Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Salmo - nowe artykuły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Pepe

Pepe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 18 listopad 2005 - 11:16

Na nikogo się nie obraziliśmy. Problem jest ten sam od miesięcy - brak czasu i permanentne zaległości w ważnych sprawach. Doceniam starania Remka - dziękuję za miłe słowa i uznanie. Zaglądałem tu co jakiś czas ale dosłownie na sekundę i nie sądzę, żeby mogło się to zmienić.
Myślę, że każdy z Was wie, że Efex odpowie chętnie na każde pytanie dot. Salmo. Natomiast nie bardzo będzie miał możliwość codziennych wizyt tutaj.
W tym roku byłem ok. 4 miesiące poza domem i nie chciałbym stracić kontaktu z dziećmi. Staram się więć za długo nie siedzieć w firmie. Roboty natomiast coraz więcej.
Właśnie Newsletter ma być tym łącznikiem, który zainteresuje wędkarzy na całym świecie naszą ofertą i nowinkami z firmy. Właśnie testujemy drugi numer ale nie został on jeszcze rozesłany. Umieszczenie nowych artykułów przed wysłaniem go było pomyłką. Poza tym nie jestem pewien, czy ta forma (pdf) jest najlepsza. Po drugim numerze postaramy się zrobić wywiad jak odbierają to ludzie i zdecydujemy czy nie zmienić formy na HTML. Każdy otrzymywałby wtedy od razu chyba najczęściej spotykaną wersję newslettera.
Wdzięczny będę za uwagi (po II numerze).

Życzę Remkowi i wszystkim Kolegom powodzenia i rozwoju tej strony, która nawiasem mówiąc uważam za bardzo elegancką i potrzebną.

Pozdrawiam,
Piotrek

PS. Prace nad Super DD trwają.


#22 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 listopad 2005 - 11:19

Witaj Pepe :D



#23 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 listopad 2005 - 11:23

Witaj @Pepe!
Miło, że dołączyłeś do nas. :D

#24 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 listopad 2005 - 11:59

Witaj @pepe,

nawet jezeli bedziesz mogl zajrzec tu na krotko - milo wiedziec ze jestes z nami

pozdrawiam

#25 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 18 listopad 2005 - 12:40

Witam również Ciebie Pepe ;)

Pozdrawiam

#26 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 18 listopad 2005 - 16:01

Sevus PePe, Miło Cię tu widzieć :D

#27 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 18 listopad 2005 - 21:59

Fajnie że jesteś z nami. :D

#28 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 19 listopad 2005 - 00:08

Specjalnie napisalem moj komunikat w takiej formie :mellow: , Wiedzialem ze sie odezwiesz :mellow: ....i bardzo dobrze :mellow:

#29 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 listopad 2005 - 10:56

Jurek Ty jeden Ty nie-dobry Ty robaczku Ty :mellow: B)

#30 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 listopad 2005 - 12:29

Witam,
Serdecznie chciałbym powitać i zaprosić do udziału w życiu form. Piotrek mam nadzieję, że znajdziesz raz na jakiś czas chwilkę by z nami porozmawiać, podzielić się swoimi uwagami na temat Waszych produktów oraz sztuki łowienia ryb drapieżnych w szczególności szczupaków.
Dziękję za miłe słowa. Strona powoli się rozwija i mam nadzieję, że w niedługiej przyszłości będzie ona postrzegana jako lektura obowiązkowa każdego miłośnika jerkingu oraz przynęt Salmo.

Korzystając z okazji proszę Was o częstsze odwiedziny. Koniecznie potrzebna jest informacja o Waszych planach, przyszłych prodktach (oczywiście jeśli to nie tajemnica). Myślę, że nadal na tym form jest sporo miłośników Salmo więc informowanie nas o przyszłości byłoby bardzo miłym akcentem dla Wszystkich nas.

Pozdrawiam
Remek

#31 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 listopad 2005 - 17:29

Witam,
Dzisiaj wreszcie miałem chwilę czasu by odrobić zaległości. Ten link http://www.24.olsztyn.pl/salmo/modules.php?name=News&fil e=categories&op=newindex&catid=1 prowadzi do większości artykułów z nowego jak mi się wydaje newslettera.

Artykuły jak artykuły. Fajne :mellow: Ale te zdjęcia (!!!) zwłaszcza z MUSKIE TRIP 2005 to jest coś. Świetnie wykonane aż miło się patrzy.

Pozdrawiam
Remek


#32 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 20 listopad 2005 - 11:52

Cześć Panowie,

Newsletter #2 ukaże się w tym tygodniu. Jak już wspomniał Piotr przez przypadek artykuły znalazły się na stronie wcześniej.. Na szczęście nie wszystkie.. :D

Obiecuję, że w miarę możliwości będę się częściej udzielał. Napiszę już niebawem kilka słów co się u nas ostatnio działo.

Pozdrawiam

#33 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 listopad 2005 - 13:05

Efex, no to fajnie! Newsletter chętnie poczytam, bo jak zwykle relacje są pełne ciekawych i cennych informacji. Cieszę się podwójnie bo zapowiadasz aktywność na forum. To dobra wiadomość bo myślę, ze macie ogrooooomne zaległości, a wielu z nas chciałoby liznąć troszkę newsów nad czym pracujecie i na co warto się nastawiać (czyt. napalać) przez najbliższy rok.

Pozdrawiam
Remek


#34 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 listopad 2005 - 13:47

Witam na forum niewitanych.
Tak np. w moim przypadku zostala baaardzo zachwiana rownowaga w zainteresowaniu (napalaniu) na poszczegolne modele i trzeba teraz duuzoo czasu, zeby te tendencje odwrocic.
Jezeli to jeszcze jest mozliwe...
Gumo

#35 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 listopad 2005 - 16:11

Gumo, jak to majwiają każdy został obdarowany wolną wolą. Ja mam kilka przynęt z Salmo ulubionych ale nieznaczy to, że w każdych warunkach łowię tylko na Salmo. Natomiast o nowościach bardzo chętnie poczytam, a nóż znajdę tam coś dla siebie.

Myślę również, że są takie przynęty w ofercie Salmo, których na próżno szkać w ofertach innych firm. Dla mnie to slider i jack.

Pozdrawiam
Remek


#36 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 listopad 2005 - 16:13

A tak przy okazji Gumo. Podaj dwie listy jeśli możesz TOP5. Pierwsza - moje woblery trollingowe, druga - spinningowe.

pozdrawiam
Remek