Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Revo SX 1 generacji na eBay'ach - kto umie znaleźć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 23:27

#@$&^*

#22 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4436 postów

Napisano 06 lipiec 2013 - 00:24

Bo tak to jest, ze jak ktos dostaje bana to nie bez powodu, darowano resztki kar ale w paru przypadkach srednio to dziala, prawda @Pike?



#23 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 06 lipiec 2013 - 00:24

Wilk - Ty walczysz o kolejnego bana , czy jest jakaś inna filozofia która przyświeca Twojej ingerencji w portale o  tematyce wędkarskiej w tym kraju?


  • Wojtek B. i Rafał.N lubią to

#24 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 06 lipiec 2013 - 06:38

Pięć ostatnich postów:


Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika chub norrisWyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Wojtek B.Wyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika pittWyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika BujoWyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika tofikWyświetl mimo wszystko


Do mnie to chyba nie jest, bo panowie doskonale wiedzą, że ich tekstów nie widzę (dla jasności: skopiowałem to po dodaniu Chuba Norrisa do listy ignorowanych, zatem ten post jeszcze widziałem, podobnie jak widziałem przedostatni tofika, wojtkaB ....)  :). Zatem czemu to ma służyć? Komunikowaniu się celem wzajemnego szczucia? Człowiek powinien mieć dostęp do układu limbicznego, który kieruje instynktem stada oraz całym zespołem emocji - zwłaszcza tych złych, podszytych lękiem przed obcym.
Nie będzie tu już merytorycznych odpowiedzi na moją prośbę, zatem przestaję zaglądać, a wy się nakręcajcie dalej między sobą :)

 


Użytkownik Wilk_ edytował ten post 06 lipiec 2013 - 08:06

  • Andrzej.Indrzejczak lubi to

#25 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 06 lipiec 2013 - 07:29

(...)
Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika chub norrisWyświetl mimo wszystko

(...)


Do mnie to chyba nie jest, bo panowie doskonale wiedzą, że ich tekstów nie widzę :). Zatem czemu to ma służyć? Komunikowaniu się celem wzajemnego szczucia? Człowiek powinien mieć dostęp do układu limbicznego, który kieruje instynktem stada oraz całym zespołem emocji - zwłaszcza tych złych, podszytych lękiem przed obcym.
Nie będzie tu już merytorycznych odpowiedzi na moją prośbę, zatem przestaję zaglądać, a wy się nakręcajcie dalej między sobą :)

To ciekawe, bo wczoraj rano ustawiłeś się w kolejce po wędkę w moim ogłoszeniu :D

Podobno nie podglądasz. Kłamczuszek!

Zostałeś zdemaskowany i teraz NIKT JUŻ NIE BĘDZIE SIĘ BAŁ TWOICH IGNORÓW :o


Użytkownik chub norris edytował ten post 06 lipiec 2013 - 07:30

  • Wojtek B. lubi to

#26 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 06 lipiec 2013 - 09:08

Pięć ostatnich postów:


Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika chub norrisWyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Wojtek B.Wyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika pittWyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika BujoWyświetl mimo wszystko

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika tofikWyświetl mimo wszystko


Do mnie to chyba nie jest, bo panowie doskonale wiedzą, że ich tekstów nie widzę (dla jasności: skopiowałem to po dodaniu Chuba Norrisa do listy ignorowanych, zatem ten post jeszcze widziałem, podobnie jak widziałem przedostatni tofika, wojtkaB ....:). Zatem czemu to ma służyć? Komunikowaniu się celem wzajemnego szczucia? Człowiek powinien mieć dostęp do układu limbicznego, który kieruje instynktem stada oraz całym zespołem emocji - zwłaszcza tych złych, podszytych lękiem przed obcym.
Nie będzie tu już merytorycznych odpowiedzi na moją prośbę, zatem przestaję zaglądać, a wy się nakręcajcie dalej między sobą :)

 

Tym chytrym editem dowiodłeś, że widziałeś mój kolejny post :D

Nie studiowałem logiki, za to zdziczałe psy, wśród których się wychowałem, nauczyły mnie zastanawiać się nad tym, co robię ;)

Swoją drogą, lubię obserwować, jak grunt zaczyna palić Ci się pod nogami, przesilenie i kolejny ban już blisko.



#27 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 06 lipiec 2013 - 13:00

Moim zdaniem to czas na kolejnego bana juz nadszedl, wiekszego ignoranta nie znam. Po za tym kolega wilk ma zerowe pojecie o tym pieknym sporcie jakim jest wedkarstwo. Traktuje te forum bardziej jako wydzial filozofi w jakiejs uczelni ;-)
  • Wojtek B. lubi to

#28 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 lipiec 2013 - 14:50

Drogi Leonidzie, nasz miłościwie panujący super-modzie.

Weź odstrzel, oszczędź nam tego pajacowania. Ban kiedyś wklejony, jak widać były powody...

Po co na forum taką słabość trzymać?



#29 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3667 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 07 lipiec 2013 - 18:35

Wilk, to ja od razu podpowiem, mi również możesz dać ignora, bo już dawno miałem Ci napisać, że są ludzi i parapety ;)


Użytkownik TomCast edytował ten post 07 lipiec 2013 - 20:02


#30 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 07 lipiec 2013 - 19:03

W sumie to szkoda żeby @Wilk_ klikał setki razy "Dodaj do ignorowanych" - czy co tam innego, lepiej zaoszczędzić mu kłopotu i niech Jerkbait.pl doda go samego to zablokowanych, żebyśmy nie musieli czytać jego smutnych postów.


  • Predatorhunter i Rafał.N lubią to

#31 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 08 lipiec 2013 - 05:37

Co to jest ?
Piaskownica ? Pokój nauczycielski ? Czy może forum wędkarskie ?
Przeczytajcie to (wszyscy) jeszcze raz, na trzeźwiaka i dajcie sobie na wstrzymanie.
  • Andrzej.Indrzejczak lubi to

#32 OFFLINE   Andrzej.Indrzejczak

Andrzej.Indrzejczak

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Indrzejczak

Napisano 08 lipiec 2013 - 10:43

Zatem czemu to ma służyć? Komunikowaniu się celem wzajemnego szczucia? Człowiek powinien mieć dostęp do układu limbicznego, który kieruje instynktem stada oraz całym zespołem emocji - zwłaszcza tych złych, podszytych lękiem przed obcym.
 

Czy Tomek (vel Robert, skoro woli się tak przedstawiać) pomylił się tu o włos?



#33 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 08 lipiec 2013 - 10:56

Głowna pomyłka to chyba pomylenie for.

Zamiast wędkarskich chyba trzeba było uderzać na:

 

www.jestęfilozofę.pl

www.kręcąmnietytułyprzednazwiskiem.pl

www.dowartościujswojeegoznajomościąłaciny.pl

 

Swoją drogą, musi być to smutne... Tytuły, setki książek, doktoryzacje, kto wie, może i habilitacje, a w efekcie... Uja wie jak rzucać multikiem :D :D :D

Ludzie twierdzący, ze w polskim systemie edukacyjnym jest jakiś serioźny error w bios wpisany zdają się mięć rację :D :D



#34 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 08 lipiec 2013 - 11:34

Kuba, zapomniałeś o popsutym wzroku od czytania pożółkłych tekstów źródłowych, tym dr Wilk też już się pochwalił...
  • Predatorhunter lubi to

#35 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 08 lipiec 2013 - 11:39

"Kogo Bogowie chcą ukarać,tego robią pedagogiem"...Może sobie zasłużył...?Kto wie...? ;) :D


  • tofik, Predatorhunter i Wojtek B. lubią to