Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Power Pro vs Power Pro Fluo vs Dragon Invisible Braid


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3689 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 16 listopad 2007 - 13:28

Mój przyjaciel kiedyś ją miał i była całkiem dobra. Drugą kupił w tamtym roku i rwała sie jak nitka :/ Ogólnie nie polecam. A, i ta wytrzymałość co podają to jakaś lipa.

#22 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 16 listopad 2007 - 13:39

I niezatapialny temat - jaką wytrzymałość ma 20 funtowa plecionka o ŚREDNICY 0,19 :lol: :lol: :lol:

#23 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 16 listopad 2007 - 17:04

Mój przyjaciel kiedyś ją miał i była całkiem dobra. Drugą kupił w tamtym roku i rwała sie jak nitka :/ Ogólnie nie polecam. A, i ta wytrzymałość co podają to jakaś lipa.



Co do wytrzymałości to całkowicie się z tobą zgadzam... To jakaś nitka a nie plecionka :lol:

#24 OFFLINE   integ3r

integ3r

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaDrohiczyn

Napisano 16 listopad 2007 - 17:39

Osobiście polecam Power Pro.
Dragon Invisible Braid to także dobra plecionka. To druga plecionka na naszym rynku, która należy do grupy, tzw. niewidzialnych w wodzie. Jest koloru prawie białego, rzeczywiście w wodzie jest dużo mniej widoczna niż inne plecionki. Dla mnie zbyt sztywna w porównianiu do Power Pro.



A jaka jest nr 1? :D

#25 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 17:47

@seba
przestan mieszac ludziom w mozgach, bo jeszcze w ten marketingowy belkot uwieza i co bedzie? :mellow:
sebkowi chodzi z cala pewnoscia o najnowszy clou, czyli jak zwykle kaszan, firmy berkley, tzw super-hyper-de-luxe smiec z serii whiplash crystal ...



zwoccie uwage na parametry :mellow:

plecionka z definicji nie moze byc przezroczysta! to tylko tak na boku B)

Załączone pliki



#26 OFFLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4845 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 20 listopad 2007 - 10:43

Posiadam w domu Berkley Fireline 0.20mm z rynku USA o magicznej wytrzymałości 10 lb (4,5 kg). Jednak to prawda że morskie powietrze wzmacnia - przynajmniej plecionki przy drodze przez ocean :mellow:

#27 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 13:28

A ja czytajac nowe jak i stare artykuly na temat plecionek jestem ciagle zafascynowany moja FireLine Crystal 0,10 5,9kg firmy Berkley. Ostatnio pokusilem sie na jej ponowne uzycie i oslupialem z wrazenia. A mianowicie udalo mi sie odstrzelic 4,5 gramowego woblera. Zaznacze tylko, ze byl to pierwszy rzut nad woda po jej nawinieciu i, ze po odstrzeleniu wobka nie powstala rzadna broda. Zastanawiam sie czy jest to fizycznie mozliwe zeby 4,5 grama X predkosc moglo tak po prostu urwac te 5,9kg (nie na peku) zakladajac, ze firma Berkley to nie Chinszczyzna <_<

#28 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 20 listopad 2007 - 13:35

Zastanawiam sie czy jest to fizycznie mozliwe zeby 4,5 grama X predkosc moglo tak po prostu urwac te 5,9kg

Pominąłeś że E=MC2, czyli z tego 4,5g wychodzi sporo energii
Jeśli wobek przemienił się w czystą energię to by nawet dodatkowo tłumaczyło jego zniknięcie ;)


#29 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 20 listopad 2007 - 13:45

Zastanawiam sie czy jest to fizycznie mozliwe zeby 4,5 grama X predkosc moglo tak po prostu urwac te 5,9kg (nie na peku) zakladajac, ze firma Berkley to nie Chinszczyzna <_<

Daro, musisz bardziej panować nad Mocą!

Obi-Wan
:mellow:

#30 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 20 listopad 2007 - 14:29

Wobek razem z 5 metrami plecionki wygladal jak latawiec z mieniacym i polyskujacm sie w sloncu ogonkiem. No bo wiecie moi kochani, to prawdziwy Crystal. :mellow: ...nic nie jest nie mozliwe-Berkley, made in the U.S.A. .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych