Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rega w okolicy Pogorzelicy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 12 czerwiec 2013 - 14:03

...wody morskie - u nas np SUM (szczecinski urzad morski - ale oplata obejmuje caly kraj) obowiązują najczęsciej wody przybrzezne bałtyku + wody śródlądowe do pierwszego mostu wgląb lądu... na redze masz raptem kilkaset metrow wody pod jurysdykcją SUM

 

Hmmmm faktycznie niewiele tego będzie jakieś ~ 600m od morza w głąb Mrzeżyna.

 

Rega od trzebiatowa w dol do ujscia to TROC i przede wszystkim troc :)

 

@mifek, trochę mnie rozczarowałeś tą wiadomością.
Jako że w tym roku przy okazji letniego pobytu w zachodniopomorskim (te tereny rekreacyjnie najbardziej mi odpowiadają) brałem Regę pod uwagę, ale myślałem że jednak troćki bliżej morza stoją.

W tamtym roku bawiłem w Dziwnowie na rz.Dziwnej i byłem wielce content z okoniobrania.

Jako że nie mam jeszcze nic ustalone, może faktycznie trzeba będzie poszukać kempingu w Mrzeżynie i zobaczyć co tam nad Regą "piszczy" :).



#22 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 czerwiec 2013 - 14:18

skoro byles z dziwnowie to powinienes sie tez blizej poznac z tamtejszymi boleniami...

 

skoro Igor - dzerwys mowi ze sa tam jazie - bo i niby czemu ma ich nie byc to na pewno tak jest...

 

jedno jest pewne. ten odcinek rzeki to chyba najszybciej serbrogenny odcinek rzeki w polsce - tzn po wiatrach . sztormach najszybciej w redze pojawia sie srebro... bo i ma najblizej - no jest też parseta ale to juz inna para kaloszy...



#23 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 12 czerwiec 2013 - 14:21

dlaczeg od razu jesli dopisza... spojrzenie kogos zupelnie z zewnątrz... wraz z przemysleniami i wlasnym odczuciami sa bardzo cenne. nie musza byc zawsze ryby i ryby... w koncu to wlasnie gorycz porazki najbardziej mobilizuje do walki :)

masz rację,po prostu sądziłem,że fajna foto-relacja z tak pięknej rzeki jaką jest niewątpliwie Rega okraszona fotkami rybek będzie kwintesencją czynnego udziału w życiu forum... :) teraz jednak doszedłem do wniosku,że ta sama relacja nie podparta zdjęciami ryb a wyłącznie pięknym krajobrazem oraz własnymi spostrzeżeniami będzie tak samo cenna...dziękuję i pozdrawiam... :)


  • mifek lubi to