Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

e-papieros


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
444 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 17 marzec 2013 - 13:50

wiecie może gdzie kupić Vamo V3 ?



#122 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 17 marzec 2013 - 14:39

Podobno jak się zarejestrowało na forum epapierosy.pl to przez dział Kinga można było kupić evicka za 200zł. Nie wiem czy jest jeszcze ale było. Ja polecam parownik Vivi Nova, Vivi Nova mini i Princee ( Tabac BCC  , T3, MT3 to samo co Princee). 

 

Tu jak ktoś chce moda mechanicznego

 

http://www.papierose...-vertigo-feeder

 

A tu coś dla tych co lubią  :lol:

 

http://www.e-cig.com...id-E-Marijuana/

 

http://www.e-dym.pl/..._BCC_eGO_3.html ten zestaw poleciłbym poczatkujacym. Według mnie duzo lepsze ma parowniki niz ten http://www.e-dym.pl/...POLECAMY!.html. Ma przedewszystkim mocniejsze parowniki. Ale to sparawa indywidualna. Ten co poleciłem jest dolnogrzałkowiec i daje " zimniejszą chmurę". 



#123 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 17 marzec 2013 - 15:22

Te parowniki BBC kupiłem 2 w promocji,oba przeciekały z dołu i towar lał się do ust aż w nich bulgotało.Wymieniłem grzałkę i to samo...więc chyba nie najlepszy na rynku.



#124 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 marzec 2013 - 15:38

Smok Technology ale wykonanie solidne. Ja używam  tego http://epapierosylod...wyprzedaze.html. To jest LavaTube V1, batki 18650 z rozbiórki laptopowych lepsze niż nówki Trustfire, i inne Fire. Aluminium , dekle plastik ale w miarę. Cioram toto i nie mam bólu że się upieprzy czy zarysuje. W zapasie za cenę jakiejś trochę lepszej flaszki można mieć kolejne.

 

BCC i Evod używam, czasem trzeba poprawić chińskie dziecko ale nie mam z nimi problemu. Jak zalewa pin to masz za mało sznurka na grzałce.


Użytkownik woblerwz edytował ten post 17 marzec 2013 - 15:39


#125 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 17 marzec 2013 - 16:27

można jakoś dołożyć tego sznurka czy trzeba by nawijać samemu nowe grzałki?



#126 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 marzec 2013 - 16:33

Można bez robienia nowej. Wykręcasz grzałkę. Sciągasz z niej mniejszy silikonowy kapturek. Przy stojącej grzałce popatrz na element który wchodzi do kanału powietrznego. Jest on wkładany na wcisk w górę grzałki. Pohuśtaj go na boki i ciągnij. Zejdzie bez problemu. Sciagnij o ile są oczywiście sznurki położone na grzałce, obejrzyj, przepal. masz możliwosć poprawienia zwoi. U mnie chodzą na oryginalnym sznurku i dołożonym na wierzch 2mm. Zależnie od miejsca zakupu były dokładane po 2szt*1mm, 1szt*2mm . Załóż sznurek, krótki. Tu końcówki sznurka i tego na którym nakrecona jest grzałka i dodatkowego wystarczy jak wystaja ze 2-3 mm poza obudowe. Składanie jest tak skomplikowane że nie dam rady opisać   :D


Użytkownik woblerwz edytował ten post 17 marzec 2013 - 16:34


#127 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 17 marzec 2013 - 17:01

Dzięki wieczorkiem je rozbiorę :)



#128 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 marzec 2013 - 18:17

Ja chyba też na te się zdecyduje.

Jednak zrezygnowałem na korzyść tych BBC a tutaj taki zonk. Z tym przeciekaniem.


Użytkownik godski edytował ten post 17 marzec 2013 - 18:17


#129 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 18:20

Może ktoś podać link do zarąbistej E-fajki i żeby wszystko było w zestawie?Cena jest mało istotna bo na zwykłe śmierdziele idzie masa kasy.Dla mnie musi być masa "dymu"


Użytkownik Tomy edytował ten post 17 marzec 2013 - 18:21


#130 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 marzec 2013 - 18:20

Raczej nie ma. Używam swoich dwóch od 1-go lutego. Mniej więcej co dwa tygodnie wypadało im czyszczenie, przepalenie grzałki. Z zalewaniem nie miałem problemu, raz pociekło z 0,3 ml po całonocnym postoju pionowo.Zawsze je tak stawiam.

 

Tomek sprecyzuj, praca czy wygląd? Ile paliłeś, gdzie najczęściej palisz? Dopuszczalma wielkośc i masa. Na początku jak wziąłem niedużą baterię do reki z parownikiem to wydawało mi się że to pałka. Teraz zestaw ma ze 190mm wysokości i nie robi na mnie wrażenia.


Użytkownik woblerwz edytował ten post 17 marzec 2013 - 18:23

  • nrt80 lubi to

#131 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 18:29

Może być wielka i droga.Byle by z nią nie było jakiś problemów.Jednym słowem High End.Wszystko w zestawie musi być,nie chcę mi się potem wymieniać tuningować itd.Już przy kołowrotkach mi starczy tego tuningu żeby jeszcze papierosy przerabiać.Zwykłe faje muszę rzucić.Raz-wracam do nurkowania w tym roku i nie chcę się utopić,dwa-zwykłe już mi się znudziły,trzy-zdrowie a nóż nie jest za późno żeby o nie trochę zadbać,cztery-pracownia,lakiery i inne dość palne substancję-nie chcę wylecieć w powietrze przy okazji pozbawiając rodzinę dachu nad głową.


Użytkownik Tomy edytował ten post 17 marzec 2013 - 18:33


#132 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 marzec 2013 - 18:40

Zasilanie ProVari albo Zmax. Na baterie 18650, palenie na dwa dni, nie nosisz czy nie wozisz zapasu. Z parownikami jest gorzej, każdy wymaga jakiejś opieki, zrobioenia grzałki czyli nakręcenia 5 zwojów drutu na sznurze albo jak górnogrzałkowce pewnych zachowań przy paleniu, przechylenia na chwilę od pionu. Najlepsze sa wynalazki robione w małych seriach np rosyjski Kayfun. Komplet parownika max zestaw trzeba by zamówić , koszt ok 750, oczekiwanie chyba około dwóch tygodni. Albo opcja kupna T3, Vivi Nova itp. Zobaczysz który się sprawdza i po prostu kupujesz grzałki i zmieniasz. W sumie i tak pewnie coś zawsze będziesz chciał dokupić. To bywa jak kolejne hobby.

Zerknij na  http://www.e-papierosy-forum.pl/ , mody.



#133 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 marzec 2013 - 18:43

Tomy masz kilka dobrych bodźców aby rzucić fajki.Trzeba się zdenerwować tak jak ja i pierdyknąć je w kąt.Tak do końca nie jestem przekonany do tych zastępczych rzeczy plastry, epapierosy itp. wynalazki.

Ciężka sprawa, mnie też nie jest łatwo, staram się ne myśleć o tym i basta.Twardym trza być :D .



#134 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 17 marzec 2013 - 18:58

U mnie fajki dużo łatwiej poszły w kąt, niż wóda. Ta się franca broniła zaciekle :angry:



#135 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 marzec 2013 - 19:02

U mnie fajki dużo łatwiej poszły w kąt, niż wóda. Ta się franca broniła zaciekle :angry:

Waldek TY jesteś niesmowitym przykładem dla mnie walki z nałogiem.Pełen szacun dla CIEBIE za wygranie walki :) .Jesteś moim Guru w tym temacie :rolleyes: .



#136 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 marzec 2013 - 19:02

Po 35-ciu (chyba) latach palenia poszło bezboleśnie. poza dwoma dniami kiedy organizm chciał ylenku, smoły i jakich 4000 innych substancji. Jazdę miałem nieprzeciętną. Teraz ilość nikotyny odpowiada kilku papierosom, normalne fajki mi śmierdzą więc mnie do nich nie ciągnie. Z wódą walczę, ciężki przeciwnik niekiedy ale się nie poddaję :)



#137 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 17 marzec 2013 - 19:03

Nie ma wygranych. Są Ci, co przetrwali :)



#138 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 19:16

Mi z wódą poszło bardzo szybko i bez bólu.Jak mi przywalili z górnej półki po moich wyskokach za strażników miejskich 5koła,więcej nie powąchałem nawet.Byłoby może i mniej ale na bani polazłem to procka na pytanie czemu 2pobiłem [trochę przesadzone] odpowiedziałem bo trzeci mi spier.....no i przyłożyli pięknie.Dobrze że tak się skończyło.Teraz nawet w stronę piwa nie patrzę.


Użytkownik Tomy edytował ten post 17 marzec 2013 - 19:17


#139 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 marzec 2013 - 19:17

 Z wódą walczę, ciężki przeciwnik niekiedy ale się nie poddaję :)

:lol:  :lol: :lol: Też czasami z nią walczę ;) , też się nie poddaję :) , z reguły ona jednak zwycięża :D  



#140 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 20:28

Wychodzi na to że trzeba będzie zlecić komuś zbudowanie E-papierosa.To jest koszmar jakiś!