Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Jesie艅 w Nadarzycach - nowy artyku艂


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Wisni@

Wisni@

    Forumowicz

  • Fotograficy
  • PipPip
  • 196 post贸w
  • LokalizacjaGda艅sk, Southampton
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Wi艣niewski

Napisano 16 pa藕dziernik 2007 - 19:17

艢wietna relacyjka, bardzo udana wyprawa ryby jak na polskie
warunki pi臋kne... :D

#42 OFFLINE   Pawe艂 J

Pawe艂 J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 post贸w
  • LokalizacjaPi艂a
  • Imi臋:Pawe艂

Napisano 16 pa藕dziernik 2007 - 21:22

Witam, jestem sta艂ym obserwatorem tego portalu, a teraz ju偶 u偶ytkownikiem. Bywam w Nadarzycach co dwa tygodnie od jakiego艣 czasu. Potwierdzam, 偶e szczupaki s膮 tam wybredne. Trafiaj膮 si臋 艂adne sztuki, ale s膮 chimeryczne. Moje spostrze偶enie od oko艂o 5 lat - najlepszy okres bra艅 to maj - pa藕dziernik i ko艅c贸wka listopada. Wiem, 偶e pisz臋 og贸lnie, ale lubi臋 艂owi膰 na tym akwenie.

#43 OFFLINE   Pawe艂 J

Pawe艂 J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 post贸w
  • LokalizacjaPi艂a
  • Imi臋:Pawe艂

Napisano 16 pa藕dziernik 2007 - 21:25

Tegoroczny czerwiec w ilo艣ci sztuk mo偶e nie w jako艣ci by艂 rewelacyjny. 艁owili艣my po 16-18 sztuk (60-80 cm) w ci膮gu 6-ciu godzin. Nie chc臋 reklamowac tego 艂owiska, ale mieli艣my wyj艣cia i brania +90

#44 OFFLINE   Pawe艂 J

Pawe艂 J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 post贸w
  • LokalizacjaPi艂a
  • Imi臋:Pawe艂

Napisano 16 pa藕dziernik 2007 - 21:56

By艂em w Nadarzycach koniec wrze艣nia, pocz膮tek pa藕dziernika dwa razy pod rz膮d. Na Berli艅skim bolki robi艂y uklei z d... jesie艅 艣redniowiecza. po ostatnim pobycie (14.10.) stwierdzam, 偶e jednak s膮 ale mniej aktywne. po ca艂ym dniu p艂ywania z艂owili艣my zero szczupak贸w, zero okoni ale miodem na serce by艂y wyj艣cia boleni. Na Berli艅skim jednak s膮 du偶e bolenie.

#45 OFFLINE   riki

riki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 post贸w
  • LokalizacjaOstro艂臋ka

Napisano 19 listopad 2007 - 16:53

艁adne rybki tylko okolica dla Mnie znajoma tak jak by Wiartel?

#46 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 post贸w
  • LokalizacjaDziekan贸w Le艣ny

Napisano 19 listopad 2007 - 20:40

艁adne rybki tylko okolica dla Mnie znajoma tak jak by Wiartel?

Witaj na forum, mi艂ego korzystania :D
A to nie wiartel tylko Zalewy Nadarzyckie (ko艂o Bornego Sulinowa). Na Wiartlu niestety nigdy tak nie po艂owi艂em i obawiam si臋, 偶e ju偶 nie po艂owi臋.
pozdrawiam

#47 OFFLINE   Butterfly

Butterfly

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 post贸w
  • Lokalizacjaswidnica

Napisano 21 luty 2008 - 14:01

Embarassed
Trafia cz艂owieka jak taki artyku艂 czyta. JAk zapomnisz prawa jazdy to policja pozwala dalej jecha膰 - nie!!!!
A jaki艣 artysta tu wk艂ada jeszcze b艂臋dnie teks, 偶e


W tek艣cie przyku艂a moj膮 uwag臋 sprawa w艂a艣ciciela oraz braku legitymacji PZW... Mia艂em tam identyczn膮 sytuacj臋, a o w艂a艣cicielu mo偶na powiedzie膰 tylko niemi艂e s艂owa... Niezbyt uprzejmy pan...


Tu chodzi o krty w臋dkarskie a nie o legitymacje PZW, bo to nie te wody halo, czy kto艣 to rozr贸偶nia, bo czasem jak mam do czynienia z takimi lud藕mi to a偶 przykre.

Co do w艂a艣ciciela, mia艂 racj臋, ze nie chcia艂 sprzeda膰, same te偶 tak post臋puj臋. To jest dokument uprawniaj膮cy do okre艣lonych czynno艣膰i. widocznie za wielu ludzi nadszarpn臋艂o jego zaufanie, a ustawa te偶 m贸wi swoje na ten temat. To nie jest 艂owisko komercyjne.

MIA艂 RACJE, JA POPIERAM. Tak samo m贸g艂 o Was napisa膰 ten Pan artyku艂, 偶e panowie byli niemili i co to za pisanie, ze po wielu pro艣bach i gro藕bach zgodzi艂 si臋. Bzdura. Znam go osobi艣cie i nie da si臋 zastraszy膰. Wie co robi. JAk ludziom co艣 nie jest na r臋k臋 to inni s膮 niedobrzy. Jak staracie si臋 o kredyt, to bez dokument贸w???????????????

Trzeba pomy艣le膰 najpierw.
Pewnie, ze zdarzaj膮 sie takie przypadki, ale mo偶na z nim normalnie i grzecznie doj艣膰 do porozumienia. Pewnie b臋dzie zachwycony tym artyku艂em i na pewno na drugi raz nie p贸jdzie Wam na r臋k臋.




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 5

0 u偶ytkownik贸w, 5 go艣ci, 0 anonimowych