Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odra w okolicy Szlichtyngowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jarek

Jarek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 498 postów
  • LokalizacjaSilesia

Napisano 10 listopad 2007 - 10:24

Witam!
Jutro, tj. w niedzielę 11.11 wybieram się z kolegami na zawody spinningowe na odrę. Wprawdzie nie jadę z nastawieniem na zwycięstwo. Raczej chodzi mi o to by podpatrzeć jak i na co tam łowić. Na tak dużej rzece będę łowił 2 raz w życiu. Do tej pory jedynie Odra powyżej Opola i Wisła w okolicach Oświęcimia. W związku z tym moje pytanie, jakich ryb sięspodziewać? Na co się nastawić? Myślałem o kiju do jigowania cięzkimi przynętami i plecionce PP 20LB z myślą o sandaczu oraz drugi kijek 2,7m do 20g i średniej wielkości woblerki. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. W zamian mogę odpowiedzieć na wszystki pytania dotyczące śląskich zaporówek:)
Pozdrawiam!
Jarek

#2 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 listopad 2007 - 17:54

Cześć,
polecam wszystkie dłuższe główki i te na zewnętrznym łuku - Wilków i za prostką (zaczyna się od Kościoła) w Wilkowie. Zabrałbym ze sobą tylko kija do jigowania, nastawiłbym się na sandacze i szczupaki jako przyłów. Warkocz na całej długości, doły zapływowe, wsteczniaki od strony zapływowej, górki w klatkach. Konsekwentnie od początku do końca śląski opad :mellow: . Na pewno coś trafisz. Pochwal się jak wygrasz, pozdrawiam Michał

#3 OFFLINE   Jarek

Jarek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 498 postów
  • LokalizacjaSilesia

Napisano 10 listopad 2007 - 22:03

Dzięi wielkie za pomoc:) Jak śląski opad to może dam radę:) Jak wrócę napewno zdam relację.
Pozdrawiam!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych