Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Promocje wędkarskie (około wędkarskie...)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5482 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 31 styczeń 2014 - 18:25

Zeby rzucic czy zeby lowic w nurcie Odry z pontonu ? 

Łowić, rzuca więcej :) , jak każdy st croix w sumie... Na Warcie łowię 70mhf i 30 gr daje radę bez najmniejszego problemu.

 

...cayenna z mega motorem juz widziałem.. ;)
A porównując les76mf2...ktora litka "mniej finezyjna,czyt.mocniejsza"? Zielona czy xtreme?

Nie miałem przyjemności obu w tym samym czasie porównywać, chyba nawet nie miałem w łapach elitki tylko extrema, już nie pamiętam dokładnie  :P ale wiem na pewno, że nazwa extreme zobowiązuje  :)  choć w nowym uzbrojeniu wolałbym elitkę, ten uchwyt jakiś taki nie halo dla mnie w extreme. 



#402 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1696 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 31 styczeń 2014 - 20:59

W F-M Stradic FD 2500 - 560 zł - promocja - 3000S i 4000 też taniej



#403 OFFLINE   banita800

banita800

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaDąbrowa

Napisano 01 luty 2014 - 04:09

Kolejna przecena IZUMI

http://sklep.shani.pl/

#404 OFFLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów

Napisano 01 luty 2014 - 09:38

Więcej, myślę że 20% można dołożyć do tych 18 gr. Tylko taki kij w dwóch kawałkach to jak porsche na gaz :D .

Niemogłem sie powstrzymać lepsza amerykańska corvetta na gaz niż chiński polonez na benzynę :lol:. Sorry za off. Niekażdy może sobie pozwolić na 1 częściowe blanki. Stare przysłowie mówi żę z wędką jest jak z kobietą musi ci pasować. Ale jeszcze lepsze przysłowie mówi że z kobietą jest  także jak z samochodem " Większość marzy o czerwonym ferrai (długonogiej piękności) a i tak podróżują autobusem..."


Użytkownik DP Fishing edytował ten post 01 luty 2014 - 09:43

  • Guzu lubi to

#405 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 01 luty 2014 - 12:16

Tylko niestety już swimbaitów nie mają w fajnych kolorach, w mniej ciekawych kolorach na wyczerpaniu.

#406 OFFLINE   dekosz

dekosz

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 905 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 01 luty 2014 - 12:59

Z dużych ani jednego nie ma :(

 

PS. Jakby ktoś z Warszawy się pokusił o paczkę i mógłby mi jednego zamówić to proszę o priv



#407 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6314 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 01 luty 2014 - 13:26

Tylko niestety już swimbaitów nie mają w fajnych kolorach, w mniej ciekawych kolorach na wyczerpaniu.


To ja Ci pomaluję ;)
  • @slider@, BACIAR i woblery z Bielska lubią to

#408 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 01 luty 2014 - 13:52

Nie bardzo rozumiem co chciałeś powiedzieć przez "Niekażdy może sobie pozwolić na 1 częściowe blanki". Jeśli nie o transport chodzi to różnica w cenie, biorąc pod uwagę cenę wyjściową modelu 400-420$, jest śmieszna. Chyba, że chodziło Ci ogólnie o to, że z reguły blanki jednoczęściowe są droższe ale mowa jest konkretnie o najdroższych modelach STC. Kilka dni temu mówiłem już, że DLA MNIE wędka dwuczęściowa to wędka najpierw "popsuta" i potem "naprawiona" po to tylko żeby skrócić jej długość transportową, co jest bez sensu w przypadku wędek krótszych niż 7'6" bo z doświadczenia wiem, że mieszczą się bez problemu w większości środków transportu, pomijając może przewóz samolotem ale do tego są wersje travel.
Stąd moje porównanie we wcześniejszym poście :) . I jeszcze jedno, chińskiego poloneza nie widziałem ;)
  • didi lubi to

#409 OFFLINE   banita800

banita800

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaDąbrowa

Napisano 01 luty 2014 - 13:56

Tylko niestety już swimbaitów nie mają w fajnych kolorach, w mniej ciekawych kolorach na wyczerpaniu.

 

 

Ja na http://sklep.shani.pl/ po północy kupowałem kilka rzeczy i przy większości IZUMI były średnie ilości a dodatkowo jest duży wybór izumi umami też z rabatem.



#410 OFFLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów

Napisano 01 luty 2014 - 15:43

Nie wszyscy mają prawo jazdy lub samochód. Podróż bez tuby z jednoskładem jest trudna w mieście, zwłaszcza w zatłoczonym autobusie. Do tego dochodzą przesiadki :rolleyes: . Rozumiem zalety wynikające z konstrukcji jednoskładów. Te kije bronią się same, o czym świadczy tak duża liczba zadowolonych użytkowników. Wedkarze musieli do nich dojrzeć.

 

Chiński polonez?. Mówisz masz :D.

W miare wiarygodne.

http://www.zlomnik.p...kopii-poloneza/

 

No i znow zrobiłem off. Bo to nie wątek o jednoskładach. Uważam że dwuskładowy kij tej klasy nie jest porażką i gdybym miał odkogoś dostać to przyjmę z chęcią :D :D. Gdybym miał kupić wędkę z tej serii to też bym wziął w dwuskładzie. Oby tylko ryby brały.

 

Pozdrawiam.

 

Zapomniałem dodać że zdanie lepsza amerykańska corvetta na gaz niż chiński polonez na benzynę to metafora. Chodziło mi oto że lepszy  jest dwuczęściowy blank St. croix niż chińskie blanki jednoczęściowe produkowane do Polski ztąd polonez ;) .


Użytkownik DP Fishing edytował ten post 01 luty 2014 - 17:57


#411 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 01 luty 2014 - 19:13

Widać, chinole podrobią wszystko, nawet poldżera  :) . Wracając do naszego off-a, jakbym dostał takiego dwuskłada to od razu bym go sprzedał i kupił porządny kij w jednym kawałku  B) , a w przypadku podróżowania komunikacją tuba do takiej wędki będzie niestety potrzebna. Z metaforą zgadzam się jak najbardziej.
Mówisz też "oby tylko ryby brały", a co to zmienia? Jak biorą to wtedy jest nie ważne jaką wędką łowimy? Rozumiem, że jest problemem, że nie biorą lub biorą rzadko ale myślisz, że jakby w Polsce były inne, lepsze realia, ryby brały jak głupie to łowilibyśmy chrustami? Nie sądzę, miałbym tę samą wędkę co teraz...



#412 OFFLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów

Napisano 01 luty 2014 - 21:14

Coś czuje że moderator zaraz utnie tą rozmowę lub zrobi z tego inny wątek.

 

Każdy łowi tak jak lubi. I sprzętem który mu odpowiada jeden na chrust drugi nie. To zależy od punktu widzenia każdego z nas. Jedni traktują wędkarstwo jako sposób na życie, a inni jako metodę pozyskania pożywienia najtańszym sposobem.  W końcu co  jest kwintesencją wędkarstwa?. Radość ze złapanej ryby?.  Obcowanie z naturą i wyciszenie?. Zaspokojenie pierwotnej potrzeby polowania?. Zjedzenie ryby czy wypuszczenie?. Zaczym odpowiemy na te pytanie mnóstwo wody w rzekach przepłynie.

 

Reasumując każdy ma swoją filozofię wędkarstwa. Ważne żeby było co łowić i gdzie. Aby można było napawać się naszym wspaniałym hobby nie łamiąc reglaminu. Ale jak sam zuważyłeś w naszym kraju realia sa jakie są i dlatego rzyczę wszystkim łowiącym aby ryby wam brały :P . Bo to pierwsze i najczęstrze pytanie słyszane  nad wodą :D. Resza jest nieważna. Reszta już jest dla nas. Nurt rzeki życia porwie każdego ważne byśmy łowili tak jak lubimy i sprawiało nam to radość. Złowili to na co polujemy i dane nam jest upolować. A czy to chrust czy nie to i tak kawałek izotopu węgla, szkła i innego tworzywa z którego korzystamy. To jest tylko narzędzie.

 

Pozdrawiam i kończe ten temat w tym wątku.


Użytkownik DP Fishing edytował ten post 01 luty 2014 - 21:15


#413 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 01 luty 2014 - 22:57

Coś czuje że moderator zaraz utnie tą rozmowę lub zrobi z tego inny wątek.

Każdy łowi tak jak lubi. I sprzętem który mu odpowiada jeden na chrust drugi nie. To zależy od punktu widzenia każdego z nas. Jedni traktują wędkarstwo jako sposób na życie, a inni jako metodę pozyskania pożywienia najtańszym sposobem. W końcu co jest kwintesencją wędkarstwa?. Radość ze złapanej ryby?. Obcowanie z naturą i wyciszenie?. Zaspokojenie pierwotnej potrzeby polowania?. Zjedzenie ryby czy wypuszczenie?. Zaczym odpowiemy na te pytanie mnóstwo wody w rzekach przepłynie.

Reasumując każdy ma swoją filozofię wędkarstwa. Ważne żeby było co łowić i gdzie. Aby można było napawać się naszym wspaniałym hobby nie łamiąc reglaminu. Ale jak sam zuważyłeś w naszym kraju realia sa jakie są i dlatego rzyczę wszystkim łowiącym aby ryby wam brały :P . Bo to pierwsze i najczęstrze pytanie słyszane nad wodą :D. Resza jest nieważna. Reszta już jest dla nas. Nurt rzeki życia porwie każdego ważne byśmy łowili tak jak lubimy i sprawiało nam to radość. Złowili to na co polujemy i dane nam jest upolować. A czy to chrust czy nie to i tak kawałek izotopu węgla, szkła i innego tworzywa z którego korzystamy. To jest tylko narzędzie.

Pozdrawiam i kończe ten temat w tym wątku.


ale nie mozesz sie nie zgodzic i musisz przyjac jedyna sluszna prawde...

stelle sa do dupy, dwu sklady sa do dupy... czekamy na dalsze rzeczy ktore sa do 4 liter ;)

bez zlosliwosci :D

#414 OFFLINE   Abu1978

Abu1978

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Paweł

Napisano 05 luty 2014 - 18:56

Witam,a ja znalazłem Biomastera w bardzo dobrej cenie,którego kupiłem,i wogóle fajny sklepik- http://nordfishing77...er-4000-sw.html



#415 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 06 luty 2014 - 09:57

Promocją to raczej nie jest... Chociaż, zależy z której strony by spojrzeć ;)

 

http://www.pirania-s...minnow_6cm.html

http://www.pirania-s...minnow_7cm.html



#416 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 08 luty 2014 - 10:58

Kilka przecen w ciuchach.

 

https://www.pijawetz...&order=position

 

https://www.pijawetz...ung/jacken.html

 

https://www.pijawetz...dung/hosen.html


  • Tomek88 lubi to

#417 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2014 - 22:07

Okulary polaryzacyjne Scierra Eye Wear model nr 6 Szare są na portalu aukcyjnym za 140,00 zł. To dobra cena. Ja już zamówiłem. 


  • pmiszk1 lubi to

#418 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1909 postów
  • Imię:Robert

Napisano 10 luty 2014 - 07:26

Dzięki za info. także zakupiłem te okulary.



#419 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 10 luty 2014 - 17:55

Dobre buty o 143 taniej niż w innych sklepach. Mam poprzedni model Zamberlana( Storm) i sobie chwalę. Sam już zakupiłem foxy :)

http://www.skalnik.p..._55,s11665.html

 

p.s nie mam żadnych koneksji ze sprzedawcą ;)


Użytkownik michcio edytował ten post 10 luty 2014 - 17:55


#420 OFFLINE   Person

Person

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaKętrzyn
  • Imię:Maciek

Napisano 10 luty 2014 - 20:49

http://allegro.pl/re...3889121844.html być może ktoś będzie zainteresowany






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych