Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Propozycja mini-zlotu jerkbait WARSZAWIAKóW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
272 odpowiedzi w tym temacie

#241 OFFLINE   rembrandtin

rembrandtin

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPilawa

Napisano 20 październik 2007 - 09:21

Minizlot w akcji. byłem widzialem jest kilka osob. co prawda przy mnie nic z wody nie wyciagnieto ale mysle ze wyciagna jakiegos krokodyla. pogoda jest super.

#242 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 październik 2007 - 14:20

Cześć,
Razem z Friko wskoczyliśmy dosłownie na 3 godzinki wspólnego wędkowania. Było bardzo miło a humor dopisywał najbardziej. Nie będę za wiele pisał bo czekam na relację :D z dalszych połowów. Dziękuję za spotkanie. Dodatkowo chcę podziękować naszemu koledze Pirania74 za zgarnięcie nas wszystkich i organizację mini Zlotu. Dziękuję!



Pozdrawiam
Remek

Załączone pliki

  • Załączony plik  1.jpg   417,51 KB   442 Ilość pobrań


#243 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 październik 2007 - 15:21

A ... i jeszcze jedno :D Kto ode mnie pobrał koszulki i czapeczki bo ... się pogubiłem. Wiem, że na 100% Pirania i SzymuS ale ktoś był jeszcze i ... zapomniałem.

Pozdrawiam
Remek

#244 OFFLINE   pablitos

pablitos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 październik 2007 - 15:35

Hello.
Dzieki wielkie za wspolny wyjazd. Bylo naprawde bardzo fajnie choc ryby nie braly :D Mam nadzieje, ze sie spotkamy next time :D
pozdro,
pawel

#245 OFFLINE   SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

SaNdAcZ &#gt;&#lt;----*&#gt;

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 380 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Miasto Feniksa

Napisano 20 październik 2007 - 16:29

wielkie dzięki dla pomysłodawców i organizatorów, było super, pogoda dopisała, a mistrzem wyprawy został Olo łowiąc na do widzenia przy samochodach szczupaczka :D pozdrawiam i do następnego razu :mellow:

#246 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 20 październik 2007 - 18:06

Ja również chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za przybycie ! Było bardzo miło Was poznać (niewirtualnie) :D

Oraz specjalnie gratulacje dla @hlehle za najcelniejsze oko i wędkę w konkursie oraz @PikeHunteR za szczupaka Zlotu :D

ps - nawet dobra pogoda stawiła się na nasz Zlot :D

#247 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 20 październik 2007 - 18:57

Remku, cieszę się że zlocik się spodobał i wszyscy zadowoleni, choć ryba nie dopisała :D Organizatorem był również SzymusS i jemu również należy podziękować :mellow: Ja osobiście tu i teraz DZIEKUJę ci SzymusS za pomoc w organizacji, oraz podziekowania dla jedynej na zlocie kobiety, żonie SzymusaS - niezły z niej wędkarz - operuje kijkiem jak rasowy spinningista :mellow:

Faktycznie, jak pisał SzymusS, pod koniec Zlociku rzutem na taśmę jedynego szczupaczka (prawie METROWY :mellow: )Zlotu złowił PikeHunteR - w ten sposób uratował HONOR nas wszystkich :mellow: - było SUPER, pogoda dopisała, kiełbaski smakowały wybornie :D

Gratulacje dla hlehle za SOKOLE OKO :D w konkursie rzutów

Już niedługo z SzymusemS zdamy relację ze Zlotu :D

w swoim imieniu dziękuję wszystkim za przybycie - mogliśmy wreszcie się poznać osobiście, pogadać itp Naprawdę wam dziękuję - było SUPER :mellow:

#248 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 20 październik 2007 - 19:21

Dzięki za super zlocik. Miałem ochotę pogadać o rybkach i cel został zrealizowany :D Następnym razem postaram się więcej porzucać, jednak tym razem wolałem pogawędzić :mellow:

Pirania74 z tym sokolim wzrokiem to u mnie słabo - jestem krótkowidzem i nie miałem ze sobą okularów. Może dzięki temu tak dobrze mi poszło :unsure:

#249 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 20 październik 2007 - 19:31

Dzięki wszystkim również za wspaniałe towarzystwo, fajową atmosferę, kupę śmiechu.@Piranii74 gratulujemy organizacji. @hlehle-owi gratulujemy dobrego wzroku . @PikeHunteR-owi gratulujemy metrówy B) @SzymusowiS gratulujemy Żony (Jak opowiedziałem o jej umiejętnościach spinningowych to moja wpadła w kompleksy :mellow: ).@SzymusS dzięki że zaprzyjaźniłeś mnie z castingiem (dało mi to wiele do myślenia). @Sandacz dziękuję Ci za cykadkę. Jak najwięcej takich zlotów!!!!!

#250 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 październik 2007 - 21:01

Przepraszam bardzo za moje niedopatrzenie. Podziękowanie dla współorganizatora - SzymusSa! Wielkie dzięki!!! No i pozdrowienia dla żony, która z nami już nie chce ... bo nas poznała :D

Pozdrawiam
Remek

#251 OFFLINE   lukexio

lukexio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 20 październik 2007 - 21:28

Dziekuje wszystko bardzo!Naprawde bardzo podobalo sie na miejsce!!Dziekuje bardzo organizuje pirant74 i szymus!!naprawde cudownie towarzystwo wedkarstwo super pogadamy o ryby:)Pogoda bylo :wacko: a ogolne bylo super!!PIkeHunter gratuluje szczupla :mellow: ale nie wymiara ;) ;) kiedys znowu sie spotkamy i gdzies na ryby :mellow: :mellow:
Pozdrawiam lukexio

#252 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 20 październik 2007 - 22:38

Ja oczywiście jeszcze raz chciałem gorąco podziękować pirani74, za pracę włożoną w organizację naszego spotkania ! :D

A Remkowi za opiekę medialną, wyciągnięcie Friko oraz dotrzymywanie nam towarzystwa i wymianę doświadczeń na dzisiejszym Zlocie ! :D

#253 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18585 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 październik 2007 - 09:01

Nie moge sie doczekac relacji - bylo naprawde bardzo fajnie a mi osobiscie bardzo milo poznac tylu nowych jerkbaitowiczow :D Bardzo zaluje, ze nie moglismy z Remkiem zostac dluzej - ale co sie odwlecze.... :mellow:

#254 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 październik 2007 - 10:37

Zlot był super, fajnie było Was wszystkich poznać! A szczupak fartem się trafił :mellow:

#255 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 październik 2007 - 11:29

Zlot był super, fajnie było Was wszystkich poznać! A szczupak fartem się trafił :mellow:


:mellow: Pike, co za skromność B) - potencjalne miejsce przebywania szczupaka biczowałeś tak zacięcie, że ten początkowo ignorował wszystko co mu podawałeś, aż w końcu nie wytrzymał i uderzył twoją przynętę :D Gratuluję samozaparcia - ja to w 1 miejscu nie ustoję dłużej jak 10 - 20 minut :mellow:

#256 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 październik 2007 - 11:31

Nie moge sie doczekac relacji - bylo naprawde bardzo fajnie a mi osobiscie bardzo milo poznac tylu nowych jerkbaitowiczow :D Bardzo zaluje, ze nie moglismy z Remkiem zostac dluzej - ale co sie odwlecze.... :mellow:


Friko, następnym razem to ciebie i Remka nie puścimy do domu tak szybko :mellow: :lol:

#257 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 październik 2007 - 15:51

[quote]
Nie moge sie doczekac relacji - bylo naprawde bardzo fajnie a mi osobiscie bardzo milo poznac tylu nowych jerkbaitowiczow :D Bardzo zaluje, ze nie moglismy z Remkiem zostac dluzej - ale co sie odwlecze.... :mellow:
[/quote]

Friko, następnym razem to ciebie i Remka nie puścimy do domu tak szybko :mellow: :lol:
[/quote]

Następnym razem będzie inaczej. W ten weekend wyjątkowo musiałem zwinąć się szybciej.

Pozdrawiam
Remek


#258 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 21 październik 2007 - 22:32

KOLEDZY!

Relacja ze Zlotu napisana i wysłana do Remka - Remku reszta w twoich rękach
:mellow: Czekamy!

#259 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 22 październik 2007 - 06:37

Zgadza się :D czekamy...

#260 OFFLINE   rembrandtin

rembrandtin

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPilawa

Napisano 22 październik 2007 - 12:04

TROSZKE CIASNO BYŁO

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych