Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kombinezon z membraną Porelle - używał ktoś? Podobno legia cudzoziemska używa.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 20 grudzień 2012 - 22:56

Zawsze można jakimś Motipem przejechać :)



#22 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 21 grudzień 2012 - 00:07

Kolego grunwald1980 czy możesz napisać na czym polegały problemy ze sprzedawcą ?  Bo cena kusi a użerać się nie lubię 

Problem byl taki ze jak kupilem to pieniazki wyslalem od razu, czyli mial z samego rana na koncie we wtorek.Poprosilem o jak najszybsza wysylke, w tym samym dniu kupowalem tez w 4 innych sklepach i towar od wszytskich mialem w czwartek.A z kombinezonem lipa.Wiec wyslalem zapytanie czy wyslai i takie tam.Podalem tez swoje wymiary i zeby wedle uznania wyslali rozmiar na mnie o ile juz nei wyslali tamtego.Cisza, pozniej kolejne 2 wiadomosci cisza.Spojarzalem na komentarze a tu od h..ja negatywow typu "nie wyslal" "czekam juz miesiac na zwrot pieniedzy" "zly kontakt".A wiec co mysle sobie,przeciez to nie ja mam sie denerwowac bo ja wypelnilem swoja czesc czyli zaplacilem.A ze jest to sklep internetowy wiec maja zlecenia przez neta na skrzynke mailowa.Mysle pewnie mnie zlewaja, przeczytaja widomosc pozniej dojdzie jeszcze kilka innych i o mnie zapomna.Wiec wyslalem grubo ponad 100 wiadomosci :) o tresci "co jest z moim kombinezonem" :) poswiecilem troche czasu,ale to pewnie ich szlag trafial ze sie nie moga polapac z zamowieniami bo tylko moje wiadomosci przychodza.Zaraz telefon :) ze jutro mam kombinezon w domu i jesli nie bedzie prosze sie bezwlocznie skontaktowac.Z rana domofon i kurier :) Ot cala historia



#23 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 21 grudzień 2012 - 00:11

Mam go bo kupiłem trzy tygodnie temu, kombinezon jest Ok . Jest ocieplony ,gruby, wierzchnia warstwa gruby materiał oddychający(ala goretex),dodatkowo wzmocniony na dupsku, kolanach i łokciach, posiada kaptur. Cztery kieszenie na zamki i to samo przedni suwak + rzep, aby lepiej się go wkładało rozsuwana/poszerzana nogawka i rękawy. Materiał wierzchni jest gruby i bardzo mocny.Kombinezon jest przy tym bardzo lekki i naprawdę ciepły. To były jego plusy . Dla mnie ma tylko jedna wadę  - dokładniej chodzi o rozmiar,jest on bardzo zaniżony kupowałem rozmiar 92m czyli na szczupła ale dobrze zbudowana osobę a wyszło na to że pasuje na syna :P Faktem jest ze też chuderlawy nie jest.  Gdyby była możliwość wymiany na wiekszy to pewnie bym to już dawno zrobił. Taki produkt w wędkarskim sklepie i na pewno gorszej jakości tylko że z odpowiednia etykietka kosztuje 3 x tyle. Nie jestem sprzedawca ani nie mam nic wspólnego z nimi piszę to co widzę a mam go własnie przed sobą ;)

Moge dokladnie potwierdzic te slowa.Kombinezon naprawde solidnie wyglada ale trzeba barc rozmiar wiekszy niz podaja i bedzie git.Jak juz pisalem gdybym kupil wiekszy rozmiar bylbym bardzo zadowolony.Bedzie jako prezent dla kogos mniejszego a jak beda wieksze rozmiary to kupie nastepny.Pzdr



#24 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4966 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:43

Gdyby ktoś reflektował to mam na oddanie NÓWKĘ z metka taki kombinezon rozm 92M, ja zakupiłem większy  ;) po cenie zakupu.

Już nie aktualne nowy właściciel prawie całuje mnie po ... bo taki prezent mu sprawiłem :D  :D  :D


Użytkownik miramar69 edytował ten post 25 styczeń 2013 - 17:53