Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rozmowa z adminem nt bana - wątek wyłączony z tematu o zlocie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   seeker

seeker

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPolska Południowa

Napisano 02 wrzesień 2007 - 12:07

Witam.Jako nowy proszę mnie wpisać na listę.Proszę również o podanie na priv numeru konta na który należy wpłacić kaskę.Pozdrawiam. B)

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 02 wrzesień 2007 - 14:11

Witam.Jako nowy proszę mnie wpisać na listę.Proszę również o podanie na priv numeru konta na który należy wpłacić kaskę.Pozdrawiam. B)


Witam,
Moj system wskazuje co innego. Kolego Perkoz, nie jestes nowy. Poza tym z tego co sobie przypominam bardzo nieprzyjemnie sie rozstalismy.

Remek

#3 OFFLINE   seeker

seeker

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPolska Południowa

Napisano 02 wrzesień 2007 - 19:47

Witam.Kolego Remek jeżeli tak uważasz to nie przysyłaj mi na priva zaproszenia na zlot.Nie chcesz nie dopisuj,nieprzyjemnie się rozstaliśmy bo nikt na moim miejscu i Ty też nie pozwoli sobie na obrazę i pogróżki jakie do mnie docierały na mój email.Nic nie zrobiłem żeby mnie tak potraktowano.Masz dostęp do moich danych osobowych to wiesz że młodzieniaszkiem już nie jestem a potraktowano mnie jak gówniarza.Ja sprawę odpuściłem i zapomniałem o tym incydencie ale widzę że Ty nie (mogłem z tego zrobić użytek ale nie w moim guście leży robienie zamieszania)Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu i lepszego oceniania ludzi.Nie wszyscy to żli a Ty Kolego Remku idealny.

#4 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 wrzesień 2007 - 07:28

Forum multiplikator.pl : 07 Luty 2007, 08:58:10

Szanowny Panie Bogdanie (Perkoz),
Jeszcze raz chciałbym kategorycznie, tym razem publicznie, oświadczyć iż nie jestem autorem żadnych obraźliwych e-maili w stosunku do Pana osoby. Uważam iż sugerując że jest inaczej, świadomie i z premedytacją godzi Pan w moje dobre imię oraz portal, który założyłem.

Prosiłem Pana już trzy razy, w prywatnej korespondencji, o dostarczenie e-maili, na które się Pan powołuje, tak bym mógł ewentualnie ustalić człowieka, który podszywa się pode mnie w internecie. Nie zrobił Pan tego, więc mam prawo podejrzewać, że te rzekome e-maile są po prostu wyssane z palca. Jeśli tak nie jest, proszę raz jeszcze, tym razem publicznie, o przesłanie kopii (jako załącznik) tych e-maili na mój adres.

Gratuluję zdrowego rozsądku osobom które uwierzyły iż mógłbym podobną korespondencję wysyłać do Użytkowników.

Z poważaniem
Remek


Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego z nich. Jeśli posiada Pan takie treści proszę o przesłanie ich kopii do mnie. Uważam bowiem, że jeśli ktoś podszywa się pode mnie powinien ponieść surową karę. Chętnie, jeśli otrzymam te maile, przekażę je na Policję.

Pozdrawiam
Remek