Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

J.Dargin-POTRZEBNA MAPKA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Gromit

Gromit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 26 październik 2007 - 07:10

Jak w temacie,potrzebuję na dziś mapkę jeziora Dargin.Niespodziewany wypad na Mazury przydażył mi się :D.

Pozdrawiam Gromit :D

#2 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 26 październik 2007 - 10:00

hmmmmmm znam Paru tubylców którzy dali sobie spokoj z Darginem,powiem więcej nawet Rybacy już tam słabo zagladają,z potwierdzonych żródeł Niestety wiem ze sie straszna pystynia robi :( w zeszłym roku na tydzień trollowania O ryb nie liczac okonków max 20cm no i wzdręg na paprocha,nieuwidzisz na Darginie łodki,ławice kilowych okoni pływajace po blatach to już historia,w ogóle na stokach górkach itd pustki,no jest nadzieja na 25m moze jakiś toninowiec sielawowiec stoi,w koncu w Darginie złapałi sczupaka 27kg w siaty (podobno wypuszczony INFO z WW)
to spory teren do obłowienia :unsure:
życzę powodzenia,niestety znalezienie dobrej mapy Dargina jest rownie trodne jak ryby w Darginie.


#3 OFFLINE   Gromit

Gromit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 26 październik 2007 - 10:21

Dzięki hasiorku za odpowiedż.Będę zakwaterowany w Harszu u Piotra(może się widzieliśmy w ubiegłym roku tam?),dwa tygodnie temu trochę połowił na górkach,może nie metrowe ale mówi że solidne.Wieczorem ma przekazać mi trochę info.

Pozdrawiam Gromit :D

#4 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 26 październik 2007 - 11:29

:lol: znam ten domek :mellow:,być może , widzielismy sie kiedyś nad wodą :D ,jak masz prywatnego przewodnika to napewno coś wyłuskacie z wody,Tubylcy nad nieznaną(do końca) woda to podstawa :D
ja byłem nad woda ostatnio na wiosnę,życzę powodzenia skoro sie coś ruszyło to powinno być w miare oki :D

#5 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 26 październik 2007 - 17:55

hmmmmmm znam Paru tubylców którzy dali sobie spokoj z Darginem,powiem więcej nawet Rybacy już tam słabo zagladają,z potwierdzonych żródeł Niestety wiem ze sie straszna pystynia robi :( w zeszłym roku na tydzień trollowania O ryb nie liczac okonków max 20cm no i wzdręg na paprocha,nieuwidzisz na Darginie łodki,ławice kilowych okoni pływajace po blatach to już historia,w ogóle na stokach górkach itd pustki,no jest nadzieja na 25m moze jakiś toninowiec sielawowiec stoi,w koncu w Darginie złapałi sczupaka 27kg w siaty (podobno wypuszczony INFO z WW)
to spory teren do obłowienia :unsure:
życzę powodzenia,niestety znalezienie dobrej mapy Dargina jest rownie trodne jak ryby w Darginie.

No własnie ja o tym szczupaku 27kg 2-3lata temu był artykuł w WW pod tytułem gdzie po rekord Polski i po analizie wskazali właśnie Dargin. A tu niespodzianka. Z resztą czego można się spodziewac ogólnie po mazurach

#6 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 26 październik 2007 - 22:37

mamry w tym roku sie lekko obudzily...100 i 85 w jednym ciagu. Moze tam?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych