Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jeziora w okolicy Włocławka (Borzymowskie i Modzerowskie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 13 czerwiec 2013 - 06:18

Witam jako że planuję urlop poszukuje wszelkich informacji na temat jezior ; Modzerowskie Długie , Borzymowskie ( Choceń ).  Jeziora te są we władaniu Gospodarstwa Rybackiego Włocławek więc pierwsze pytanie to czy jeszcze tam coś pływa bo w opisie są sandacze, okonie ,szczupaki (a nie ukrywam że te pierwsze interesują mnie najbardziej) czy skutecznie zdążyli posprzątać jeziora z ryb ? Jak z czystością wody (dziecko). Szukam tam jakiegoś w miarę kameralnego pola namiotowego z miejscem do zeslipowania łajby i możliwością ładowania aku. Za wszelkie info z góry dziękuje.


Użytkownik Hector edytował ten post 30 czerwiec 2013 - 20:43


#2 OFFLINE   lajcik

lajcik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Rozumek

Napisano 30 czerwiec 2013 - 07:36

Kolego zapomni o jakimkolwiek wędkarskim eldorado, mieszkam w okręgu płocko-włocławskim, niestety włocławek ma taką politykę rycbacką że za bardzo nie ma się czym chwalić



#3 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 30 czerwiec 2013 - 08:01

Kolego zapomni o jakimkolwiek wędkarskim eldorado, mieszkam w okręgu płocko-włocławskim, niestety włocławek ma taką politykę rycbacką że za bardzo nie ma się czym chwalić

Z rybami u Was nie jest jeszcze tak tragicznie . Łowię często na jednym z jezior Twojego okręgu ( co prawda jezioro we władaniu pezetwu a nie gospodarstwa rybackiego) i nie jest źle . Trochę szczupaka ( trafiają się klocki) i ładnego okonia . Ale ja mam schorzenie zwane sandacz i tylko to mnie kieruje w stronę ww. jezior.



#4 OFFLINE   Robertpl

Robertpl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 973 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 11:06

Z rybami u Was nie jest jeszcze tak tragicznie . Łowię często na jednym z jezior Twojego okręgu ( co prawda jezioro we władaniu pezetwu a nie gospodarstwa rybackiego) i nie jest źle . Trochę szczupaka ( trafiają się klocki) i ładnego okonia . Ale ja mam schorzenie zwane sandacz i tylko to mnie kieruje w stronę ww. jezior.

Jeżeli Ciągnie Cię sandacz to powinieneś wybrać kierunek Opolszczyzna- Paczków, Otmuchów, Turawa a nie Włocławek.



#5 OFFLINE   Hector

Hector

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 154 postów
  • LokalizacjaKamion

Napisano 30 czerwiec 2013 - 11:17

Wszystko fajnie tylko to ma być wyjazd z rodziną gdzie ryby rano a reszta dnia z rodzinką . Turawa , Czorsztyn itp zostaje na jesienne wyjazdy typowo wędkarskie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych