Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bush czy Kolibri


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 23 maj 2013 - 07:32

Mi trzeba 3 metry  330 to landara już



#22 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 maj 2013 - 07:54

A mi właśnie taki by pasił.... :D



#23 OFFLINE   tasiek321

tasiek321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1419 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartek

Napisano 23 maj 2013 - 08:10

Mi trzeba 3 metry  330 to landara już

Alconite to tylko 35cm i 5kg więcej :rolleyes:



#24 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 23 maj 2013 - 08:32

..chłopak rośnie u panny jak na drożdżach -  w sensie nabiera niekontrolowanej masy także 330 cm by mu sie nadał :lol:  :P



#25 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 23 maj 2013 - 08:37

hehe ;) Ostatnio czkasiek tak mi wjechał na ambicję że biegać zacząłem :P



#26 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 maj 2013 - 08:42

A propos Busha, mnie podloga faluje czasem ale ma to scisly zwiazek z pompowaniem kila, ktory permanentnie jest niedopompowany.

 

Trudno jest jednoznacznie okreslic konkretny model do kupienia...troche to tak jak z wedkami...a nawet trudniej bo bywaja ludzi uzywajacy kilkunastu wedek, natomiast trudno sie spodziewac, ze ktos uzywal kilku modeli pontonu.

 

Moze i jestem fizol ale do mnie w przypadku pontonu przemawia jego mechaniczna jebutnosc czyli wiaze sie to z tym, ze jak ponton wiekszy to podczas przenoszenia nosi gosci po calej łące :) . Po zwodowaniu zas maluje sie na ich twarzach widoczna ulga... ;)

Jebutnosc ta, w polaczeniu ze spora dlugoscia i duza srednica plywakow (zauwazylem, ze malo kto to analizuje) stwarza szanse udanego zakupu. Dobrze tez robi sztywna podloga (pompowana moze sie rozejsc ale dechy nie), z tym ze nie aluminiowa bo zimna jak cholera tylko dechy (sprawdzone - wytrzymuja)

 

Skoro juz mamy skorupe warto przyjrzec sie innym detalom (bywa, ze sprzedawcy prezentuja model napompowany - wtedy napierać), jak np. sposob umocowania wiosel a przede wszystkim knagi - do przenoszenia (tak zeby bylo mozliwe we 2 osoby) i do kotwiczenia. Dobrze jak sa 2 laweczki chociaz zauwazylem, ze niektorzy preferuja niskie krzeselka...

 

Mysle, ze trzymajac sie danych dostarczonych do tej pory przez uzytkownikow mozna dobrac odpowiednia jednostke, ktora posluzy ladnych kilka lat...

 

Gumo


  • robbox4 lubi to

#27 OFFLINE   Czoper

Czoper

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisano 23 maj 2013 - 13:30

Ja również polecam Bush Crab..od tego sezonu pływam na 330 w pojedynke na pełnym gazie i nie ma problemu..przy silniku 9.9 ;) jazda dobra, wcześniej plywałem na made i china ale jednak Bush robi robote ;) zwrotniejszy, nie myszkuje itp.

Czoper



#28 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 23 maj 2013 - 19:19

Panowie decyzja zapadła jest Bush Crab 360 teraz czekamy tylko na kuriera .Dzięki za wszystkie opinie :D :D :D



#29 OFFLINE   Traq

Traq

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 351 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartosz

Napisano 24 maj 2013 - 17:53

Ja też bazując na dobrych opiniach wybrałem Busha Crab 3.30 i jestem zadowolony, ale nie jest też tak że wszystko jest idealne. Niezbyt dopracowane jest mocowanie ławek, które nasuwa się na wypusty w burtach. Konkretnie słaby jest sam plastikowy uchwyt przykręcony do ławki dwoma malutkimi wkrętami, które w jednej z ławek już mi wypadają.  



#30 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1488 postów
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Napisano 24 maj 2013 - 18:55

Mi część tego plastikowego uchwytu już pękła ale nadal ławka dzielnie się trzyma nawet przy pełnej prędkości na dużej fali ZZ.

Możesz kupić nowe są na stronie dystrybutora za nie duże pieniądze w akcesoriach do Kolibri ;) łatwiej będzie znaleźć.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych