Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery z Basoni Hand Made Fishing Lures.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1398 odpowiedzi w tym temacie

#341 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 18 styczeń 2014 - 17:23



No i o to chodzi...

Młody dziś testował te Twoje jerki,no chyba zadowolony ;) :D

Może niech sam napisze...

Co ja mogę napisać wobki klasa tylko czekać na maj i łowić. Ja liczę po cichu na bez stery 5cm jak bolenie przejdą na sieczkę.W sumie to już mam prawie wszystko skompletowane żeby się dopasować do nich w różnych miejscach i warunkach, a jak będzie to czas pokaże :)

7bo2.jpg[/IMG]


  • BARENZ lubi to

#342 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 18 styczeń 2014 - 19:36

No tak ale o pracy jerków nic nie wpomniałeś, jesteście(Ty i Krystian) jednymi z pierwszych testujących DB czyt. Drunk bleaki

Co do 5cm BB one są przeznaczone na bolenie ale na górnym oczku jestem w 100% pewien, że będą łowić też klenie, z tą myślą robiłem tą przynętę aby była bardziej uniwersalna ;)



#343 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:04

On jest wygodny ,lubi rzucić i kręcić ;) :P :lol: :lol: :lol:

Dobrze że te ryby już się czegoś nauczyły i przestają brać na proste prowadzenie ,czego by to nie było.

Powiem Ci co tu pisać,będzie widać co i jak, jak się zacznie jedzenie...od maja.

Ja wręcz przeciwnie ,cały wysiłek włożę w pracę jerkami,opłaca się.

 

Tomek ,a tak poważnie ;) :P Młody zajęty ostro... praca -narzeczona ,narzeczona -praca ,ni ma czasu nawet napisać .

Może będzie tak samo zajęty w sezonie :lol:  :lol:  :lol:  ,więcej miejsca na łajbie mi zostanie ;) i rybek.


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 18 styczeń 2014 - 20:07


#344 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:13

Tomasz ,mam nadzieję,że produkcję będziesz kontynuował ,bo będę chciał  wiosną zrobić zapasik jerków i 7-ek ze sterem  :)


Użytkownik Dąbek 111 edytował ten post 18 styczeń 2014 - 20:13

  • Tomek1988 lubi to

#345 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:17

Co będę klepał w kółko to samo zacznie się sezon to będzie widać na zdjęciach co i jak :P Woblery mogę polecić twoje tak jak i Tomyego bo je mam i wiem co są warte , zresztą od maja nie odpuszczam będę działał więc miejsce ma być dla mnie na pokładzie ;)


Użytkownik siwek219 edytował ten post 18 styczeń 2014 - 20:21


#346 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:21

Co będę klepał w kółko to samo zacznie się sezon to będzie widać na zdjęciach co i jak :P

Chyba filmach ,bo na fotach to jakieś małe,wszystkie mają po 60 cm :P :lol: :lol:

Racja jest w tym że będzie widać ,tylko pogoda niech będzie .O resztę się nie boję :ph34r:



#347 OFFLINE   siwek219

siwek219

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 205 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:ROBERT

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:24

Nie mierzę ryb niech będzie że wszystkie mają po 60cm ;)


  • Krystekwolf lubi to

#348 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:28

Co będę klepał w kółko to samo zacznie się sezon to będzie widać na zdjęciach co i jak :P Woblery mogę polecić twoje tak jak i Tomyego bo je mam i wiem co są warte , zresztą od maja nie odpuszczam będę działał więc miejsce ma być dla mnie na pokładzie ;)

PO PROSTU TOMKI już takie są. :D


  • Tomek1988 i Krystekwolf lubią to

#349 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 20:57

Co będę klepał w kółko to samo zacznie się sezon to będzie widać na zdjęciach co i jak :P Woblery mogę polecić twoje tak jak i Tomyego bo je mam i wiem co są warte , zresztą od maja nie odpuszczam będę działał więc miejsce ma być dla mnie na pokładzie ;)

No na pokład to tylko dwóch ludzi biorę- Ciebie i Marka(no i jeszcze jednego porządnego chłopaka z forum ,z Łodzi ;) ) ,reszta niech się uczy albo szpieguje i potem nadarza .Szkoda takim pokazywać cokolwiek.

Fotują się z zabitymi rybami ,na innych forach widać-stronach klubowych .Ci co tak robią wiedzą do kogo piję ,spotkam nad wodą to powiem w twarz.

Dobra bo piszę nie na temat , woby obydwu Tomków są miodzio.Koniec gadania ,reszta w sezonie.


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 18 styczeń 2014 - 22:29

  • siwek219 lubi to

#350 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 18 styczeń 2014 - 21:03

PO PROSTU TOMKI już takie są. :D

No tak Tomki to fajne chłopaki są hehe nie tylko w dziedzinie lurebuildingu ;)

 

 

No na pokład to tylko dwóch ludzi biorę- Ciebie i Marka ,reszta niech się uczy albo szpieguje i potem nadarza .Szkoda takim pokazywać cokolwiek.

Fotują się z zabitymi rybami ,na innych forach widać-stronach klubowych .Ci co tak robią wiedzą do kogo piję ,spotkam nad wodą to powiem w twarz.

Dobra bo piszę nie na temat , woby obydwu Tomków są miodzio.Koniec gadania ,reszta w sezonie.

Sezon wszystko zweryfikuje, już niedługo do maja, jak taka zima będzie (przynajmniej u nas na południu) to szybko zleci :P



#351 OFFLINE   rybson

rybson

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 18 styczeń 2014 - 21:04

Napisano 03 kwiecień 2013 - 22:04

Bardzo się cieszę że jesteś  :)   bo zawsze jak w google wpiszecie bez sterowiec  to jest masa fotek Tomka z bolkami   ;) ( cytat) 

 

 

 

 

Po 10 miesiącach Twojej obecności na forum aż miło widzieć jak wszystko masz dopracowane :)    Miałem przyjemność zobaczyć to osobiście ( ubiegły piątek :)  )  od podstaw w warsztacie . Wszystko jest precyzyjnie wykonane poparte olbrzymią wiedzą zdobytą na samą Wisłą .Technicznie najlepsze materiały i czas optymalnie poświęcony podczas wykonywania każdego z tych woblerów dla mnie już czyni je perfekcyjnymi przynętami !!!!!!  Czekam już z niecierpliwością do maja żeby wreszcie powalczyć  na te przynęty  - a jeszcze tylko skromnie dodam że miałem przyjemność z Tomkiem testować prototypy nad samą wodą - praca niepowtarzalnie zadowalająca       pozdrawiam Tomek 



#352 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 18 styczeń 2014 - 22:05

Tomasz ,mam nadzieję,że produkcję będziesz kontynuował ,bo będę chciał  wiosną zrobić zapasik jerków i 7-ek ze sterem  :)

Rafał produkcja będzie kontynuowana, nowe jerki wiszą już na suszarce a 7-demki ze sterem dzisiaj szlifowałem i będą za jakiś tydzień max 1,5 ;)



#353 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 19 styczeń 2014 - 05:16

No na pokład to tylko dwóch ludzi biorę- Ciebie i Marka(no i jeszcze jednego porządnego chłopaka z forum ,z Łodzi ;) ) ,reszta niech się uczy albo szpieguje i potem nadarza .Szkoda takim pokazywać cokolwiek.

 

A ja, a ja? Mnie nie zabierzesz? -_- -_-

A tak na serio to chyba bede musial sie skusic na bolenia kiedys.... W Irl nie wystepuja, a z tego co widze wszyscy na tym forum maja bzika na punkcie boleni i boleniowek. Wiec cos musi w nich byc. Ze 3 lata temu lowilem nad Solina z lodzi. Niedalko cos walilo po drobnicy tak ze momentami szlo sie przestraszyc. Kumpel mi mowil ze to chyba zerujacy bolen... moze kiedys...



#354 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 19 styczeń 2014 - 14:44

Melek ale bolenioza jest chorobą nie uleczalną więc ostrożnie :P

 

Niedziela pracowita, malowanie, oklejanie i inne pierdoły bez żadnych prac maszynowych (oprócz kompresora) wszak święto dzisiaj :)

 

37ab0e2d1acdf470med.jpg

 

3a46be63c83b6f01med.jpg


  • Maciek Rożniata i wildriver lubią to

#355 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 19 styczeń 2014 - 14:54

Eee tam ja jestem nieuleczalnie szczupakowy ;) choć przyznam, ze lubię czasem powalczyć z jakims 70cm+ potokowcem albo grubymi okoniami.

Na bolki nie mam warunków, w Irl nie występują więc to raczej jak juz będą jednorazowe wypady jak będę w PL na urlopie. Ale to musi ktoś zaprosić bo ja niem wiem co z czym i jak... A na rozkminianie nie mam czasu bo jestem w PL raz max dwa do roku na parę dni i to zwykle dużo spraw do załatwienia jest...

#356 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 19 styczeń 2014 - 15:19

To gdy zachorujesz na boleniozę będzie przymusowa przeprowadzka do PL haha Z tego co widzę odwiedzasz w PL Częstochowę/Lubaczów więc po drodze z Częstochowy do Lubaczowa skręć trochę na północ i wpadaj na "moje" bolesławy, oprowadzę po miejscówkach ;) Swoją drogą Lubaczów odwiedzam raz w roku jadąc na Cieszanów Rock festiwal, fajne miasteczko :)



#357 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 19 styczeń 2014 - 15:59

O masz kolo wie gdzie jest Lubaczow ;) nie takie fajne miasteczko jakby sie wydawało :P a na woodstocka sie wybierasz? Ja będę w tym roku to może browarka spijemy razem ;p

#358 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:59

O masz kolo wie gdzie jest Lubaczow ;) nie takie fajne miasteczko jakby sie wydawało :P a na woodstocka sie wybierasz? Ja będę w tym roku to może browarka spijemy razem ;p

Ano wiem gdzie Lubaczów bo CRF (Cieszanów Rock Festiwal) staram się odwiedzać co roku ;) Jeżeli chodzi o Woodstock to jeszcze nie byłem ale nie wykluczone, że zawitam w tym roku :) Przeważnie jeżdżę na koncerty w obrębie 300km od mojej miejscowości ( do Lubaczowa mam 150km) Najbardziej lubuję się w Comie oraz (tutaj zazdroszczę Robertowi @Siwek i @Krystekwolf) Lao che i Farben Lehre, chyba codziennie byłbym na ich koncercie, szczególnie Lao Che ubóstwiam a także Totentanz dlatego często bywam w Tarnowie :) Logo Totentanz mam w avatarze więc pozdrawiam wszystkich z Tanowa :P



#359 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 19 styczeń 2014 - 22:26

 

A tak na serio to chyba bede musial sie skusic na bolenia kiedys.... W Irl nie wystepuja, a z tego co widze wszyscy na tym forum maja bzika na punkcie boleni i boleniowek.

Nie wiem czy wszyscy na tym forum mają bzika boleniowego :D ...Ja mam :wub: -temat nie uleczalny ,jak dla mnie.

Melek, nie mówiłem ogólnie o chłopakach z forum(staram się nie uogólniać ,bo to jest nie do przyjęcia),tylko o kilku prostakach z Płocka i okolic ,którzy beretują ryby ,fotują się i wklejają na fora i mają czelność pisać że wypuszczone :angry:

 

 

 Najbardziej lubuję się w Comie oraz (tutaj zazdroszczę Robertowi @Siwek i @Krystekwolf) Lao che i Farben Lehre, chyba codziennie byłbym na ich koncercie, szczególnie Lao Che ubóstwiam .

Tomek ,jak zrobisz mi pływaka jerka pomalowanego na oliwkę ,to poznam Cię z Hubertem Dobaczewskim(spięty)Znam dobrze jego i jego brata.

Ps.Ich matula uczyła mnie w szkole średniej,fantastyczna kobitka.

Jak złapię chwilę to podjadę do nich i jak będzie Hubert w chałupce to zrobię sobie z nim foto ,he he i wyślę Ci na koma,żebyś nie mówił że Krystek głupoty gada.Będą się śmiać jak cholera,powiem że dla fana Lao Che.


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 19 styczeń 2014 - 22:33


#360 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 20 styczeń 2014 - 02:55

Ano wiem gdzie Lubaczów bo CRF (Cieszanów Rock Festiwal) staram się odwiedzać co roku ;) Jeżeli chodzi o Woodstock to jeszcze nie byłem ale nie wykluczone, że zawitam w tym roku :) Przeważnie jeżdżę na koncerty w obrębie 300km od mojej miejscowości ( do Lubaczowa mam 150km) Najbardziej lubuję się w Comie oraz (tutaj zazdroszczę Robertowi @Siwek i @Krystekwolf) Lao che i Farben Lehre, chyba codziennie byłbym na ich koncercie, szczególnie Lao Che ubóstwiam a także Totentanz dlatego często bywam w Tarnowie :) Logo Totentanz mam w avatarze więc pozdrawiam wszystkich z Tanowa :P

 

Ten CRF jest dla mnie zagadka. Jak dwu tysieczne miasteczko dalo rade zabrac taka impreze dwustu tysiecznemu Rzeszowowi.... Nigdy niestety tam nie bylem bo jak to zaczeli to bylem juz na emigracji...

Na Woodstock zapraszam, bylem po raz pierwszy 2 lata temu i powiem szczerze ze bylem w szoku. Bardzo dobrze zorganizowana impreza a klimat na prawde powala. Ja to nie jestem jakis taki muzykalny, zona chciala pojechac wiec sie zgodzilem i na prawde klimat sie udziela. W zeszlym roku nie pojechalismy tylko dlatego ze zona byla w zawansowanej ciazy. 2 lata temu gralo Farben Lehre i w tym roku tez graja.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych