Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kradzież łódki - potrzebna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 09 lipiec 2013 - 09:33

Czyli standard jak na Polskie realia :( - żenada!!! Sprawa widać że śmierdzi na odległość i to główna zasługa firmy ochroniarskiej :angry: Policja jest nieudolna i raczej na jej sukces nie ma co liczyć :( Nie pisze tego zeby zasmucać Patryka ale takie niestety jest brutalne nasze życie. :( Z sprzętem budowlanym jak pisze Krzysiek jest podobnie i nawet monitoring nie pomaga. W pierwszą noc szwagrowi na budowie wycieli kamery a na następną noc spłoneły maszyny posadzkarskie :angry: Da się da :ph34r:

Straty na pół bańki i winnych nie ma - tz konkurencja.

Współczuje Patryk.


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 09 lipiec 2013 - 09:35


#42 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 lipiec 2013 - 12:56

Ooo, to juz dla mnie zagadka..? Jak w nowowybudoawnym budynku, objetym ochrona (garaz) f-my ochroniarskiej koledze rabneli rowery to zglosil sie do w/w po odszkodowanie. A zwykle to sie wlasnie odbywa tak, ze kradna hurtem..wtedy jest latwiej bo jak nie ma odzewu z firmy to sie zaklada pozew zbiorowy.

Zalezy oczywiscie jak jest skonstrowana umowa, np. jak mi ulamali (nie wiem czy sie nie powtarzam) wajhe od biegow to przystaniowy wyslal mnie do ubezpieczyciela.

Caly osrodek wylepiony kartkami o obecnosci monitoringu i logo firmy ochroniarskiej...

 

Gumo

p.s. Wszystko jest cacy do pierwszego razu...jak juz komus rozpieprza lub podpieprza urzadzenie warte ladnych kilka tys. zł wtedy juz patrzy na Swiat przez nieco inna optyke. Ja np. juz nie zostawie samochodu w krzakach..



#43 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 09 lipiec 2013 - 20:44

Jak mi onegdaj zakosili gablotę, dałem ogłoszenie w lokalnej tivi, że nagroda za pomoc w odnalezieniu i za dwa dni miałem auto pod domem. Oczywiście nagroda została w mojej kieszeni, szkoda ze złodziej uciekł. Bywa. W każdym razie tu i tam zamieść anons typu " kupię silnik " i poczekaj na odzew. A nóż widelec... Chyba że bandzior menda jedna właśnie czyta JB, w co zresztą wątpię.