Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Witamy NOWEGO MODERATORA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:24

Ten dział to perełka naszego forum i jego wizytówka.

Piotrek gratuluję i również życzę miłej pracy na rzecz forum . Oczywiście ja osobiście także chcę podziękować Wszystkim którzy zarówno w tym temacie jak i nieoficjalnie na PW wyrazili swoją chęć współpracy . 

 

Wracając jednak do tego cytatu który bardzo mi się podoba . Piotrku będziemy musieli zachować czujność i skupiać swoją uwagę aby ta wizytówka miała przyzwoity i "smaczny" wygląd . Aby za jakiś czas nie była zarzucona psującym się "mięsem" .

 

Natomiast wszystkim twórcom , życzę wielu sukcesów w tworzeniu nowych i skutecznych przynęt . Jak to dzisiaj mi Paweł powiedział , nasz dział jest wyjątkowy na skalę europejską . Nigdzie nie ma tak wielu twórców wykonujących tak wielką różnorodność przynęt i to w tak fajnym wykonaniu . 

Zachęcam też do współpracy i wyrozumiałości dla nowych czy młodych adeptów tej sztuki . Oby też nie pojawiała się jakaś niezdrowa zazdrość czy rywalizacja ,  która niszczy ducha współpracy .



#42 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:30

No i luks.

Paweł już nie ma siły, nie dlatego, że nie daje rady, dzielny to człowiek, lecz dlatego, że tan dział wychodzi na prowadzenie  ;)



#43 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:37

Piotrek gratuluję i również życzę miłej pracy na rzecz forum . Oczywiście ja osobiście także chcę podziękować Wszystkim którzy zarówno w tym temacie jak i nieoficjalnie na PW wyrazili swoją chęć współpracy . 

 

Wracając jednak do tego cytatu który bardzo mi się podoba . Piotrku będziemy musieli zachować czujność i skupiać swoją uwagę aby ta wizytówka miała przyzwoity i "smaczny" wygląd . Aby za jakiś czas nie była zarzucona psującym się "mięsem" .

 

Natomiast wszystkim twórcom , życzę wielu sukcesów w tworzeniu nowych i skutecznych przynęt . Jak to dzisiaj mi Paweł powiedział , nasz dział jest wyjątkowy na skalę europejską . Nigdzie nie ma tak wielu twórców wykonujących tak wielką różnorodność przynęt i to w tak fajnym wykonaniu . 

Zachęcam też do współpracy i wyrozumiałości dla nowych czy młodych adeptów tej sztuki . Oby też nie pojawiała się jakaś niezdrowa zazdrość czy rywalizacja ,  która niszczy ducha współpracy .

Dziękuję, obiecuję dbać o ten dział jak i o całe forum :)



#44 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:38

Obyś nie miał nic do roboty :)

 

a możne lepiej tak: oby praca ta sprawiała Ci przyjemność i obyś czerpał z tego satysfakcje

 

powodzenia Piotrek ;)


  • joker lubi to

#45 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:40

a możne lepiej tak: oby praca ta sprawiała Ci przyjemność i obyś czerpał z tego satysfakcje

 

powodzenia Piotrek ;)

Zdecydowanie tak lepiej :D


  • Piotrek Milupa lubi to

#46 OFFLINE   waldekst

waldekst

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 kwiecień 2013 - 21:45

a możne lepiej tak: oby praca ta sprawiała Ci przyjemność i obyś czerpał z tego satysfakcje

 

powodzenia Piotrek ;)

 

Zdecydowanie tak lepiej :D

Przyłączam się jw.



#47 OFFLINE   piotro82

piotro82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaGłogów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Dziadura

Napisano 12 kwiecień 2013 - 21:58

Gratuluję i powodzenia :) 



#48 OFFLINE   stoner

stoner

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1535 postów
  • LokalizacjaJaworzno
  • Imię:Irek

Napisano 13 kwiecień 2013 - 11:53

Powodzenia i przyjemnej pracy, bo jak się robi to co lubi, to musi być przyjemne :) .