Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Instrukcja obsługi PL - Lowrance LMS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 24 kwiecień 2013 - 08:40

Witam. Potrzebna mi instrukcja do takiego echa Lowrance serii LMS po polsku (głównie chodzi mi o działanie,obsługę GPS-a opis i obrazki co z czym się je). Znalazłem tylko instrukcję tylko w j. angielskim  :mellow: .Ma ktoś z was i podzieli się wiedzą na ten temat. Jak dokładna jest antena 12-kanałowa w tej serii? Bardziej jest rozbudowana funkcja GPS niż w modelu Elite 5 ?


Użytkownik Kajtelek2 edytował ten post 24 kwiecień 2013 - 08:44


#2 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 24 kwiecień 2013 - 09:21

Nie wiem jak w Elitce jest rozbudowany GPS mam HDSa i tam prawie nic nie ma do nauki.Natomiast w LMSie GPS zawiera ponad 100stron instrukcji do nauki które nie sposób opanować za jednym zamachem,wiem bo mam i po 10latach użytkowania sam często muszę do niej zaglądać.Co do anteny jest bardzo precyzyjna jak na taki sprzęt.



#3 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1953 postów
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Napisano 25 kwiecień 2013 - 07:38

Witam. Potrzebna mi instrukcja do takiego echa Lowrance serii LMS po polsku (głównie chodzi mi o działanie,obsługę GPS-a opis i obrazki co z czym się je). Znalazłem tylko instrukcję tylko w j. angielskim  :mellow: .Ma ktoś z was i podzieli się wiedzą na ten temat. Jak dokładna jest antena 12-kanałowa w tej serii? Bardziej jest rozbudowana funkcja GPS niż w modelu Elite 5 ?

 

GPS proved so useful for civilian navigation that the federal government discontinued SA on May 2, 2000, after the military developed other methods to deny GPS service to enemy forces. Reliable accuracy for civilian users jumped from 100 meters (330 feet) under SA to the present level of 10 to 20 meters (about 30 to 60 feet.) 

 

Według instrukcji dokładność GPS jest na poziomie 10-20 metrów. Myślę jednak, że był to stan w dniu wprowadzania tych modeli do sprzedaży. Rzeczywista dokładność ( na najnowszym dostępnym firmware urządzenia ) powinna wynosić około 4-5 m, porównywalnie do innych urządzeń wyposażonych w odbiorniki 12 kanałowe. 



#4 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 25 kwiecień 2013 - 17:02

Niedawno sprzedałem koledze LMS-527. GPS miał bardzo dokładną antenę - WPT zaznaczałem w echu nie w telefonie. Super urządzenie za rozsądne pieniądze. Jeżeli będziesz miał z czymś problemy w ustawieniach to dzwoń, z chęcią pomogę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych