Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

test betoniarek morskich Shimano Stella 5000 SW (Saltwater) vs Daiwa CERTATE Hyper Custom H-PE vs Tica Taurus 4000 vs Daiwa Tournament-S 4000HA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 18:13

Gosc z linku chwali chocby tournament s 4000H - a jak sie dowiedzialem ten kolowrotek nie posiada nawet lozyska oporowego - nie no spoko luz, ja wiem, ze to pewnie bardzo dobry kolowrotek, ba nawet rozwazam jego zakup.

Tylko ze kilka kolowrotkow tez mialem i wiem na co stac stelle sw TPsw - to sa dla mnie kolowrotki ktore maja najlepszy wspolczynnik uzytecznosci i trwalosci - od i tyle takie mam zdanie.

Ty bujo nie masz go wcale, bo temat Ci zupelnei obcy, natomiast probujesz byc po raz kolejny dowcipny ?

Juz w innym temacie, napisal Ci ktos, ze nie wypada sie znizac do poziomu Twoich argumentow merytorycznych - bo najczesciej ich nie masz.

 

To ze napisalem, ze niemiecka motorycacja ma ksztalty oble(moze nie ma bezposrednio wspolego z tematem watku, ale analogie upodoban niemcow daje) - to jest oczywiste. Choc od kilku ladnych lat nawet niemcy to zauwazyli.. i ich linie nadwoia projektuja wlosi..

Co do niemieckich kobiet, to moze przesadzilem (przepraszam jesli sa tu na forum niemcy) ale jak wyglada przecietna niemka, to chyba kazdy wie..

Co do kolowrotkow to jak wyzej.

 

Witam,

 

Argumenty merytoryczne mam :) Jak ktos mnie zmusi to je przedstawie :) 

 

Bez zadnej urazy ale odebralem to jakbys sie obrazil i zwyzywal Niemcow bo ktos napisal, ze sa kreciolki lepsze od Stelli SW :) 

 

Niemniej jednak zycze ci wielu okazow w nadchodzcym roku, nie wazne na jaki sprzet. Dla mnie najwazniejsze jest by czerpac radosc z wedkarstwa czego Tobie tez zycze.

 

Bujo



#22 OFFLINE   saalar

saalar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 610 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 18:29

Jak Stella 5000SW to morska betoniara to JB jest o spławiku :lol: . Reszty nie mam ale bym chciał.



#23 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 01 styczeń 2013 - 09:39

Gosc z linku chwali chocby tournament s 4000H - a jak sie dowiedzialem ten kolowrotek nie posiada nawet lozyska oporowego - nie no spoko luz, ja wiem, ze to pewnie bardzo dobry kolowrotek, ba nawet rozwazam jego zakup.

Tylko ze kilka kolowrotkow tez mialem i wiem na co stac stelle sw TPsw - to sa dla mnie kolowrotki ktore maja najlepszy wspolczynnik uzytecznosci i trwalosci - od i tyle takie mam zdanie.

Ty bujo nie masz go wcale, bo temat Ci zupelnei obcy, natomiast probujesz byc po raz kolejny dowcipny ?

Juz w innym temacie, napisal Ci ktos, ze nie wypada sie znizac do poziomu Twoich argumentow merytorycznych - bo najczesciej ich nie masz.

 

To ze napisalem, ze niemiecka motorycacja ma ksztalty oble(moze nie ma bezposrednio wspolego z tematem watku, ale analogie upodoban niemcow daje) - to jest oczywiste. Choc od kilku ladnych lat nawet niemcy to zauwazyli.. i ich linie nadwoia projektuja wlosi..

Co do niemieckich kobiet, to moze przesadzilem (przepraszam jesli sa tu na forum niemcy) ale jak wyglada przecietna niemka, to chyba kazdy wie..

Co do kolowrotkow to jak wyzej.

Słyszałem coś takiego

Jeżeli jedziesz na zachód i nagle zaczynają ci się bardziej niż kobiety podobać krowy - to jesteś w rajchu  ;)

sory za offa



#24 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 01 styczeń 2013 - 13:37

witam , wrzucajac link chodzilo mi o przedstawienie miejsca na jakim sie lokuje tica taurus . Duzo osob wspominalo o tescie tica,  shimano , daiwa w warunkach morskich .Lecz ktos tylko slyszal . nie moglismy sie doszukac .Z niemeickiego forum wynika ze jednak mozna postawic obok siebie  te krecki . O to mi tylko chodzilo. pozdrawiam  i zycze okazow w nowym roku .



#25 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4442 postów

Napisano 02 styczeń 2013 - 21:32

Słyszałem coś takiego

Jeżeli jedziesz na zachód i nagle zaczynają ci się bardziej niż kobiety podobać krowy - to jesteś w rajchu  ;)

sory za offa

 

To akurat dotyczylo podobno Holandi. Poprawnosc polityczna jak widac w cenie :)

 

Bujo

 

P.S. Rozumiem, ze test morskich kolowrotkow odbywal sie w warunkach morskich a nie na Wisle czy Odrze :) 


Użytkownik Bujo edytował ten post 02 styczeń 2013 - 21:50


#26 OFFLINE   Marcipas

Marcipas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Marcin

Napisano 05 styczeń 2023 - 19:57

Trochę odgrzebię temat. Daiwa certate sw 5000/6000 P, ktoś macał?
Szukam sobie nowej zabawki pod ciężki spin, szczupak/sum. Wiem, można lżej, można cast (nie leży mi). Lubię "mięso", może ktoś użytkuje?Waga mi nie straszna, łowię travelem na wakacjach bg3500 (nie szkoda w walizce), trocie w morzu tp sw 4000. I pewnie gdyby był dostępny tp sw PG to bym się nie zastanawiał.Fd PG trochę zabawkowy.....
Jak BG wyzionie ducha to też da sobie radę z poperami 30gr +

Użytkownik Marcipas edytował ten post 05 styczeń 2023 - 20:01


#27 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 06 styczeń 2023 - 03:55

http://jerkbait.pl/t...ist-2022/page-6

Hej, prosze przeczytac 2 Post od Kolegi Bruno. Kolega lowi konkretne ryby i mocno testuje sprzet.
Ja osobiscie uzywam to takich zastosowan Shimano Twin Power Sw 4000 -345 g(2015) i Stelli Sw 4000 XG 385 g(2013). Oba wymienione mlynki to hybrydy z body od 5000/6000 a szpula to jest normalne shimano rozmiar 4000.
W Cerate SW -385 g 5000/6000 nawiniemy wiecej linki.

Pozdrawiam Zbigniew

Użytkownik krokop edytował ten post 06 styczeń 2023 - 04:00

  • Marcipas lubi to

#28 OFFLINE   Marcipas

Marcipas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Marcin

Napisano 07 styczeń 2023 - 22:27

http://jerkbait.pl/t...ist-2022/page-6

Hej, prosze przeczytac 2 Post od Kolegi Bruno. Kolega lowi konkretne ryby i mocno testuje sprzet.
Ja osobiscie uzywam to takich zastosowan Shimano Twin Power Sw 4000 -345 g(2015) i Stelli Sw 4000 XG 385 g(2013). Oba wymienione mlynki to hybrydy z body od 5000/6000 a szpula to jest normalne shimano rozmiar 4000.
W Cerate SW -385 g 5000/6000 nawiniemy wiecej linki.

Pozdrawiam Zbigniew


Dziękuję