Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery z Basoni Hand Made Fishing Lures.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1398 odpowiedzi w tym temacie

#861 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 01 marzec 2015 - 21:07

Ha i kilka najładniejszych z tych najładniejszych jest moje, piękna robota Tomek, jestem zachwycony i już myślę nad kolejnymi wzorami cobyś się nie nudził, bo takie cudeńka moment znikną Ci z pracowni. :)



#862 OFFLINE   kaer

kaer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaLubelszczyzna

Napisano 02 marzec 2015 - 20:21

.

#863 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 03 marzec 2015 - 17:50

Dziś dotarły do mnie zamówione u Tomka woblery: jerki, łamańce, boleniówki, sandaczowe, w sobotę test pracy każdego z nich to nagram filmik i wrzucę by każdy mógł ocenić. Jedno co mogę powiedzieć to że wyglądają wręcz rewelacyjnie zarówno co do dopracowania jak i kolorystyki (niestety moje zdjęcia z kiepskiego aparatu nie oddają prawdziwej jakości tych wobasków). Kto ich jeszcze nie ma to na Giełdę Twórców bo warto.  Dzięki serdeczne Tomasz.

 

Załączony plik  20150303_173004.jpg   65,87 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  20150303_173044.jpg   77,55 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  20150303_172856.jpg   71,53 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  20150303_172905.jpg   66,54 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  20150303_172916.jpg   56,99 KB   5 Ilość pobrańZałączony plik  20150303_172932.jpg   66,56 KB   5 Ilość pobrań


Użytkownik CarIvan edytował ten post 03 marzec 2015 - 17:51

  • wildriver i Tszonek lubią to

#864 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 04 marzec 2015 - 13:47

Świetne te łamańce!Zapodaj filmik akcji ;) 

Graty Tomek



#865 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 04 marzec 2015 - 14:49

Świetne te łamańce!Zapodaj filmik akcji ;)

Graty Tomek

Oooo kogoż ja tu widzę :) Cześć Maro kopę lat hehe. Filmiku nie mam i na razie go nie będę miał bo wszystkie łamane poszły w świat a, że ja szczupaków nie łowię to żadnego sobie nie zostawiłem :) Po drugie to nie mam teraz czasu z domu wyjść bo trzeba trochę temat z woblerami pociągnąć ;)



#866 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 04 marzec 2015 - 15:18

Nagram w sobotę filmik z pracy łamańców i wrzucę Tomku do Twojego tematu. Testowałem tego łamańca co przysłałeś mi wcześniej i takiej pracy nie ma nawet łamana Hokka z Corona Fishing ani oryginalne Salmo, praca łamańców jest mega rewelacyjna i na tyle agresywna że moim zdaniem żaden zielony zębaty się im nie oprze, powiem więcej w mniejszych rozmiarach to i inny drapieżnik będzie gryzł te łamane cudeńka. Ci co łowią szczupaki (a ja łowię) powinni mieć kilka takich w swoich pudełkach jako standard na dni w których zębate są chimeryczne i inne przynęty są im nie w smak. :)


Użytkownik CarIvan edytował ten post 04 marzec 2015 - 15:22


#867 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 04 marzec 2015 - 17:41

Oooo kogoż ja tu widzę :) Cześć Maro kopę lat hehe. Filmiku nie mam i na razie go nie będę miał bo wszystkie łamane poszły w świat a, że ja szczupaków nie łowię to żadnego sobie nie zostawiłem :) Po drugie to nie mam teraz czasu z domu wyjść bo trzeba trochę temat z woblerami pociągnąć ;)

Hehe siemano Tomek :) Koope lat :D

Dobry skill idzie ;D To co?Na szczupaki w maju??? hehe :D

 

Pozdro

 

 

Carlvan 

Nono,zapodaj filmik bo ciekawe przynęty ;) Mam zamiar troszke szczupaczków pomęczyć,to może być ciekawa alternatywa dla tych oklepanych jerkow   :)

 

 

edyta:

 

Tomek

Bez sterów takie łamańce  :whistling:   ???


Użytkownik wildriver edytował ten post 04 marzec 2015 - 17:43


#868 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 04 marzec 2015 - 19:29


Bez sterów takie łamańce  :whistling:   ???

 

Myślę że pewnie by Tomasz zrobił (ale to już nim się dogaduj), ja akurat zamawiałem z sterami i to tak wyprofilowanymi by pracowały do max metra pod lustrem wody bo łowię w dużej mierze na zbiorniku gdzie miejscami nawet i 0,5 m do w dużej powierzchni 1 metra pod lustrem wody mam moczarkę i rogatka. ;)



#869 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 04 marzec 2015 - 23:00

Maro przyjedź do mnie to czymś Cię obdaruję :)

 

Przemek wstaw filmik bo ja teraz głowy do tego nie mam. Zacząłem dłubać big baity pierwsze w życiu przynęty ponad 15cm.

 

Jedziem z tym śledziem ;)

 

img_20150305054047_DSC00674_zmniejszamy_

 

Konkretny kaliber Drunk Bleak 20

 

img_20150305054338_DSC00675_zmniejszamy_

 

img_20150305054558_DSC00678_zmniejszamy_



#870 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 05 marzec 2015 - 09:23

Czekam na gotowy projekt DB-20 i Jerk 15  ;)



#871 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 05 marzec 2015 - 09:39

Tomku, odebrałem wczoraj wobki, rewelacja. Wszystkie będą jeździły ze mną, wiesz gdzie......., dzięki wielkie.

#872 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 17 marzec 2015 - 14:13

Praca łamanych woblerów z Basonii, polecam każdemu. Na filmie słychać trzaski od wiatru więc lepiej wyłączyć głośniki. Mogę polecić każdemu te woblery. Praca pokazana na filmie jest przy powolnym kręceniu i zwijaniu plecionki bez jakiejkolwiek reakcji kijem (bez poszarpywania).

 


Użytkownik CarIvan edytował ten post 17 marzec 2015 - 14:52

  • wildriver i Pasta lubią to

#873 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 17 marzec 2015 - 14:31

Dzięki Przemo za filmik :) Szkoda, że fala na wodzie i gorzej widać pracę ale gest doceniam jak najbardziej :)



#874 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 17 marzec 2015 - 14:36

Tomku w weekend nagram jak pracują na stojącej wodzie bez fali i wiatru i również wrzucę w Twój temat. Nie miałem czasu by podskoczyć nad swój staw a filmik nagrałem przy okazji spotkania z kolegami z jerka nad rzeką. Wkrótce kolejny filmik wrzucę z pracy jaką mają ale już lepiej pokazanej. ;)


Użytkownik CarIvan edytował ten post 17 marzec 2015 - 14:55


#875 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 21 marzec 2015 - 21:12

Z uwagi że znalazłem dziś trochę czasu postanowiłem nagrać kilka filmików z pracy Twoich woblerów Tomku. Wybacz jeśli mało precyzyjnie pokazałem pracę szczególnie jerków bo tych jakoś na takiej płytkiej wodzie nie umiem poprowadzić właściwie. Wobki prowadzone jako ciągnięte pod lustrem wody, pracując kijem  wzbogacamy pracę każdego z poniżej pokazanych woblerów. Polecam każdemu jako podstawowe wyposażenie torby z woblerami.

 

Snake Roach 10 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Snake Roach 11 czerwony brzuch

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drunk Bleak 9 Fluo

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sandokan 9 natural

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drunk Bleak 7

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 



#876 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 21 marzec 2015 - 21:13

Drunk Bleak 12

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jerk Roach 10

 


  • wildriver lubi to

#877 OFFLINE   silurus2m

silurus2m

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • Lokalizacjakraśnik
  • Imię:rafal

Napisano 21 marzec 2015 - 21:50

Witam, basonia, końcem lat 80-tych jeździłem trochę wyżej na Popów(zresztą wszyscy jeździli czy to niedziela czy na tygodniu nieważne i tak trudno było o miejsce), była tam taka opaska-kosa, od jazgarza po suma wszystko tam było w ilościach których dziś już nie spotkam w żadnej rzece na której łowiłem. Wstyd ale przyznaję że my zawsze mieliśmy miejsce bo przyjeżdżaliśmy całym Żukiem więc miejsce musiało się znajść. I właśnie stamtąd mam swojego największego bolenia, niemierzonego ale koło 90miał (bez poprawki na czas) i właśnie tam mieliśmy nasze największe ryby które zostały w wodzie. Na basonię też jeździłem ale nie pamiętam dokładnie chyba tam było parę główek.


  • wildriver i Tomek1988 lubią to

#878 OFFLINE   bubas

bubas

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaLeszno

Napisano 22 marzec 2015 - 17:11

Jerki na szczupaka 8cm waga ok 30g tonące.

 

img_20150208110304_DSC00468_zmniejszamy_

 

img_20150208110510_DSC00473_zmniejszamy_

 

img_20150208111413_DSC00483_zmniejszamy_

 

img_20150208111141_DSC00480_zmniejszamy_

 

img_20150208110845_DSC00479_zmniejszamy_

Piękne. I pewnie skuteczne.



#879 OFFLINE   ArturAn

ArturAn

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Artur

Napisano 27 marzec 2015 - 13:00

Widziałem kilka sztuk osobiscie Tomkowej pracy i powiem, że kawał dobrej roboty.



#880 OFFLINE   Tomek1988

Tomek1988

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1456 postów
  • LokalizacjaBasonia
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Janeczek

Napisano 27 marzec 2015 - 23:58

Witam. Powoli zaczynam ogarniać temat z woblerami i może będzie więcej czasu na przeglądanie jerkbaita :) Przede wszystkim Przemek dzięki jeszcze raz za filmiki z pracy woblerów, będzie jakiś bonusik przy kolejnym zamówieniu :)

 

Witam, basonia, końcem lat 80-tych jeździłem trochę wyżej na Popów(zresztą wszyscy jeździli czy to niedziela czy na tygodniu nieważne i tak trudno było o miejsce), była tam taka opaska-kosa, od jazgarza po suma wszystko tam było w ilościach których dziś już nie spotkam w żadnej rzece na której łowiłem. Wstyd ale przyznaję że my zawsze mieliśmy miejsce bo przyjeżdżaliśmy całym Żukiem więc miejsce musiało się znajść. I właśnie stamtąd mam swojego największego bolenia, niemierzonego ale koło 90miał (bez poprawki na czas) i właśnie tam mieliśmy nasze największe ryby które zostały w wodzie. Na basonię też jeździłem ale nie pamiętam dokładnie chyba tam było parę główek.

 

Szkoda Rafał, że te czasy już dawno minęły :( Kiedyś za łepka latając z marketowym spinem i ruskimi blachami nie było wyczynem złowić wymiarowego szczupaka a teraz wymiarowych trafia się kilka przez całą jesień na kilkunastu znajomych wędkarzy. Niestety kopalnia piachu w Jakubowicach załatwiła sprawę, gdzie okiem nie sięgnąć piach :( Niedługo trzeba będzie się przestawić na łowienie płotek bo tylko w wodzie zostaną.

 

 

Widziałem kilka sztuk osobiscie Tomkowej pracy i powiem, że kawał dobrej roboty.

Dzięki, chyba wiem u kogo widziałeś moje woblery ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych