Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

abu garcia ambassadeur record rcn 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 09 maj 2013 - 21:06

@ salmo fnatic: Masz rację, z testami różnie bywa, choć wydaje mi się, że akurat tacklewarehous całkiem rzetelnie zabiera się do rzeczy, łącznie z rozebraniem młynka po dłuższym użytkowaniu i oceną zużycia elementów. Naturalnie, liczby nie kłamią - kłamią ludzie, którzy liczą, ale... daleki byłbym od popadania w paranoję w tym względzie ;)

 

@ Gaweł: Nowym Toro NaCl już nieco kręciłem i... wywarł na mnie bardzo, ale to bardzo pozytywne wrażenie. Recorda jeszcze nie miałem w rękach, ale uparłem się na szwedzkiego rounda, więc... No i niski profil Abu już mam ;)



#22 OFFLINE   yacaré

yacaré

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaBremen

Napisano 09 maj 2013 - 23:05

Roznica w wadze miedzy moim RCN41 a C4 4601 (ostatni bez linki) to okolo 30 g - powodem jest mosiezna, pociagnieta chromem rama RCNa. Kolor jest faktycznie bladoniebieski. Thumb bar z Aluminium nie starl sie, lecz po prostu... odpadl, ale jest mi zbedny, wiec no problem.
Glownie stosuje go do jerkow od 50g w zwyz, ale tez na dorsza z lodzi na Baltyku, kilka sezonow ma na karku. Odnosnie wykonania nie man wrazenia lepszego 'spasowania' wzgledem C3 lub C4... Generalnie fajna, nostalgicznie wygladajaca maszynka, ale dla mnie troche bledna koncepcja - z jednej strony pancerna konstrukcja, z drugiej plytka szpulka (niecale 100m 0.25). Szpule nie sa wymienne z C4/C3. Mimo to polecam.

#23 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 10 maj 2013 - 12:34

Recorda nie zajeżdżałem, ale zajeżdżam 5600 C4 i klka mniejszych okrągłych i większość spasowana jest na mur. Nie wiem jak jeszcze lepiej można by spasować młynek, 



#24 OFFLINE   gaweł

gaweł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1272 postów
  • LokalizacjaGdańsk Osowa
  • Imię:Paweł

Napisano 10 maj 2013 - 13:26

dzięki za porady. Ten test oczywiście znam dość dobrze, ale jakoś na pierwszym miejscu stawiam opinie użytkowników z forum bo do końca nie wierzę w obiektywizmy niektórych portali no i jak można po pierwszym dniu testów, wiedzieć czy wytrzyma kolejne, w przyzwoitym stanie. Teraz już tylko muszę znaleźć sklep , w którym jest dostępny za rozsądne pieniądze . Gaweł może w gdańsku go gdzieś widziałeś? :) pozdro

Jest 1 szt RCN51 do wzięcia :)

Dam znać wieczorem za ile



#25 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:47

Zaciekawiła mnie sprawa Abu recorda 51, który podobno ma terkotkę oddawania linki w mechanizmie, mój record 41 nie ma, a 51 ma faktycznie, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć?



#26 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 08 styczeń 2016 - 08:30

Posiadam 51 i 61. Ten pierwszy nie terkocze.

#27 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 08 styczeń 2016 - 09:42

Posiadam 51 i 61. Ten pierwszy nie terkocze.

Czyli zostałem wprowadzony w błąd. 61 jak rozumiem ma tylko terkotkę stałą w panelu bocznym?



#28 OFFLINE   ptychoo

ptychoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaWąbrzeźno
  • Imię:Krzysztof

Napisano 11 styczeń 2016 - 10:04

Nie ma stałej, można wyłączyć. Sprawdzałem, ponieważ ona wg. mnie (dźwięk) jest nieprzyjemna dla ucha.



#29 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 11 styczeń 2016 - 13:49

Stałą mam na myśli to, że działa od ruchu szpuli a nie jest w mechanizmie i brzęczy przy oddawaniu, bo o tym pewna osoba mnie przekonywała :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych