Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dusza... tylko ona to widzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Bonnny

Bonnny

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:23

Wszyscy którzy wykonują przynęty mają prawie nieograniczone możliwości ich wykonania. Ciekaw jestem czy przy ich wykonywaniu robicie "coś" czego inni nie zobaczą a tylko Wy o tym wiecie że tam to jest ("coś" głębszego takiego dla jej duszy). "Coś" w co wierzycie że to jej pomoże, że dzięki temu będzie wyjątkowa  :). Bardzo ciekaw jestem waszych pomysłów (oczywiście jeśli tylko chcecie je zdradzić)  ;)

 

 

587n.jpg

 

 

 

PS. Wierzę że to będzie wobler z "sercem"  ;)


Użytkownik Bonnny edytował ten post 26 czerwiec 2013 - 09:29


#2 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 09:45

Przeznaczenie przynęty determinuje wszystkie manewry i "czary,mary" jakie nad nią odprawiam, skupia się to zazwyczaj w prozaicznym szukaniu pracy poprzez dobór materiału, obciążenia, steru...

Nie doprawiam przynętom organów, nie uważam by lepsze były w jakiś sposób rękodzielnicze od seryjnych, tylko dlatego, że to rękodzieło.

Na wyjątkową pozycję w pudełku, a co za tym idzie sentyment jakim zacznę darzyć wabik, musi on sobie zapracować łownością.

Wtedy dopiero mogę powiedzieć, to jest dobry wobler, tego lubię i "ma w sobie to coś".

A by było ciekawie, to dodam, że mam z tym "cosiem" po równi i strugańce własne i piankowce cudze, a nawet chińskie plastiki. :)



#3 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 10:13

ja mysle, ze wypadaloby przestudiowac strukture forum, zamiast wszystko w OT pchac :)



#4 OFFLINE   Bonnny

Bonnny

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 14:45

ja mysle, ze wypadaloby przestudiowac strukture forum, zamiast wszystko w OT pchac :)

 

Hmmm z tego co widzę to właśnie Ty zrobiłeś OT  :D



#5 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2013 - 15:24

Nie do końca zrobił, twój temat znalazłby znacznie większe grono czytelników gdyby trafił tutaj:

http://jerkbait.pl/f...budowa-przynęt/

Chyba, że od początku założyłeś sobie, że wątek będzie mocno offtopowy, wtedy faktycznie, nasza Cafe to odpowiednie miejsce. ;)

Tylko ilu woblerostrugaczy tutaj na niego trafi?



#6 OFFLINE   Bonnny

Bonnny

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 16:15

Nie do końca zrobił, twój temat znalazłby znacznie większe grono czytelników gdyby trafił tutaj:

http://jerkbait.pl/f...budowa-przynęt/

Chyba, że od początku założyłeś sobie, że wątek będzie mocno offtopowy, wtedy faktycznie, nasza Cafe to odpowiednie miejsce. ;)

Tylko ilu woblerostrugaczy tutaj na niego trafi?

 

 

Hmmm myślisz że będzie to miało aż takie znaczenie? hmmm ok proszę o przeniesienie tematu do działu Lurebuilding - Budowa przynęt  ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych