Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czy kijek......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 25 grudzień 2012 - 13:53

Witam serdecznie i przy okazji Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, nie mogłem się doczekać i zadaje to zapytanie już dziś, mianowicie wczoraj od Mikołaja otrzymałem kijek jerkowy f-my Mikado ,,Essential Bait Jerk 160" 160cm, 1 skład, cw.30-60g, mam zamiar używać go do łowienia szczupaków na slaidery max.10cm S i F, kręciołek to Shimano Curado 201E7. Wiem że multik jest Ok, ale co z tym Mikado? Czy ktoś z kolegów sprawdzał taki sprzęt nad wodą pod rybą? Pozdr.M



#2 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 grudzień 2012 - 22:45

nie czytałem o tym kijku na forum ,ale jako sprzęt wyjściowy może być dobrym rozwiązaniem. Bałbym się długości, ale ja zwsze się bałem krótkich kijów, kiedyś bałem się krótszych niż 3m :) teraz krótszych niż 195cm :)... pewnie jakbym polowił jeszcze ikrótszym to i strach by zginął :)

Zakładam, ze wiecej się od Ciebie dowiemy. Zasugerowałbym też zmianę tematu na 'Mikado ,,Essential Bait Jerk 160"b bo to bardzo ułatwi w przyszlości wysukiwanie. Jeżeli ktoś będzie szukał info o tym kijku to tak szybciej znajdzie.

pzdr.


Użytkownik Jack__Daniels edytował ten post 25 grudzień 2012 - 22:47


#3 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 06:54

Wiem że są Święta i słabo o ocenę sprzętu powiedzmy wiosennego ja tylko kiedy go użyję to o tym npisze. Myślę że na J. Boren  od kwietnia się przyda.Pzdr.M.



#4 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10175 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2012 - 13:26

Sam nie łowiłem tym kijkiem a tylko rozważałem jego zakup, więc zbierałem opinie. Generalnie były na +. A najważniejsze że mój "guru castingowy" łowił nim  i miał na jego temat b. dobre opinię. Więc na Boren tylko życzyć ryby długości wędki! ;)



#5 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 15:05

Dzięki, będę się starał, na razie z tego jez. 116 i 117cm, kolega 123cm, wyjeżdżam już 16.04. myślę że będzie się działo, jeszcze raz wszystkich pozdrawiam Życząc Szczęśliwego Nowego Roku.M.



#6 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10175 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 grudzień 2012 - 19:58

Nooo szacun kolego. Mój najdłuższy miał 124 (Asnen) ale to już było bardzo daaaaawno temu.

Szczęśliwego i rybnego 2013 roku

Robert



#7 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 21:22

Dzięki, muszę nadmienić że w tym sezonie (wiosna i jesień) w Boren złowiłem ponad 1000szt szczupaków różnych wielkości, było w tym dwadzieścia metrówek +, łowiłem  tylko na spining i jerki oraz kilkakrotnie trolując na prośbę kolegi z łodzi, używałem kija jerkowego Team Dragon jerk (spining), kołowrotek Team-Daiwa Advantage 4500S. Ale postanowiłem zmienić ten sprzęt na typowy jerkowy, dragona sprzedałem na tym forum, a curadziaka zakupiłem też na Jerkbaicie, Mikado od Mikołaja więc jestem uzbrojony i czekam do kwietnia, cholera jak to jeszcze długo.......M.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych