Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Revo SX 1 generacji na eBay'ach - kto umie znaleźć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 03 lipiec 2013 - 21:40

Kto potrafi znaleźć jakieś ciekawe oferty z ABU Revo SX pierwszej generacji (ew. drugiej)? Od niedawna tam szukam i jakbym nie wpisywał i na którym eBayu nie szukał pokazują mi się same nowe i w kosmicznych cenach. Z góry dziękuję.



#2 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 16:15

Trochę czasu już minęło, jak na pierwszą serię. Druga jeszcze się czasem buja, ale to już też pewnie jakieś ostatki., w zeszłym roku było tego znacznie więcej. Nie ograniczaj się do wersji . com, jest jeszcze .de, co.uk ,.au .it. Nigdy nie wiadomo gdzie się trafi.

#3 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15602 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 lipiec 2013 - 18:28

A można wpod jednym adresem wyszukać i na com /de/au/it ....... . Ja kiedyś myślałem, że na Ebay .com jest także np. wersja na Niemcy - ale tak nie jest.



#4 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:13

A macie jakąś fotkę tego Abu 1 generacji?


  • Wilk_ lubi to

#5 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:23

A można wpod jednym adresem wyszukać i na com /de/au/it ....... . Ja kiedyś myślałem, że na Ebay .com jest także np. wersja na Niemcy - ale tak nie jest.

Można.

http://www.eim.ebay.no/

Norweska wersja.

Na pasku musimy tylko wybrać hele verden i już szuka po całym swiecie  :)


Użytkownik MIGOTKA edytował ten post 04 lipiec 2013 - 20:24


#6 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15602 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:35

A w polskiej albo w angielskiej wersji jest coś takiego ?

 

Abu Revo STX/SX można poznać po nieprofilowanej (niewygietej) korbie.

 

Tak jak tutaj:

 

http://www.google.pl...9QEwAg&dur=7610

 

 

 

2 generacja:

 

http://www.google.pl...Q9QEwAA&dur=556


Użytkownik godski edytował ten post 04 lipiec 2013 - 20:38


#7 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:39

Ja nie widziałem po polsku

 

ale jest po anglicku http://www.ebay.no/index.en-US.html


Użytkownik MIGOTKA edytował ten post 04 lipiec 2013 - 20:42


#8 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:50

Mnie się udało trafić Premiera II generacji, nówkę ze sklepu w dobrej cenie - właśnie wróciłem z ryb i jestem zachwycony! STXy 2012 sa - w sumie z przesyłką wyjdzie jak w Polsce, tylko starsza - a więc moim zdaniem lepsza - wersja. Najgorzej jest z SX-ami.

Aż się pochwalę cacuszkiem:
2aae2427f0a22c15m.jpg

A za wszystkie porady i uwagi dziękuję. Dopiero od kilku dni jestem na eBayu, aby kupić to cacko musiałem pierwszy raz założyć konto walutowe - przyda mi się każda wiedza na temat serfowania tam. Dzięki!


Użytkownik Wilk_ edytował ten post 04 lipiec 2013 - 22:26


#9 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:07

A ja to bym chciał aby kolega Wilk zakończył ten temat   http://jerkbait.pl/t...szały-wędkarze/ bo mam  takie wrażenie ,że zachował  sie tak jak stara blaza z której zeszło powietrze  i aby odwrócić uwagę  założył nowy wątek , może stanie na wysokości zadania i się wypowie ? 



#10 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:23

Ja zakończyłem @sejken. Nie mam zwyczaju podglądać, co piszą ci, którzy są zablokowani - a tam nie może przeżyć tego faktu wielu. Pokazuje mi się "użytkownik został przez ciebie dodany do listy ignorowanych" i ja tego nie czytam, nie podglądam ukradkiem. Teraz ciebie jak inne stare, sfrustrowane blazy (fajny ten język, dostaniesz za niego ignora, bo zupełnie nie z mojego świata, ale raz nie zawsze), które brzuszek boli - dodaję do ignorowanych, by o tyle mniej istniały w kosmosie i to jest koniec interakcji pomiędzy nami. Nie ten paradygmat "kolego", a o zachciankach informuj kolegów z zawodówki :)



#11 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1825 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:02

@Wilk_, za dużo Szyszkowskiej się naczytałeś :) Dzień minął mile, ale Twoje wywody po raz kolejny psują jego ostatnie minuty (w zasadzie już zepsuły). Nie zwyczaj jest mi kogokolwiek unikać, wszak nie od tego jest forum. Pozdrawiam.

#12 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:19

@Wiesiek B
Nie wymieniłbyś jednego jej tekstu przed wyguglowaniem; nie masz pojęcia o jej specjalizacji; nie wiesz zatem czy moje "wywody" (wywodu nie widziałeś) mają się jakoś do czytania Szyszkowskiej, czy nie, tylko zarobiłeś ignora byś mniej istniał, jak każdy taki :) Miłej nocy.



#13 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1825 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:25

Jak to się mawia @Wilk_- "Ślepy w karty nie gra" :) Znam lepsze teksty od przywołanej autorki. Te ostatnie nadto niszczą czaszkę i to co się w niej znajduje. Mam nawet jej książki (czytałem, czytałem), choć żaden to powód do szpanu a i pożytek dla człowieka :)

#14 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:28

Jak tak bedziesz sypal ignorami to niedlugo sam sobie bedziesz odpowiadac musial ;-)

#15 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 05 lipiec 2013 - 05:26

 Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Wojtek B.Wyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika GugcioWyświetl mimo wszystko


To mam powyżej - tego Gugcia to nawet nie pamiętam za co i kiedy dostał ignora, podobnie jak wielu innych, widocznie zasłużył, bez powodu nie daję.
  - czekam na ważne i merytoryczne porady, odpowiedzi, podpowiedzi. Szukam też SX-a drugiej generacji i tu już jest całkowity klops - ani na niemieckim, ani na jankeskim, ani holenderskim - itp - eBayu nie znalazłem nic! Nie wiem, czy bym jeszcze kupił, bo Mifek krwiopijca skonfiskuje mi dziś pewnie pożal się boże rentę ex belfra od filozofii za pół roku, ale przynajmniej poznałbym ceny i zobaczył jak wygląda :)



#16 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 05 lipiec 2013 - 11:56

To nie bedzie Stxa w takim razie a do bazy pure fishing mam 25km ;-) twoj pech nie moj ;-)

#17 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 05 lipiec 2013 - 20:58

Ja tylko dodam na koniec tej dysputy jak już koledzy napisali trolla nie warto karmić :P  no cóż wiemy ,że kolega wilk skończył podtawówkę i nawet zna deklinację , hm i chyba na tym koniec bo jak wiemy z ortografi i gramatyki to raczej miał pałę,   obawiam się ,że moje koty są bardziej kumate

Kolego wilk ignoruj wszystkich za chwilę będziesz pisał sam ze sobą :D



#18 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 05 lipiec 2013 - 22:14

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika GugcioWyświetl mimo wszystko
Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika seikenWyświetl mimo wszystko

To jakieś zaburzenia, a ja i tak czy ze Sławka Bronikowskiego, czy powyższych, widzę dokładnie tyle, żeby nawet się tu zapluli i zadławili żółcią :)

Za to od kiedy zaczęło się to trollowanie tych typów obsesyjno kompulsywnych, ludzie, którzy mieli coś do powiedzenia zamilkli i tu jest prośba do moderatorów, by przeciwdziałali :)



#19 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 05 lipiec 2013 - 22:42

i i tu jest prośba do moderatorów, by przeciwdziałali :)

Dla wszystkich jest od dawna jasne, że moderatorzy mają ustawionego na Ciebie ignora :D



#20 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1825 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 lipiec 2013 - 23:23

Hehe, dobrze napisałeś Łukasz :) :D