Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

dopasowanie wielkości kotwic do wielkości woblerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   flygobius

flygobius

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Majchrzak

Napisano 26 maj 2016 - 15:23

Poszukuję w miarę tanich kotwic do moich woblerków, ale takich do użytku. Do tej pory używałem trapera bushido, do kleniówek super bardzo ostre i mocne, gruby drut. Niestety nie występują mniejsze jak nr 12. Oczywiście wiem, że nic nie zastąpi Ownerów ale wyposażenie w nie setek woblerów to .... masakra finansowa. Co polecacie, które modele dokładnie? Chodzi o dość mocne kotwice z zadziorami nr 10 - 16. Odrazu napiszę że nie interesują mnie brązowe i cienkie mustady i vmc bo to tylko do kosza się nadaje.
Pozdrawiam

#22 OFFLINE   Fred A

Fred A

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaDom na wiślanym brzegu...

Napisano 26 maj 2016 - 16:04

Podłącze się z pytankiem,co polecacie do woblerów boleniowych wielkość 5 do 6,5cm.Stosuję Ownery lecz to nie to. Szukam naprawdę mocnych kotwic wielkość jaką sobie wymyśliłem to 12 ,10.Do większych woblerów stosuję VMC 7554 lecz nie są aż tak ostre.Liczę na jakieś podpowiedzi. ;)

Chodzi mi po głowie zakup tych lecz nie widziałem ich na oczy i nie wiem czy spełnia oczekiwania ostrości i wytrzymałości.

 

KOTWICE Kamatsu GRAND PRIX TREBLE r. 10

Użytkownik Fred A edytował ten post 26 maj 2016 - 16:28


#23 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1119 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 26 maj 2016 - 18:35

Panowie o kotwicach było naprawdę mnóstwo tematów. Wałkowane pod różnym kątami, zastosowaniami itd... :)



#24 OFFLINE   flygobius

flygobius

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Majchrzak

Napisano 26 maj 2016 - 19:42

Nie każdy jest alfą i omegą internetową kolego, ja wolę nią być nad wodą a nie przy ekranie. Jeśli wpisuję w wyszukiwarce kotwice to wyświetla mi się mnóstwo postów nie na temat.

#25 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 26 maj 2016 - 20:29

Nie każdy jest alfą i omegą internetową kolego, ja wolę nią być nad wodą a nie przy ekranie. Jeśli wpisuję w wyszukiwarce kotwice to wyświetla mi się mnóstwo postów nie na temat.

 

Polecam jednak zapoznać się z tymi zasadami 

 

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/.

 

Zwłaszcza te punkty warto sobie wziąć do serca

 

  • WYSZUKUJ - wiemy, że niekiedy łatwiej napisać nowy wątek, niż poświęcić czas na przeszukiwanie zawartości forum. Większość wątków została już stworzona, wystarczy je przeczytać, a jeśli nadal wpisy nie rozwiązują Twoich problemów zadaj pytanie w starym wątku. 
  • TRAFNY TYTUŁ - nadaj wątkowi czytelny tytuł - tak by od razu można było zrozumieć o co autor chce zapytać innych. Szanuj czas innych. Niech się nie domyślają co miałeś na myśli. Niech nie czytają całego wpisu by zrozumieć o co chciałeś zapytać.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych