Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ZJAZD DELEGATÓW - WYBORY - POGADUCHY - KATOWICE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 05:51

Witam

 

Czy ktoś wie co tam się działo i czym się zajmowali "delegaci"

Czy po prostu te zjazdy odzwierciedlają aktualny stan polskich wód zarządzanych przez PZW???

 

Może dobrze było by założyć na forum osobne zakładki opisujące poszczególne okręgi PZW w Polsce i ich funkcjonowanie, tak aby wszyscy dokładnie wiedzieli jak banda gamoni, nieudaczników, kolesi i byłych milicjantów bawi się za pieniądze ogółu. 

 

;)



#2 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 01 lipiec 2013 - 16:54

Witam

 

Czy ktoś wie co tam się działo i czym się zajmowali "delegaci"

Czy po prostu te zjazdy odzwierciedlają aktualny stan polskich wód zarządzanych przez PZW???

 

Może dobrze było by założyć na forum osobne zakładki opisujące poszczególne okręgi PZW w Polsce i ich funkcjonowanie, tak aby wszyscy dokładnie wiedzieli jak banda gamoni, nieudaczników, kolesi i byłych milicjantów bawi się za pieniądze ogółu. 

 

;)

Ba jak zainteresowani nie chodzą zebrania, więc badna gamoni, nieudaczników, kolesi i byłych milicjantów ( jak i ch określiłeś), wybiera się sama i bawi się za pieniądze ogółu :)

Życie Panie, życie :D .



#3 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 01 lipiec 2013 - 22:57

Ja chętnie bym pojechał, choć nie mam za wiele czasu, jednak odnoszę wrażenie, że brak informacji ze strony działaczy jest celowe. Lepiej siedzieć w towarzystwie kolesi.



#4 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 lipiec 2013 - 05:34

Ja chętnie bym pojechał, choć nie mam za wiele czasu, jednak odnoszę wrażenie, że brak informacji ze strony działaczy jest celowe. Lepiej siedzieć w towarzystwie kolesi.

To inna sprawa, dać tak ogłoszenie aby wiedzieli ci co powinni.



#5 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 02 lipiec 2013 - 21:05

Rozmawiałem ze znajomym i ponoć po wyborach jest jeszcze gorzej niż przed, stara gwardia wykosiła ponoć nie głupią opozycję.

 

Śmieją się wszystkim teraz w twarz.

 

..................................chyba kupię sobie jakiś kawałek wody  ;)



#6 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 08:30

...stara gwardia wykosiła ponoć nie głupią opozycję.
 
Śmieją się wszystkim teraz w twarz.

 

W takim razie albo opozycja słaba albo głupia (opozycja to również My).

Zjazd delegatów - już sam wydźwięk budzi we mnie odruch wymiotny, brzmi to jakby zbierali się proletariusze wymieniać między sobą leninowskie idee.

Ciekawe jaka była średnia wieku ?

Francisco a wiesz może nad czym debatował ów kolektyw ?



#7 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 17:29

Nie wiem ale zamierzam się tego dowiedzieć. Przy najbliższej okazji jak uda mi się spotkać jednego z delegatów.

Ja zacząłbym od tworzenia opozycji w necie. Na miejscu nie da się wszystkiego powiedzieć, bo brakło by roku ;)



#8 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:22

Niestety lub stety jak kto woli, PZW to organizacja demokratyczna i ci co nie chodzą głosu nie mają. Z drugiej strony jak to kiedyś powiedział Korwin Mikke w demokracji 2 kolesi z pod budki z piwem ma większą siłę przebicia niż profesor z uniwersytetu / nie żebym miał coś do piwa / ;)



#9 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:04

Hmm.

 

Zdecydowanie muszę się z tym zgodzić. Podczas gdy demokratycznie wybrany parlament debatował nad emeryturami górników, a sami górnicy postanowili temat załatwić małą rozpierduchą w Warszawie, można by powiedzieć, że pomogli wskazać kierunek "naszym" posłom. Z PZW na Śląsku jest podobnie, emeryci górniczy, byli milicjanci i im podobni zasiadają we władzach i co gorsza obstawiają kto na kogo i z kim powinien trzymać aby dostać jakąś durną posadkę w komisji rewizyjnej i innych mało istotnych dla samych wędkarzy komisjach.

Śmiech na sali ;)

Jednak to jest tragiczne, bo za kilka lat to lipa będzie i tyle.

Prezes wybrany na następne lata??? ile sam nie wiem... Mirosław Iwański i jego "kolesie" czy to zło konieczne czy podtrzymywanie przy życiu trupa może ktoś zna na to pytanie odpowiedź??



#10 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:12

Tak czy inaczej myślę że przyszłość należy do porządnych, dobrze zarybionych zbiorników prywatnych. Jeśli spora grupa wędkarzy przejdzie na taki zbiornik i odejdzie z PZW a wraz z nimi kasa to może ktoś się wkońcu obudzi.



#11 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:21

Na południu Polski PZW ma faktyczny monopol. Zatem odejście jest praktycznie niemożliwe. Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego stanu rzeczy.



#12 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 28 lipiec 2013 - 21:21

Powołanie towarzystw, typu Passaria (http://www.passaria.org/) to myślę niezła alternatywa dla tego dna, które właśnie zaczynamy osiągać.



#13 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 29 lipiec 2013 - 18:37

No u nas coś się zaczyna dziać na Białą Przemszą  :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych