Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Co potrafi zdolny rodbuiler.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:16

Swoją łódkę  moge wam też użyczyć.Mam taką jak Wronowski ,a oni mają wszystkie łódki na brzegu to na pewno nie będzie problemu z wodowaniem .A ryby to chyba czują,że jest presja na wynik i w dupie mają wszystko wtedy :D Ale jak będzie wysoki stan wody to będzie gdzie je szukać.

Można się spodziewać raczej wysokiego stanu.Śniegu w Bieszczadach trochę jest :) .


Użytkownik Jozi edytował ten post 09 kwiecień 2013 - 05:54


#42 OFFLINE   Grzesiek88

Grzesiek88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 158 postów
  • LokalizacjaZawóz-Nürnberg
  • Imię:Grzesiek

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:29

W sumie tak ale wiesz jak jest zaczną jechać na dwie turbiny i woda szybko ucieknie.A ryby na pewno dopiszą jest tu kilka miejsc moim zdaniem pewniaki okonie tam zawsze są.



#43 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:33

W sumie tak ale wiesz jak jest zaczną jechać na dwie turbiny i woda szybko ucieknie.A ryby na pewno dopiszą jest tu kilka miejsc moim zdaniem pewniaki okonie tam zawsze są.

Już kumam te miejsca choć na 100-wę nie jestem pewien :) .

No to fakt jak zaczną na 2 turbiny jazdę to może być za nisko na brzegu :D .



#44 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 08 kwiecień 2013 - 20:32

attachicon.gifDSCF1291.JPGDesign nowego kija :)

attachicon.gifDSCF1293.JPGZe stelką prezentuje się miodzio :) .

attachicon.gifDSCF1294.JPGNiezły prezent :) .

attachicon.gifDSCF1295.JPGCiekawy design :) .

attachicon.gifDSCF1297.JPGInicjały Twórcy :) .

attachicon.gifDSCF1298.JPGNastępny okoniowy kiler :) .

attachicon.gifDSCF1302.JPGPrzelotki economic :) .

attachicon.gifDSCF1301.JPGTak to jest z tego kija.Prawda, że ładny?

Jozku jak dla mnie to taki samurajski styl!! po prostu bomba!! pozdrawiam



#45 OFFLINE   doktorek

doktorek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 687 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 08 kwiecień 2013 - 21:01

Co mi tam, pochwalę się :) Miałem okazję mieć toto w łapce tuż przed wysyłką. Robi wrażenie! Po mojemu to 1g + gumka też pokaże swoje zalety. :) Ciekaw jestem jak z plecionką (jest taka cienka? ;) ) , bo tylko z żyłką machałem.

Chyba pomęczę tego zdolnego rodbuildera o podobny ;)



#46 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 kwiecień 2013 - 05:55

Jozku jak dla mnie to taki samurajski styl!! po prostu bomba!! pozdrawiam

Zbyszku mnie się też podoba i myślę nad seekerem SP-700S w wykonaniu Wojtka :) .



#47 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 09 kwiecień 2013 - 06:34

Do leciutkiego łowienia powinno być bomba (SP 700)!!!

Miałem poprzednie wcielenie w wersji e-glasowej tego blanku kij był niesamowity do chyba 5 lub 7g nie pamiętam, ale to co z rybami robił było niesamowite, kiedyś w lecie zabrałem go nad Czarna Przemszę i siadł mi tęczor 47cm po czy nie umiałem go podebrać i .......... wyciągnąłem go na batoga na brzeg :lol:  :lol:  :lol: mimo ze był zahaczony za skórkę, ryba przeżyła i wróciła do wody a ja wiedziałem już że będzie z niego muchówka i łowię nią do dziś....

Innym razem dobrze żerujace ale delikatnie biorące okonie na Rzeczycach, dzwoni do mnie kumpel okoniarz, przyjeżdżaj ,- biorą. Pojechałem w 4 godziny 102 ryby, zabawa była przednia mimo ze ryby nie były duże do 20-35cm... Kumpel łowił wklejanką i troczkiem ja na normalna główkę ,- jemu spadały albo nie zacinał,- ja miałem każdą rybę  ;) śmiał sie ze mnie jak mowiłem że okoni to ja nie umiem specjalnie łowić...

Zielona seria jest nieco sztywniejsza więc przy zarzucie szczytówka nie będzie biła o wodę jak to było w poprzedniej wersji ;) a w wyczuwaniu brania i holu to to samo!!!!



#48 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5160 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:34

@Jozi, radzę zamówić sobie jeszcze model 2,8m do 12g, "Będziesz Pan zadowolony", po up grade-dzie można nim wygodnie łowić wiele gatunków ryb i podawać paprochy na 2g łepku po Dorado lake-a 6cm. Kij lekki, szybki i niezniszczalny. Nie wiem z jakiego materiału jest to zrobione ale tyle co po nocach się na niego przewróciłem i ile gałęzi podczas rzucania nim złamałem to chyba żadna inna wędka by nie zniosła. Kilka razy kiedy po ciemku przydzwoniłem w beton już myślałem, że przyjdzie czas na zakup drugiego ale nic tych rzeczy kij tyra dalej i nic mu nie jest. Nie żal zabrać go w najgorsze piekło, ja łowię ryby z pozycji leżącej więc nie raz uderzam blankiem w kamienie główek, łażę między krzakami lub używam dolnika jak czekanu wspinając się po obsuwający się skarpach a na dodatek kij niczym nie ustępuje bardziej "elitarnym" wynalazkom z USA. Niby minimy mają świadczyć o ekonomii? hehehehe ja bym nie chciał w ich miejsce żadnych innych nawet za dopłatą, można je wyprostować szczypcami i łowić dalej nie biorąc do głowy, że czeka nas przezbrajanie a żyłka ślizga się po nich lepiej niż po innych, jedyna wada to ich cena...cóż może kiedyś podrożeją :lol:



#49 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 22:19

Piszesz o bohaterze wątku czy odnosisz się SP 700 z poprzedniego posta?



#50 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5160 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 10 kwiecień 2013 - 22:22

Pisałem o bohaterze



#51 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 kwiecień 2013 - 19:13

Kijek przetestowany.Nic mu nie można mu zarzucić, dobre czucie przynęty, trzymanie ryby też na przyzwoitym poziomie :) .Jednym słowem poezja :) .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych