Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okazje!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Leszek-1975

Leszek-1975

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 93 postów
  • Lokalizacjanad Kwisą

Napisano 19 czerwiec 2013 - 17:35

Witam.Kupiłem już od gościa jakiś czas temu stelke 4000F :) wszystko zgodnie z opisem :) a i utargowałem 200zł :) sam mi zaproponował ze wyśle w formie sprawdzenia zawartości :)Stelka jak nowa więc chyba nie wtopiłem B)



#22 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 19 czerwiec 2013 - 17:39

Cholercia - to już wiem czemu ja nic na allegro nie mogę sprzedać.

Za świeży jestem i za tanio sprzedaję. ;)  :D

 

To nie o to chodzi :D wszyscy wiedza jakie testy przeprowadzasz na kolowrotkach :D haha 


  • fish28, makamba i Pietruk lubią to

#23 OFFLINE   Pietruk

Pietruk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Piotr

Napisano 19 czerwiec 2013 - 18:52

Witam.Kupiłem już od gościa jakiś czas temu stelke 4000F :) wszystko zgodnie z opisem :) a i utargowałem 200zł :) sam mi zaproponował ze wyśle w formie sprawdzenia zawartości :)Stelka jak nowa więc chyba nie wtopiłem B)

 

Jak widzisz Józku, nie taka straszna ta okazja, a może raczej sprzedawca, także życzę więcej zaufania do społeczeństwa i pokory w osądach.  :D


Użytkownik Pietruk edytował ten post 19 czerwiec 2013 - 18:53

  • Guzu, Wojtek B. i Rafał.N lubią to

#24 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 19 czerwiec 2013 - 18:53

Jak widzisz Józku, nie taka straszna ta okazja, a może raczej sprzedawca, także życzę więcej zaufania do społeczeństwa i pokory w osądach.  :D

 

Piękne słowa :) 



#25 OFFLINE   Fiskare

Fiskare

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaMalmö
  • Imię:Maciej

Napisano 19 czerwiec 2013 - 19:49

Racja każdy zaczyna, ale czujność należy zachować :) .
Może też do końca nie napisałem, aby z ostrożnością podchodzić.To tak jak adwokaci piszą w pismach "z ostrożności procesowej" sugeruję etc.......... :)

To znaczy co? Znalazłeś sobie przypadkowego gościa na Allegro i jego krótki staż wystarczył ci, żeby - w zasadzie publicznie - nazwać go oszustem?

#26 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 19 czerwiec 2013 - 19:50

Jozi- no to poległeś chłopie :lol:



#27 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 581 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 19 czerwiec 2013 - 21:12

To znaczy co? Znalazłeś sobie przypadkowego gościa na Allegro i jego krótki staż wystarczył ci, żeby - w zasadzie publicznie - nazwać go oszustem?

 

 

Jozi- no to poległeś chłopie :lol:

 

Widzę że koledzy ostro jadą :wacko: .

Ja osobiście nie zauważyłem aby kolega Jozi nazwał właściciela aukcji oszustem -sugerował jedynie daleko posuniętą ostrożność.

Być może faktycznie sprzedawca okaże się nadzwyczajnie uczciwym człowiekiem,co może sugerować wypowiedź kolegi Leszek-1975.

Może to być także wyjątek potwierdzający regułę że na jednego uczciwego przypada ...kilku?...nastu?.....dziesięciu? oszustów.

Niewykluczona jest także taka możliwość, iż po kilku super transakcjach i wzbudzeniu zaufania koleżka zaczyna swoją "prawdziwą" działalność-były takie przypadki nawet na forumowej giełdzie.

Józek wcale nie poległ.Trochę już widział na tym świecie i życie oraz nauka na błędach własnych i innych pozwoliła założyć ten temat ku przestrodze dla innych.

Po usunięciu tematu "Uwaga Oszust" wielu już może zapomniało ,a inni może nawet nie widzieli jakie herezje wyczyniano przy transakcjach  wśród kolegów z forum :blink: a co dopiero na Allegro.

 

Pozdrawiam Tomi B) .



#28 OFFLINE   Pietruk

Pietruk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Piotr

Napisano 19 czerwiec 2013 - 21:59

Robi się chryja, proponuję usunąć wątek. :ph34r:



#29 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15591 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:01

Uwaga!!!! Bo za chwilę trole wyjdą na łowy.... . A może juz tu są.



#30 OFFLINE   Aston

Aston

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Michał

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:05

Swego czasu zostałem zwyzywany od "oszustów" przez jakiegoś użytkownika Allegro, który twierdził że Cima - X którą sprzedawałem to nie żadna Daiwa tylko "ruska podróbka Daiwy" :lol:



#31 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:07

Swego czasu zostałem zwyzywany od "oszustów" przez jakiegoś użytkownika Allegro, który twierdził że Cima - X którą sprzedawałem to nie żadna Daiwa tylko "ruska podróbka Daiwy" :lol:

 

Aston Ty to w ogóle uważaj bo jestes w grupie ryzyka - kilka postów wiekszość z giełdy idać tropem niektórych to trzeba uważać na Ciebie :D 



#32 OFFLINE   Fiskare

Fiskare

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaMalmö
  • Imię:Maciej

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:07

Być może okaże się uczciwy? A nie lepiej się żyje z założeniem że ludzie są uczciwi? Przypomina mi się niejaki Tomek, agent zresztą. Poza tym, o czym w ogóle dyskusja? Jeżeli chcę coś kupić, to na własny użytek weryfikuję sprzedającego w miarę możliwości, a gdy mimo to się sparzę, wówczas z czystym sumieniem mogę ostrzec innych przed oszustem. Wyszukiwanie natomiast nieznanych ludzi i sugerowanie "daleko posuniętej ostrożności", ocenianie ich w/g jakiś własnych kryteriów świadczy raczej o autorze notatki. Chociaż w sumie, co ja tam wiem, przecież też mam krótki staż? Aż się boję zamieścić coś w dziale sprzedam.

#33 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:14

Być może okaże się uczciwy? A nie lepiej się żyje z założeniem że ludzie są uczciwi? Przypomina mi się niejaki Tomek, agent zresztą. Poza tym, o czym w ogóle dyskusja? Jeżeli chcę coś kupić, to na własny użytek weryfikuję sprzedającego w miarę możliwości, a gdy mimo to się sparzę, wówczas z czystym sumieniem mogę ostrzec innych przed oszustem. Wyszukiwanie natomiast nieznanych ludzi i sugerowanie "daleko posuniętej ostrożności", ocenianie ich w/g jakiś własnych kryteriów świadczy raczej o autorze notatki. Chociaż w sumie, co ja tam wiem, przecież też mam krótki staż? Aż się boję zamieścić coś w dziale sprzedam.

 

A co i za ile masz do opedzlowania ;> ? 



#34 OFFLINE   Aston

Aston

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Michał

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:20

Aston Ty to w ogóle uważaj bo jestes w grupie ryzyka - kilka postów wiekszość z giełdy idać tropem niektórych to trzeba uważać na Ciebie :D

 

Myślę że Ci którzy robili ze mną "inetresy" są zadowoleni, poza tym nie ryzykowałbym szargania imienia. Rozumiem że powinienem systematycznie nabijać posty na zasadzie "trola", aby zyskać zaufanie? :)



#35 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:25

Myślę że Ci którzy robili ze mną "inetresy" są zadowoleni, poza tym nie ryzykowałbym szargania imienia. Rozumiem że powinienem systematycznie nabijać posty na zasadzie "trola", aby zyskać zaufanie? :)

 

Eee tam to tylko taki moj troche niestosowny żarcik odnoszacy się do "robienia komuś kuku na forum za darmola bo ktoś tam zdziwiony jest ze nowa osoba chce coś sprzedać" 

 

Ja uważam że każdy kto chce wydać kase sam jest za nią odpowiedzialny i sam musi weryfikować sprzedawców - ja nie miałbym oporów do kupna czegoś co mnie zainteresuje od Ciebie :) A jak mnie wydymasz to wtedy napisze na forum ze mnie wydymałeś i nawet nie zadzwonisz xD hahaha 


  • Wojtek B. lubi to

#36 OFFLINE   Pietruk

Pietruk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2310 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Piotr

Napisano 19 czerwiec 2013 - 22:30

Myślę że Ci którzy robili ze mną "inetresy" są zadowoleni, poza tym nie ryzykowałbym szargania imienia. Rozumiem że powinienem systematycznie nabijać posty na zasadzie "trola", aby zyskać zaufanie? :)

A jeśli chodzi o imię, to ja sobie wziąłem do serca słowa Kazia Pawlaka i się staram ich trzymać: "U mnie słowo droższe pieniędzy"



#37 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 20 czerwiec 2013 - 06:23

Jozi- no to poległeś chłopie :lol:

Kuba spoko tak szybko nie polegnę :) .

 

To znaczy co? Znalazłeś sobie przypadkowego gościa na Allegro i jego krótki staż wystarczył ci, żeby - w zasadzie publicznie - nazwać go oszustem?

Mam pytanie czy kolega ma problem ze zrozumieniem czytanego tekstu?Czy ja "w zasadzie publicznie nazwałem sprzedającego oszustem?"

Chyba źle spałeś kolego albo jakiś koszmarny sen miałeś :D .Nie przypisuj mi czegoś czego nie powiedziałem.

Dzięki temu tematowi i Koledze Leszkowi1975 wiemy, że jest to uczciwy sprzedawca i wtopy nie będzie.Jak dla mnie potrzebny wątek bo rozwiewa wątpliwości -warto kupić czy nie.

Piotr @Pietruk miałem na myśli tylko ostrożność, a pokorny nigdy nie będę w takich osądach :) .

Zawsze w życiu brzydziłem się oszustwem(tak mnie rodzice wychowali) i nic na to nie poradzę.

Dla gościa z portalu, który sprzedaje i jest uczciwy szacun i ukłon z mojej strony :) .

P.s.

Dla niektórych kolegów, którzy wietrzą temat do wojenki, luzik proszę, nie taka była moja intencja.



#38 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 czerwiec 2013 - 10:21

Jozi tylko ja osobiście czułbym się urażony tym że ktoś kto mnie nie za radzi publicznie na forum uważać na mnie bo ... w zasadzie nie wiadomo dlaczego ... ja też swoja przygode z Jerkbaitem zapoczątkowałem sprzedaża TP4000FA i jakoś nikogo nie wydymałem jeszcze , baa nawet kolega Piotr - drugi wlaściciel TP utrzymuje ze mna kontakt do dziś :)



#39 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 20 czerwiec 2013 - 10:30

Ja nie wiem, wszyscy jacyś przewrażliwieni chyba jesteście :D .

Swojego postu nie stworzyłem na zasadzie nie kupuj od gościa bo to oszust, tylko na zasadzie bądź ostrożny.Ja też zaczynałem na forum, kupiłem kilka rzeczy, sprzedałem, nikt do mnie pretensji nie zgłaszał.

Nie miałbym pretensji do nikogo , że jako początkujący, ktoś zwraca na mnie uwagę w postaci bądź ostrożny z gościem bo to początkujący, jeszcze nie sprawdzony.

Mało było różnych strzałów typu koperta bąbelkowa itp. cuda niewidy?

Mea culpa, że zwróciłem uwagę na coś podejrzanego.

Poprawię się więcej, już nic nie napiszę, nawet jak zostanę nacięty załatwię to w swoim zakresie.

Moderator, proszę temat wyjumać w kosmos!!!!



#40 OFFLINE   Rafał.N

Rafał.N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2095 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:N

Napisano 20 czerwiec 2013 - 10:34

Jozi mi tylko chodzi o Twoje kryteria oceny sprzedajacych , rozumiem gdyby gosc sprzedawal Stelle za 800 zł zdjecia jakies lewe brak kontaktu , nowy - wtedy mozna pisac zeby uwazac na niego






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych