Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

czy ryby az tak są wrażliwe??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 19 październik 2007 - 15:46

[quote]
W Szwecji (itd) nie łowi się sieciami na wodach śródlądowych
[/quote]
Z tym stwierdzeniem się nie zgodzę, łowi się sieciami na wodach śródlądowych w Szwecji! Widziałem na własne oczy sieci na jeziorze Asunden. Nawet gospodarz, u którego byliśmy, miał sieci, które czasami rozstawiał. Z tym że robią to osoby prywatne.
[/quote]
Zgadza się. W szwecji sieci z pewnością nie brakuje. Widywałem je zarówno na jeziorze jak i na szkierach.

#22 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3757 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 22 październik 2007 - 19:53

Kolega opowiadał mi jak łowił w weekend na pewnym odcinku Wisły gdzie biorą ostro sandacze. Większość to małe ryby. Łowiło powyżej kilku spinningistów. Niestety płynęło do góry brzuchem sporo wypuszczonych ryb.

#23 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 22 październik 2007 - 21:29

Witajcie Koledzy.
I znowu mamy w dyskusji Pana jerzego K. Z całym szacunkiem dla wspomnianego dyskusja prędzej
czy później stanie się jałowa, jak było już w innych wątkach. Fakt jest taki, że żyjemy w roż-
nych światach Pan Jerzy K. i my. Róbmy swoje, przestrzegajmy regulaminu, powiem więcej nie
zabierajmy wszystkiego na co zezwala regulamin, wypuszczajmy to wszystko czego nie chcemy zabrać. Jeśli przeżyje 10% to i tak
dużo więcej w stosunku do tego gdybyśmy zabrali wszystko co wol-
no. Z drugiej strony po co nam bolenie, jazie czy klenie o innych rybach nie wspomnę. Dwa trzy szczupaki w sezonie, tyle samo sandaczy do tego parę okoni, kilka troci czy łososi jak uda
się złowić, to chyba wystarczy.
Pozdrowienia Jachu




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych