Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wybór łodzi którą łódź polecacie !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   michallucek

michallucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • Lokalizacjakołobrzeg
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Jania

Napisano 25 luty 2013 - 21:23

wybór padł na tą firmę łódź ma być na jeziora odre i dwa trzy razy do roku nad morze mam silnik 10km .Dziękuje za pomoc

 

 

 



#2 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 25 luty 2013 - 21:53

405 wydaje się być ok nie wiem czy mój sąsiad na takiej nie pływa  jezeli tak podpytam go o wrażenia 


Użytkownik szpiegu edytował ten post 25 luty 2013 - 21:55


#3 OFFLINE   michallucek

michallucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • Lokalizacjakołobrzeg
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Jania

Napisano 25 luty 2013 - 22:06

405 wydaje się być ok nie wiem czy mój sąsiad na takiej nie pływa  jezeli tak podpytam go o wrażenia 

witaj dzieki  producent tez polecał nam ta 405



#4 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 25 luty 2013 - 22:15

..ta 435 jakoś dziwnie się buja (z racji kształtu )..405ka robi wrażenie stabilniejszej



#5 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 25 luty 2013 - 22:18

szaleć można do woli tylko pieniądze blokują :D



#6 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 25 luty 2013 - 22:31

nr 1. bez komentarza.  



#7 OFFLINE   michallucek

michallucek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • Lokalizacjakołobrzeg
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Jania

Napisano 26 luty 2013 - 07:53

Dziękuje chłopaki tak własnie zrobiewybieram łodke nr 405 mniej sie buja stabilniejsza dzieki bo bardzo mi pomogliście



#8 OFFLINE   Artur Z.

Artur Z.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2013 - 10:51

Też rozważałem tą 405 , ale wybiorę chyba jednak jednoskorupową ze Słupcy 410cm od Wożniaka , Wożniak 410 waży 120kg , SilverYacht 405 dwuskorupowy 150kg obawiam się o szczelność skorup , jak zacznie chłonąć wode waga znacznie wzrośnie - na silniku 10km może być słabo i tak przy tej wadze i 10km szału nie będzie , szczególnie w dwie osoby , jak by było więcej opinii od ludzi którzy pływają tym SilverYacht 405, latami i nie mieli problemów wybrał bym SilverYacht (wygląda dużo atrakcyjniej).

Jdyny problem to cena łodzi ze Słupcy od Woźniaka - 4800pln, SilverYacht ma atrakcyjną cenę - teraz 3790pln.

Przy łodzi ze Słupcy odpada zmartwienie o szczelność skorup i jak się uszkodzi naprawić tez można łatwo i prosto.

zobaczę jeszcze co się pojawi na targach Wiatr i Woda w weekend , jak nic nowego to wybiorę łódkę od Woźniaka.

 

Wiem że Woźniak robi te 410 dla straży pożarnej , więc jakośc jest chyba ok ?


Użytkownik Artur Z. edytował ten post 26 luty 2013 - 10:52


#9 OFFLINE   Doman

Doman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Dominik

Napisano 26 luty 2013 - 15:20

Ciekawe jak się zachowuje ta 405 płynąc w 1 osobę   na rumplu.

Możliwe ,że trzeba zabierać worek  ziemniaków:) lub jakieś dziwne  przedłużki rumpla.

Zawsze robią  filmiki we 2 osoby ,żeby nie było widać  ze stoi dęba siedząc  z  tyłu.


  • platynowłosy lubi to

#10 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 28 luty 2013 - 23:45

Ciekawe jak się zachowuje ta 405 płynąc w 1 osobę   na rumplu.

Możliwe ,że trzeba zabierać worek  ziemniaków:) lub jakieś dziwne  przedłużki rumpla.

Zawsze robią  filmiki we 2 osoby ,żeby nie było widać  ze stoi dęba siedząc  z  tyłu.

 

na filmiku dokładnie widać, że to nie jest konstrukcja szybkiego pływania na silniku spalinowym i ta "osoba" na dziobie nie jest bez powodu :)



#11 OFFLINE   Banita

Banita

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Kolberg

Napisano 01 marzec 2013 - 18:40

Tego typu łódki bez wyjątku to relikt z czasów zamierzchłych, to nie są łódki pod silnik.


 

http://wedkarskiezaw...g2_itemId=20362



#12 OFFLINE   spinerex

spinerex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów

Napisano 05 marzec 2013 - 10:10

Zerknij na crescenta 410, szwedzka fabryka z Chojnic, pozdr.M.



#13 OFFLINE   POGROMCA OKONI

POGROMCA OKONI

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaStolycA

Napisano 05 marzec 2013 - 10:46

Witam ja również polecam Crescent - a 410 , łódka rewelacja lekka , stabilna i z silnikiem 9,9km śmiga wyśmienicie :)

 

http://www.lodzie-cr...eakweny/410.htm

 

Pozdrawiam Maciek



#14 OFFLINE   immortal

immortal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaPrzeczyce
  • Imię:Marcin

Napisano 05 marzec 2013 - 23:01

Witam ja również polecam Crescent - a 410 , łódka rewelacja lekka , stabilna i z silnikiem 9,9km śmiga wyśmienicie :)

 

http://www.lodzie-cr...eakweny/410.htm

 

Pozdrawiam Maciek

 

A jak z ceną tego modelu?



#15 OFFLINE   POGROMCA OKONI

POGROMCA OKONI

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaStolycA

Napisano 06 marzec 2013 - 13:59

Ja osobiscie kupiłem używaną i nie znam ceny nowego crescenta , ale jak zadzwonisz do producenta to napewno Ci podadza .

 

Pozdr. Maciek



#16 OFFLINE   ZIKU

ZIKU

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaDZIERŻONIÓW
  • Imię:Waldemar

Napisano 12 marzec 2013 - 21:27

Michał sprawdź ofertę firmy MILEX a w szczególności model Michał, na opolskich zbiornikach zaporowych to połowa pływających jednostek. Cena nowej to około 6000zł ale sprawdzałem oferty w necie i można nabyć używkę z przyczepą za około 4000zł. sam posiadam taką i szczerze polecam. Dodam, że ma zezwolenie na pływanie na przybrzeżny Bałtyk a to świadczy o jej dużej stabilizacji.

ps. jak się ma ten biały środek 405 po jednym sezonie pływania? nikt nie zwraca na to uwagi czy będzie wchodził do łódki w kapciach? (będziesz przecież łowił w Odrze więc zadaj sobie pytanie ile kosztuje odświeżenie i pomalowanie takiej łódki?



#17 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 14 marzec 2013 - 20:12

Też rozważałem tą 405 , ale wybiorę chyba jednak jednoskorupową ze Słupcy 410cm od Wożniaka , Wożniak 410 waży 120kg , SilverYacht 405 dwuskorupowy 150kg obawiam się o szczelność skorup , jak zacznie chłonąć wode waga znacznie wzrośnie - na silniku 10km może być słabo i tak przy tej wadze i 10km szału nie będzie , szczególnie w dwie osoby , jak by było więcej opinii od ludzi którzy pływają tym SilverYacht 405, latami i nie mieli problemów wybrał bym SilverYacht (wygląda dużo atrakcyjniej).

Jdyny problem to cena łodzi ze Słupcy od Woźniaka - 4800pln, SilverYacht ma atrakcyjną cenę - teraz 3790pln.

Przy łodzi ze Słupcy odpada zmartwienie o szczelność skorup i jak się uszkodzi naprawić tez można łatwo i prosto.

zobaczę jeszcze co się pojawi na targach Wiatr i Woda w weekend , jak nic nowego to wybiorę łódkę od Woźniaka.

 

Wiem że Woźniak robi te 410 dla straży pożarnej , więc jakośc jest chyba ok ?

Mam łódkę od woźniaka i jak dla mnie rewelacja.(kupiłem używaną od znajomego)

łajba jest z 2008 roku i nic złego z nią się nie dzieje, Pływałem na Turawie w bardzo silny wiatr i naprawdę było bezpiecznie.

Cena jest może wysoka ale jak dla mnie bezpieczeństwo przede wszystkim.



#18 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2013 - 09:12

Juz pare razy pisalem...wybralbym cos od Wozniaka wlasnie, ma rozne modele. No i pojawiaja sie juz oferty lodzi aluminiowych, np. wzorowanych na BassTrackerze, na razie mam tylko info, jak okaze sie, ze brzmi ciekawie to sie podziele..

 

Gumo



#19 OFFLINE   Banita

Banita

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaKołobrzeg
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Kolberg

Napisano 15 marzec 2013 - 14:18

Tak nie bardzo rozumiem, dlaczego się zachwycacie łódkami Wożniaka, bo jedyna, jaka jest godna uwagi to łódka „Maciek 420” a właściwa nazwa tej łódki to Romana 430, inne propozycje z tej firmy wogóle bym pominął.

 

Wmawianie klientowi że łódka 2,4 m jest 3 osobowa, lub 4,1 m 6 osobowa to zwykłe oszustwo.



#20 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 15 marzec 2013 - 15:31

Tak nie bardzo rozumiem, dlaczego się zachwycacie łódkami Wożniaka, bo jedyna, jaka jest godna uwagi to łódka „Maciek 420” a właściwa nazwa tej łódki to Romana 430, inne propozycje z tej firmy wogóle bym pominął.

 

Wmawianie klientowi że łódka 2,4 m jest 3 osobowa, lub 4,1 m 6 osobowa to zwykłe oszustwo.

Tak bardzo się zachwycą łódką bo pływałem nią w ekstremalnych warunkach i ...... zresztą każdy ma inne preferencje mi ta łódka bardzo odpowiada i na pewno nie zamienię jej na inną szybko.

Co do ilości osób hmm nie jest napisane 6-ciu wędkujących .

 

Pozdrawiam.

Sebastian






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych