Hesher Opublikowano 19 Maja 2012 Opublikowano 19 Maja 2012 (edytowane) Cześć i czołem kluski pod stołem! Poniżej kilka fotek mniejszych bezsterowców na okonia i większych na dużego zwierza (jak tylko kupię kotwiczki http://jerkbait.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/wink.png ) Edytowane 8 Maja 2020 przez Hesher 3
sebson Opublikowano 19 Maja 2012 Opublikowano 19 Maja 2012 Ciekawy jestem jak one pracują z takim bocznym mocowaniem
CLAUDIO Opublikowano 19 Maja 2012 Opublikowano 19 Maja 2012 @Sukingad ile te duze ,na grubego zwierza WAZA? MIERZA??Pozdro ladna robota.
wobler129 Opublikowano 19 Maja 2012 Opublikowano 19 Maja 2012 Tu masz odpowiedź Ale to nie są Twoje wyroby? Chyba, że się mylę Czekam na info odnośnie pracy Twoich wyrobów - chyba, że jest wręcz identyczna.
Hesher Opublikowano 20 Maja 2012 Autor Opublikowano 20 Maja 2012 @Sukingad ile te duze ,na grubego zwierza WAZA? MIERZA??Pozdro ladna robota. Mają po 8 i 9 cm a waga to ok 11 g.
Krzysiek_W Opublikowano 20 Maja 2012 Opublikowano 20 Maja 2012 Niesymetryczne korpusy, obciążenie i mocowanie, dają nieskończone możliwości prezentacji. Dla mnie wciąż inspirujące.
Hesher Opublikowano 20 Maja 2012 Autor Opublikowano 20 Maja 2012 Dziś wobki przeszły pierwsze testy, udało się nawet nagrać filmiki. Jakość nie powala na kolana ale zainteresowani mogą podpatrzeć jak pracują. Śmigają jeszcze fajniej przy prowadzeniu na dłuższym dystansie ale nie miałem trzeciej ręki do nagrania Nr 1 mniejszy woblerek Nr 2 wobler duży (ten miedziany na grubego zwierza ) Mniejsze woblerki schodzą do około 70 cm pod powierzchnię wody, większe głębiej ale nie testowałem ich zbyt długo bo nie miały kotwic. Na miedzianego i zielonego kropka trafiłem dziś okonka i szczupaczka niedomiarka. 2
wobler129 Opublikowano 20 Maja 2012 Opublikowano 20 Maja 2012 No bardzo fajne Na czystą wodę super sprawa! Okonie żerujące przy powierzchni na drobnicy też pewnie nie pogardzą.
sowos Opublikowano 21 Maja 2012 Opublikowano 21 Maja 2012 Fajne, z checia bym widział ze 2-3szt w swoim pudle
Oleix Opublikowano 21 Maja 2012 Opublikowano 21 Maja 2012 A mi zaswieciła sie taka mała lampka nad głową niedługo coś opracuje na bolki i klenie w wersji 6 i 3,5 cm
Hesher Opublikowano 23 Maja 2012 Autor Opublikowano 23 Maja 2012 A mi zaswieciła sie taka mała lampka nad głową niedługo coś opracuje na bolki i klenie w wersji 6 i 3,5 cm No więc właśnie. Rzucałem nimi w warkocz i powiem Wam, że strasznie fajnie śmigają w wirach i na szybszej wodzie. 1
oland Opublikowano 24 Maja 2012 Opublikowano 24 Maja 2012 cos powstało w wersji 3 cm i dzisiaj własnie sciągnąłem na to dwie wielgachne ukleje po 20 cm i jedna dużą rybke miałem na kiju mysle ze na bolki 6-7 cm bedzie ideał 1
Hesher Opublikowano 26 Maja 2012 Autor Opublikowano 26 Maja 2012 Dla mnie zrobienie woblera 3 cm graniczy z cudem, ze względu na jego nieproporcjonalność do wielkości paluchów . wrzuć na forum zdjęcia wobka i podeślij link.
sqra4 Opublikowano 14 Czerwca 2012 Opublikowano 14 Czerwca 2012 Kolego w którym miejscu dajesz obciążenie?
mifek Opublikowano 14 Czerwca 2012 Opublikowano 14 Czerwca 2012 Kolego w którym miejscu dajesz obciążenie? Dzień dobry i nam jest miło powitać Cię w naszych progach ...
joker Opublikowano 15 Czerwca 2012 Opublikowano 15 Czerwca 2012 Bardzo fajne malowanie, też lubię tak chlapać na woblery
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się