Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawski Mini Zlot jerkbait.pl - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 25 październik 2007 - 10:57

Widać, że fajnie bawiliście się. Gratuluje udanego wypadu.
p.s Kurcze tylu spinningistów na jednej główce to jeszcze w życiu nie widziałem :D

#22 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 październik 2007 - 16:26

Kiedy następne takie spotkanie? :mellow: W Górę Wisły są też ciekawe miejscówki........ :mellow:

#23 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 25 październik 2007 - 16:31

Kiedy następne takie spotkanie? :mellow: W Górę Wisły są też ciekawe miejscówki........ :mellow:


Pike, następne spotkanie to chyba zorganizujemy na wiosnę W niedzielę może gdzieś wyskoczę na cały dzionek :D Pozdrawiam

P.S jeśli pogoda ci niestraszna, mozemy się spotykać gdzieś nad Wisłą w poszukiwaniu sandaczy :D

#24 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 25 październik 2007 - 21:10

.


Użytkownik J_J edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 22:13


#25 OFFLINE   karpc

karpc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaSobienie-Jeziory
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Karpisz

Napisano 25 październik 2007 - 22:13

czesc
przeczytalem o Waszym zlocie w Ostrowku i bardzo zaluje ze mnie z Wami nie bylo. Mieszkam od Ostrowka 5 km i chetnie bym z Wami polowil. Ale.. Na kolejny zlot proponuje okolice Piwonina, Radwankowa to zaledwie 3 km w gore Wisly od Ostrowka. Duzo ciekawych i rybnych miejsc. Ostatnie moje lowienie 23 klenie i 3 jazie - oczywiscie wszystkie ryby wrocily do wody. Regularnie lowie tez w tamtych okolicach szczupaki i sandacze.
pozdrawiam i mam nadzieje ze niebawem dolacze do Was z wedka
karpc Piotrek

#26 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 październik 2007 - 22:34

[quote]
Kiedy następne takie spotkanie? :mellow: W Górę Wisły są też ciekawe miejscówki........ :mellow:
[/quote]

Pike, następne spotkanie to chyba zorganizujemy na wiosnę W niedzielę może gdzieś wyskoczę na cały dzionek :D Pozdrawiam

P.S jeśli pogoda ci niestraszna, mozemy się spotykać gdzieś nad Wisłą w poszukiwaniu sandaczy :D
[/quote]
Paaaaweł, czy ja wyglądam na takiego co się pogody boi?? :angry: A co do niedzieli to ja chętnie, tylko, ze o 15 musiał bym spadać. Proponuję właśnie troszkę w górę Wisły, kilka km :D

#27 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 25 październik 2007 - 22:36

.


Użytkownik J_J edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 22:13


#28 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 październik 2007 - 22:38

czesc
przeczytalem o Waszym zlocie w Ostrowku i bardzo zaluje ze mnie z Wami nie bylo. Mieszkam od Ostrowka 5 km i chetnie bym z Wami polowil. Ale.. Na kolejny zlot proponuje okolice Piwonina, Radwankowa to zaledwie 3 km w gore Wisly od Ostrowka. Duzo ciekawych i rybnych miejsc. Ostatnie moje lowienie 23 klenie i 3 jazie - oczywiscie wszystkie ryby wrocily do wody. Regularnie lowie tez w tamtych okolicach szczupaki i sandacze.
pozdrawiam i mam nadzieje ze niebawem dolacze do Was z wedka
karpc Piotrek


Tak, Radzwanków ładna woda. Kiedyś jak Wisła była większa to w tej odnodze ładne szczupłe i okonie siedziały!! A Piwonin to masz na myśli tą długą kamienistą opaskę??

#29 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 25 październik 2007 - 22:42

[quote]
czesc
przeczytalem o Waszym zlocie w Ostrowku i bardzo zaluje ze mnie z Wami nie bylo. Mieszkam od Ostrowka 5 km i chetnie bym z Wami polowil. Ale.. Na kolejny zlot proponuje okolice Piwonina, Radwankowa to zaledwie 3 km w gore Wisly od Ostrowka. Duzo ciekawych i rybnych miejsc. Ostatnie moje lowienie 23 klenie i 3 jazie - oczywiscie wszystkie ryby wrocily do wody. Regularnie lowie tez w tamtych okolicach szczupaki i sandacze.
pozdrawiam i mam nadzieje ze niebawem dolacze do Was z wedka
karpc Piotrek
[/quote]

Tak, Radzwanków ładna woda. Kiedyś jak Wisła była większa to w tej odnodze ładne szczupłe i okonie siedziały!! A Piwonin to masz na myśli tą długą kamienistą opaskę??
[/quote]

@Pike - nie ma problemu - możemy się umówić na niedzielę - trochę wyżej jak byliśmy ostatnio na Zlocie - jako miejsce spotkania proponowałbym parking koło kościoła w Ostrówku o 7:30 - 8:00 a potem wszyscy hajda w górę rzeki - co ty na to? Nie znam dobrze tych okolic, dlatego proponuję spotkanie na parkingu przy Kościele Jak masz inne propozycje, wal śmiało :mellow:

#30 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 25 październik 2007 - 22:43

[quote]
Kiedy następne takie spotkanie? :mellow: W Górę Wisły są też ciekawe miejscówki........ :mellow:
[/quote]

Pike, następne spotkanie to chyba zorganizujemy na wiosnę W niedzielę może gdzieś wyskoczę na cały dzionek :D Pozdrawiam

P.S jeśli pogoda ci niestraszna, mozemy się spotykać gdzieś nad Wisłą w poszukiwaniu sandaczy :D
[/quote]
Paaaaweł, czy ja wyglądam na takiego co się pogody boi?? :angry: A co do niedzieli to ja chętnie, tylko, ze o 15 musiał bym spadać. Proponuję właśnie troszkę w górę Wisły, kilka km :D
[/quote]


SUPER POMYSł :D

#31 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 25 październik 2007 - 22:45

O mamo :huh: Czyżby kolejny zlot się szykował jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli zloty cykliczne :lol: Oczywiście nie mam nic przeciwko :mellow:

#32 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 25 październik 2007 - 22:47

O mamo :huh: Czyżby kolejny zlot się szykował jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli zloty cykliczne :lol: Oczywiście nie mam nic przeciwko :mellow:

:lol: :lol: :lol: Na to wygląda :D Mimo to ogromnie się cieszę :D Ostatni Zlot był SUPER - czemu nie powtórzyć?? :mellow:

#33 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 25 październik 2007 - 22:51

Możemy się umówić wstępnie.100% będę mógł potwierdzić w sobotę dopiero po południu! Jeśli okaże się, że do tej 15 będę wolny to z wielką przyjemnością! :D

#34 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 25 październik 2007 - 22:51

Trza się zastanowić

#35 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 25 październik 2007 - 22:53

Możemy się umówić wstępnie.100% będę mógł potwierdzić w sobotę dopiero po południu! Jeśli okaże się, że do tej 15 będę wolny to z wielką przyjemnością! :D

Ale planujecie tą sobotę czy następną?? :unsure:

#36 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 25 październik 2007 - 22:58

[quote]
Możemy się umówić wstępnie.100% będę mógł potwierdzić w sobotę dopiero po południu! Jeśli okaże się, że do tej 15 będę wolny to z wielką przyjemnością! :D
[/quote]
Ale planujecie tą sobotę czy następną?? :unsure:
[/quote]


BartekP - planujemy w niedzielę - więc czekam na info i jak niedziela pasuje, jedziemy - ja na 100 % mam wolne więc jechać mogę - czekam tylko na info od was To narazie Czas do wyrka bo jutro z rana TYRKA :mellow:

#37 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 26 październik 2007 - 00:04

ja chętnie, ale w tą niedziele do wawy nie dojade, następną, po wszystkich świętych owszem :unsure:

#38 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 26 październik 2007 - 06:19

Ja w tą też nie mogę bo siedze na uczelni :(

#39 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 październik 2007 - 08:40

Cześć,
Tym razem Panowie i mnie nie będzie bo nie bardzo mogę. Bawcie się dobrze. pogodę zamówiłem :D

Pozdrawiam
Remek

#40 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 październik 2007 - 08:49

Ja w niedzielę mogę dołączyć na parę godzinek, ale z wawy będę mógł wyruszyć dopiero o 8:00 i muszę być z powrotem już ok. 12:00-13:00

Więc po prostu trochę później do Was dojadę i będę Was szukał nad wodą (będę zmierzał w kierunku okrzyków: O kurcze, ale RYBA !! :D )




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych