Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Miro_LURES


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 01 lipiec 2014 - 08:36

Swieta racja, akurat tym wobkiem lowie tylko w poprzek nurtu i w zaleznosci od stanowiska przeginam tylko oczko,na pewno mozna by je ustabilnic dodawajac obciazenia,ale wtedy wobek traci ta dziwna lowna prace. Zlowilem juz w tym roku na ten model ze 40 leszczy wiec cos w nim jest i nie zamierzam nic w nim zmieniac

#102 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 03 lipiec 2014 - 16:26

Taka tam mrówka, choc moja kobita stwierdzila ze to zolwik... 2,5cm i 2,5g dzis pierwszy test :-)

Załączone pliki



#103 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 16:33

Bardzo fajna będzie kosić.



#104 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 03 lipiec 2014 - 16:42

To sie okaze...,niestety to jednorazowy epizod moje opuszki palcow dluzej nie pociagna tych mikro wobkow. Zrobilem ja bo mialem sporo wyjsc do tej Twojej wiekszej,ale u mnie na rzece jakos ryby wola mniejsze wobki i moze to byc strzal w 10tke.

#105 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:05

Bolki zaczęły gryźć to i czas na boleniówki. Spodobało mi sie strasznie łowienie na bezsterowce, poczyniłem kilka wzorów i już sa efekty

 

taki wobek 7cm, 8g malowany na szybko, ma juz na koncie 4 rapy w tym 80cm :)

 

Niedługo wróce do produkcji

Załączone pliki



#106 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 09:20

Super najlepsza folia na jerku.Bez zbędnych ogonków,płetewek i innych popierdołek.


Użytkownik Tomy edytował ten post 09 wrzesień 2014 - 09:52

  • bertold12 lubi to

#107 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 11 wrzesień 2014 - 00:42

Super najlepsza folia na jerku.Bez zbędnych ogonków,płetewek i innych popierdołek.

Dzieki,ale to taki na szybko, finalna wersja dosycha narazie i bedzie podobna, łuska bardziej realna + linia boczna, bo w tym mi sie zapomniało.. :lol:

 

Mnie osobiscie podobaja sie wobki nie przebajerowane, na moich bedzie  tylko folia, oliwkowo zielony grzbiet( z podkładem czarnym przez siatke), perłowy brzuszek i niebieska opalizacja. nic wiecej dla mnie wystarczy,a i tak najczesciej lowie na wobki co mają tylko folie i czarny grzbiet i szczegółami na głowie nic wiecje i też koszą..

 

Jakbym miał iśc w handel to bym poszedł w Twoje slady, bo zarabiscie Ci wychodza te woby,ale wole siedzieć nad woda  niż w pracowni :)


Użytkownik Miro 85 edytował ten post 11 wrzesień 2014 - 00:42


#108 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 22 wrzesień 2014 - 21:47

Ostatnio tworze rózne wobki boleniowe, ze sterem i bez, lekkie i ciezkie, małe i duże, na wolny nurt i na totalną kipiel,rzeka na której łowie( ok 20km odcinek) jest tak zróżnicowana ze ciezko sie wstrzelić z przynęta. I dlatego potrzeba matką  wynalazku  :)

 

Kolejny bezster na wolniaki,lekko pogrubiony 5cm, 5,2g , ładnie zamiata dupką przy wolnym prowadzeniu(drobno) a przy podbiciach zygzaki, testowiec był tylko w foli i nic wiecej(zaliczył kilka brań i 2 ryby), teraz leci w kolorki które mi sie najbardziej sprawdzają na wodzie

Załączone pliki


  • gutekjelonki lubi to

#109 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:20

Dawno nic nie robiłem, teraz czas na gumy, narazie bawie sie z formą od Darka( fish28) , ale jak tylko bede miał silikon formierski beda własne innowacje.

Załączone pliki


  • fish28, woblery z Bielska i Tszonek lubią to

#110 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:33

Mirek, popracuj nad płetwą ogonową. Podczas lania plastisilu bardziej rozwieraj przy ogonie, wtedy będziesz miał więcej materiału na przycięcie płetwy. I tnij to potem żyletką na leżąco, a nie nożyczkami.Wiem bo sam tak robiłem :)



#111 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:39

ta wielkosc to raczej tylko z kopytkowym ogonkiem zrobie, zobaczymy czy zadziała systemik który wymyśliłem do zbrojenia takiej gumki.

 

Bedzie jeszcze na pewno karas,płotka, i wieksze uklejki również z żywicy( woblery) oraz jakieś struganki dziwne, odlewanie spodobało mi sie na maxa.. :)



#112 OFFLINE   rybson

rybson

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1121 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 25 styczeń 2015 - 21:25

W tych może fajnie zadziałać ogonek jak w " jaskółkach "  chociaż i tak super wyszły 



#113 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 09 luty 2015 - 01:48

Testowałem dziś tak zalana rybke , ojj nie moge sie doczekac mają B) , jutro lepsze zdjecia wrzucę  za dnia

 

5cm,  waga 6g ,chodzi to to podobnie a'la rh

 

Jutro powinny dojsc silikony na formy to bedzie sie działo niebawem

Załączone pliki


  • spinnerman i Pride lubią to

#114 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2015 - 08:58

Testowałem dziś tak zalana rybke , ojj nie moge sie doczekac mają B) , jutro lepsze zdjecia wrzucę  za dnia
 
5cm,  waga 6g ,chodzi to to podobnie a'la rh
 
Jutro powinny dojsc silikony na formy to bedzie sie działo niebawem


Nie znam się na gumach ale to wyglàda bardzo dobrze. Jeżeli przy expresie będzie stabilnie utrzymywać pozycję horyzontalnà to bolki sà bez szans :)

#115 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 09 luty 2015 - 21:23

Nie znam się na gumach ale to wyglàda bardzo dobrze. Jeżeli przy expresie będzie stabilnie utrzymywać pozycję horyzontalnà to bolki sà bez szans :)

Przy srednio szybkim sciaganiu już ładnie zamiata drobniutko ogonkiem, szału niema gabaryty nie pozwalaja na wiele,ale  w sobote odlewam 8cm uklejke,ta juz bedzie mocno kombinowana, formy beda i pod gumy i pod wobki. Ale do 5 centymetrowej rybki powróce dla kopytkowego ogonka,tyle tylko ze korbus musze pogrubic, a to znów zajmnie troche czasu, trzeba odbić trupa, potem  model z żywicy, przeróbka i znów nowa forma z docelowym kopiałem i napewno na kilka/kilkanascie gniazd






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych