Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 listopad 2007 - 16:16

Witam,mam zamiar kupic sobie ta oto wedke: SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE 2,70m cw 15-40g,z zwiazku z tym mam pytanie czy moze ktos z kolegow mial juz stycznosc z ta wedka,prosze o opinie

#2 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 16 listopad 2007 - 17:00

Witam,mam zamiar kupic sobie ta oto wedke: SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE 2,70m cw 15-40g,z zwiazku z tym mam pytanie czy moze ktos z kolegow mial juz stycznosc z ta wedka,prosze o opinie



Witaj! Ja niedawno kupiłem sobie taki kijek (dokładnie taki sam) tylko że dłuższy - 3 m. Po odebraniu - pierwsze wrażenie - bardzo ładnie wykonany Wrażenie drugie - już 3 razy nim łowiłem na Wiśle (kupiłem specjalnie na ciężką Wiślaną orkę) - i tu mnie zaskoczył - główkami od 10 g spokojnie i komfortowo się rzuca - max obciążenie jakie dawałem to 35 g - czucie bardzo dobre - szczytówka przenosi drgania na dolnik - odróżnia szorowanie po dnie od brań np. sandaczy - wędzisko jest czułe. Długi dolnik trochę przeszkadza w łowieniu, ale jest to kij na okazy i ciężkie łowienie, więc cały dolnik pokrywa łokieć. Z kołowrotkiem klasy 4000 jest w sam raz - nadgarstek się nie męczy - piszę to szczerze - wcześniej łowiłem kijem shimano nexave 3 m c.w 10 - 30 g i po krótkim czasie nadgarstek bolał jak diabli. Po prostu kij UGLY jest chyba lżejszy. Ma pewien zapas mocy i nawet sporego suma się wyciągnie. Na żyłkę jeszcze nie łowiłem, ale na plecionkę tak - wytrzymałość 10 lb - ze względu na zaczepy w łowisku przechodzę na 20 lb - Uchwyt jak i przelotki FUJI. Nic dodać, nic ująć - CENA+JAKOść =SZCZERZE POLECAM

#3 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 listopad 2007 - 17:24

Dziekuje za obszerna odpowiedz na moje pytanie,pozdrawiam Marcin

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 listopad 2007 - 17:37

witaj na forum jerkbait.pl :D

#5 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 listopad 2007 - 17:40

Witam witam,jestem tu nowy:)dziekuje za mile przywitanie

#6 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2007 - 18:24

Te kije to jedna z ciekawszych propozycji na naszym rynku, dobry korek, osprzet fuji...
Niedociagniecia jednak sa...roznie jest z odp.liczba i rozmieszceniem przelotek, złączem. Za ta cene nie wypada jednak za bardzo grymasic, te blanki wytrzymaja duzo, nawet przy mnijeszej ilosci przelotek, jest to kompozyt.
Sprawdzaja sie rowniez w Szwecji...

Gumo

#7 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 16 listopad 2007 - 20:17

[quote]
Witam,mam zamiar kupic sobie ta oto wedke: SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE 2,70m cw 15-40g,z zwiazku z tym mam pytanie czy moze ktos z kolegow mial juz stycznosc z ta wedka,prosze o opinie
[/quote]


Witaj! Ja niedawno kupiłem sobie taki kijek (dokładnie taki sam) tylko że dłuższy - 3 m. Po odebraniu - pierwsze wrażenie - bardzo ładnie wykonany Wrażenie drugie - już 3 razy nim łowiłem na Wiśle (kupiłem specjalnie na ciężką Wiślaną orkę) - i tu mnie zaskoczył - główkami od 10 g spokojnie i komfortowo się rzuca - max obciążenie jakie dawałem to 35 g - czucie bardzo dobre - szczytówka przenosi drgania na dolnik - odróżnia szorowanie po dnie od brań np. sandaczy - wędzisko jest czułe. Długi dolnik trochę przeszkadza w łowieniu, ale jest to kij na okazy i ciężkie łowienie, więc cały dolnik pokrywa łokieć. Z kołowrotkiem klasy 4000 jest w sam raz - nadgarstek się nie męczy - piszę to szczerze - wcześniej łowiłem kijem shimano nexave 3 m c.w 10 - 30 g i po krótkim czasie nadgarstek bolał jak diabli. Po prostu kij UGLY jest chyba lżejszy. Ma pewien zapas mocy i nawet sporego suma się wyciągnie. Na żyłkę jeszcze nie łowiłem, ale na plecionkę tak - wytrzymałość 10 lb - ze względu na zaczepy w łowisku przechodzę na 20 lb - Uchwyt jak i przelotki FUJI. Nic dodać, nic ująć - CENA+JAKOść =SZCZERZE POLECAM
[/quote]



Szczerze polecam.Mam ten kij już x czasu i nigdy mnie nie zawiódł.Dobrze wykonany i mocny.Wyciągnąłem na niego duże ryby,bo do takich chyba został stworzony.Jeśli założysz plecionkę to szczupaczki rzędu do 50cm mogą często spadać ponieważ kij jest dość sztywny,i nie pomaga za bardzo luzowanie hamulca.A co do kołowrotków klasy 4000 to mam na tym kiju właśnie shimano tej klasy i wydaje mi się że kołowrotek jest trochę za ciężki względem kija.POZDRAWIAM

#8 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 18 listopad 2007 - 21:12

Zdecydowalem sie juz na SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE 2,70m 15-40g,dziekuje kolegom za szczere odpowiedzi

Marcin

#9 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 18 listopad 2007 - 21:51

Zdecydowalem sie juz na SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE 2,70m 15-40g,dziekuje kolegom za szczere odpowiedzi

Marcin


Witaj,
Mój kuzyn miał przez jakiś czas dokładnie ten kijek. Był z niego bardzo zadowolony. Metrowy szczupak się nawet na nim uwiesił i wyszedł bez problemu z wody. Generalnie bardzo fajny kijek, można z czystym sumieniem polecić.

#10 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 18 listopad 2007 - 22:02

Zdecydowalem sie juz na SHAKESPEARE UGLY STIK CUSTOM GRAPHITE 2,70m 15-40g,dziekuje kolegom za szczere odpowiedzi

Marcin



Witaj w klubie miłośników Ugly Stika,bardzo dobry wybór,napewno się nie zawiedziesz.Ja też bez problemu szarpnąłem metrówke na ten kijek i kilka troche mniejszych.POZDRAWIAM

#11 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 18 listopad 2007 - 22:07

Ja bede nastawial sie tym kijkiem na sumy,moze przypadkiem duzy bolonek lyknie przynete:),u mnie niestety nie ma metrowych szczupakow



#12 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 21 listopad 2007 - 00:16

Przetestowales juz nowy kijek????Biosteron,chyba Ty pytales mnie gdzie zlapaelem metrowke na ten kijek,nie moge znalesc tego posta,gdzies mi zniknal,ale to chyba ty pytales.Kilka w Szwecji i jednego w Polsce,oprocz tego kilka 70-tek.Jezeli chcesz to chetnie podam Ci dokladne miejsce na priv.Dodam,ze wypuscilem wszystkie zlowione szczuple i o ile jakis miesiarz ich nie wyjal,to masz duze szanse zlowienia ponad metrowki.Pozdrawiam

#13 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 21 listopad 2007 - 07:59

Przetestowales juz nowy kijek????Biosteron,chyba Ty pytales mnie gdzie zlapaelem metrowke na ten kijek,nie moge znalesc tego posta,gdzies mi zniknal,ale to chyba ty pytales.Kilka w Szwecji i jednego w Polsce,oprocz tego kilka 70-tek.Jezeli chcesz to chetnie podam Ci dokladne miejsce na priv.Dodam,ze wypuscilem wszystkie zlowione szczuple i o ile jakis miesiarz ich nie wyjal,to masz duze szanse zlowienia ponad metrowki.Pozdrawiam


Witaj abarth7

Przyznam sie ze jeszcze go nie testowalem,lezy nowiusienki w szafie i czeka na kreciolek shimano stradic 4000FH:)

#14 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 21 listopad 2007 - 12:30

Gruby zestaw :mellow: Mysle,ze bedzie dobrze sluzyl.Kij dobry,kolowrotek jeszcze lepszy,bujcie sie ryby :mellow: :mellow: :mellow:

#15 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 listopad 2007 - 19:05

A ja w przyszłym sezonie będę chciał kupic kij - rzeczną sandaczową pałę. Na Wisłę, Bug i Narew? Nada się ten Ugly Stick?

#16 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 21 listopad 2007 - 19:23

Powiem szczerze,ze jesli chodzi o sandacza to ten kijek moim zdaniem ma troche zla prace szczytowki.Tzn.ugina sie od 2 lub 3 przelotki,a z tego co wiem na ta rybe czula i dobrze pracujaca szczytowka to podstawa.Kij jest ok,brania sa wyczuwalne na wedce,ale delikatnych sandaczowych pukniec nie zauwazysz na szczytowce.Jesli chcesz pukac o dno przyneta,to na twardym podlozu bedziesz czul dno(kamienie),na miekkim(piasek) niebardzo POZDRAWIAM

#17 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 21 listopad 2007 - 23:47

A jaki kijek na sandacze byś polecił?

#18 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 22 listopad 2007 - 03:20

PikeHunteR ten twój talon,bez problemu powininen je obsmyczyć
B)

#19 OFFLINE   klon

klon

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaPruszków/Piastów

Napisano 22 listopad 2007 - 09:25

Ja używam dość sztywnej wklejki 2,7 do 25g. Dobrze wyczuwalne stukanie o dno i sandaczowe brania. Pewne zacięcie. Firmy nie zdradzę żeby nie narazić się na kpiny. Nie mniej się sprawdza. Jak się złamie to poszukam czegoś podobnego tylko nieco bardziej markowego - pewnego.

#20 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 22 listopad 2007 - 09:30

A jaki kijek na sandacze byś polecił?


Witam PikeHunteR ,a moze taki kijek Cie zainteresuje SPINNING SHIMANO NEXAVE BX SNEXBX 270M cw 10-30g





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych