Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okoń - rekord


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 listopad 2007 - 22:33

spoko spoko. skoro ciągniesz temat...

kiedyś dawno dawno temu... mialem wielkie dzień. mialem wtedy kilka lat. 9 moze 10. nie pamietam. pamietam tylko ze wedkuje odkad pamietam... w zasadzi eto jeszcze dluzej ale to tez inna historia.. . wiec pewnego pieknego razu... trafilem trzy moje zyciowki jednego dnia. jedna w jedna takie same. z pewnego milego jeziorka w okolicach Nowogródka Pom. (okolice moich dziadko). wszystkie jak jeden mąż wypuscilem. choc przyznam się szczerze ze sam nie wiem czemu to zrobilem. bylem wtedy zbyt mlody i zbyt glupi by wiedziec ze istnieje cos takiego jak C&R. wiem jedno. uczucie ktore mnie ogranelo gdy wypuszczalem kolejno kazda zlowiona rybe bylo FANTASTYCZNE. i tak mi juz zostalo... choć trafiają sie - sporadycznie wyjatki i usmierce cosik. na zakonczenie tego pieknego dnia mialem jeszcze jedno fantastyczne branie. niestety nie dalem rady. spanikowalem. dokrecilem hamulec i ... wyprostowala sie agrawka... ahaaa wszystkie trzy ryby zlowilem na obrotkowke DAM ktora zaraz po tych zdarzeniach zostala wycofana z produkcji. jakiez bylo moje zdziwienie gdy po tyyyyyylu latach w tym roku znalazlem w jednym ze sklepow w mojej wiosce wlasnie TEN model effftzetki... mam ja niczym relikwie. uzbrojona w najlepsze kotwiczki... trzymana bardziej jako talizman... moze jeszcze kiedys zobaczy wode... :D



PS> coś mi sie dzisiaj na szczerosci zebralo ... ;)

#42 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 09 listopad 2007 - 22:41

Podziwiam cie mifek, naprawde full respekt, majac 9-10 lat wypuscic zyciowe ryby to naprawde wyczyn... klaniam sie nisko :mellow:

#43 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 listopad 2007 - 23:18

zulzu nie czytasz uważnie... ;) to byly trzy takie same ryby jednego dnia... wszystkie jedna w jedna rowne do co centymetra... teraz z perspektywy czasu nie sa moze duuze ale wowczas dla mnie byly ... ogromne...

#44 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 09 listopad 2007 - 23:30

Raz w życiu wziąłem rybe z łowiska za namową innej osoby,po wyjęciu ryby z siatki w domu i spojrzeniu na nią pomyślałem:ty idioto.Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia.Jest to dla mnie najgorsza skaza w mojej historii wędkarza.

#45 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 10 listopad 2007 - 16:41

Informuje Cie mifek, ze poczyniam postepy :mellow: a mianowicie dzisiejszy nadorzanski sandacz, ktory mi sie trafil plywa z powrotem w wodzie :mellow: Rzeczywiscie przyjemne uczucie patrzec jak odplywa caly i zdrowy :lol: . pozdrawiam.

#46 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 10 listopad 2007 - 18:58

Informuje Cie mifek, ze poczyniam postepy :mellow: a mianowicie dzisiejszy nadorzanski sandacz, ktory mi sie trafil plywa z powrotem w wodzie :mellow: Rzeczywiscie przyjemne uczucie patrzec jak odplywa caly i zdrowy :lol: . pozdrawiam.



normalnie banan na mordzie mej si epojawia jak takie coś czytam / widze :mellow:

#47 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 10 listopad 2007 - 20:34

nie rozumiem aluzji z tym bananem, moglbys jakos prosciej o co chodzi ? :mellow:

#48 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 10 listopad 2007 - 20:44

Znaczy sie usmiech od ucha do ucha :mellow:

#49 OFFLINE   Zulus

Zulus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • LokalizacjaGórzyca

Napisano 10 listopad 2007 - 20:52

aaaaa :mellow:

#50 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 16 listopad 2007 - 22:20

Okon jest naprawde wielki ,nawet po zblizeniu .
Ten mial 2 kg
http://www.splawik.c.../Rekord___13027
a nawet ciezko porownywac ,wyglada przy tamtym jak wychudzony szczeniak .Mysle ze mial ponad trzy kilogramy .Zdjecie jest tez specjalnie zrobione bo gdybym powiedzial ze ten szczupak ma 18 kg to ile ma w rzeczywistosci .A moze wazy 20 kg, co myslicie.
http://www.fotosik.p...f6982bc3e0.html

#51 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 16 listopad 2007 - 22:22

Przepraszam .
Ten mial 2kg
http://www.fotosik.p...b47e0f9c82.html




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych