Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery Adama L.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
402 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 06 wrzesień 2015 - 18:39

łokuń ok 28 cm w drugim rzucie
Załączony plik  IMG_4404.JPG   155,57 KB   2 Ilość pobrań
były jeszcze szczupaki i kilka pasiaków ale małe chyba nawet niemiarowe wiec zdjeć nie umieszczam






jerk 5,5 wolno tonący a od 4 minuty jakas drobnica sie zaczęła interesować stawiam że to malutkie okonki
:)

i to bedzie prawdopodobnie ostatni moj post w tym temacie nie che mi sie pisac samemu do siebie musze to przemyslec.
Pozdro dla tych co zagladaja w te strony

Użytkownik Adam L. edytował ten post 06 wrzesień 2015 - 18:53


#262 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 06 wrzesień 2015 - 18:50

Pisz, pisz i nie przejmuj się tym że nikt nie odpisuje bo Twój temat jest czytelny i milej się przegląda taki temat niż taki w którym jest zdjęcie i potem seria postów typu: Gratki, super rybki, ekstra połowiłeś itp. z uśmieszkami. Nie masz naśmiecone i jeszcze marudzisz. Twoje zdjęcia i filmy tylko kuszą by mieć Twoje wobki ale jakoś ich na giełdzie Twórców nie widać.Ty to jak kolega muddler - Jarek, pokazujecie tylko ale żeby kupić to trzeba wymusić wykonanie. Łobuzy wstrętne obaj jesteście :D . Ja to cały czas czekam na tego mojego, tak byś się mógł do końca września wyrobić (choć nie naciskam na siłę) bo chętnie bym go potestował na szczupłych. Pozdro.


Użytkownik CarIvan edytował ten post 06 wrzesień 2015 - 18:51

  • prezes79, martek i Adam L. lubią to

#263 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Napisano 06 wrzesień 2015 - 22:45

Hej.

Dopiero wpadłem na Twój wątek i bardzo podoba mi się to co robisz i mam nadzieję tu częściej zaglądać.

Fajna akcja tej przynęty ,będziesz rozwijał temat jerków?



#264 OFFLINE   Ubik

Ubik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Rafał

Napisano 06 wrzesień 2015 - 22:49

Nie przejmuj się niczym i rób swoje jak w duszy zagra. Komentarze raz będą, innym razem nie będzie, podobnie z wymianą zdań. Wątków jest na forum dużo i chyba nikt już nie ogarnia całości. Ale to nie znaczy, że nikt do Ciebie nie zagląda, a prowadzenie własnego wątku nie ma sensu!



#265 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 06 wrzesień 2015 - 23:32

Wystarczy napisać, że przestajesz pisać - i już zaczynają wszyscy pisać, żebyś nadal pisał ;)  :D

 

Adamie, nie piszesz samemu do siebie. Oglądam wszystkie wątki w "lure", a że dość wstrzemięźliwie komentuję... No cóż. Nie zawsze trzeba wylewać morze słów. Czasem milczenie też jest życzliwe :)


  • prezes79 i Adam L. lubią to

#266 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 07 wrzesień 2015 - 00:20

Przemku jezeli odpowiada Ci takie malowanie to do końca tygodnia wyślę Ci tego woblera muszę go tylko zalakierować i wkleic ster
malowanie takie sobie bo aerograf szlak trafil juz dawno a na nowy jakos ciagle nie moge uzbierac
Załączony plik  IMG_4421.JPG   58,42 KB   2 Ilość pobrań

Co do braku postow w temacie to mi tam nie zalezy zeby bylo niewiadomo ile stron nic nie wartych odpowiedzi i faktycznie moze i temat fajnie sie przeglada bo nie ma syfu
ale czasem fajnie bylo by poczytac jakąś krytyke czy pochwaly :) na moje wobki lowi waskie jak narazie grono wiekszosc to znajomi którzy jak by nie bylo prawie zawsze powiedza ze je dobrze
nie siedze tez w temacie lurebuildingu jakos strasznie dlugo nikt mnie niczego nie uczyl wiedze zdobywam sam i staram sie nawet nie pytac tylko dochodzic do wielu rzeczy samemu
dlatego zawsze czekam na choc kilka komentarzy

po przemysleniu sprawy bede pisal dalej bo jak nie tu to gdzie nie znam lepszego forum w calym internecie ;)

Użytkownik Adam L. edytował ten post 07 wrzesień 2015 - 00:55

  • martek i woblery z Bielska lubią to

#267 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 07 wrzesień 2015 - 03:37

Przemku jezeli odpowiada Ci takie malowanie to do końca tygodnia wyślę Ci tego woblera muszę go tylko zalakierować i wkleic ster
malowanie takie sobie bo aerograf szlak trafil juz dawno a na nowy jakos ciagle nie moge uzbierac

 

Adam jasne że mi pasuje malowanie. pakuj ster i niech zębate w moich stronach go zagryzają. Ster mu daj w takiej pozycji

 

Załączony plik  20150808_103448.jpg   31,08 KB   2 Ilość pobrań

 

będzie bardzo agresywnie pracował nie schodząc przy prowadzeniu zbyt głęboko mimo wagi, pokazany na fotce ma 8 cm i  25 g a mam i takiego samego  cięższego jeszcze.



#268 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3232 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 08:43

Ja również przeglądam wątek za każdym razem jak pojawi się coś nowego ;) w sumie to podobnie jak Janusz przegladam wszystkie watki Lure na bierzaco.
Przynety robisz naprawde ciekawe, nigdzie nam nie uciekaj z jerka ;)

#269 OFFLINE   peekol

peekol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 wrzesień 2015 - 12:13

Podobnie jak przedmówcy również zaglądam tu regularnie. Szkoda by mi było jak byś przestał prowadzić wątek - nie rzadko znalazłem tu u Ciebie fajne informacje :) Pewnie tego nie widać bo rzadko się odzywam... może przydało by się więcej - tylko co tu pisać - bo że fajne przynęty to każdy widzi :D


  • grzesiekp. lubi to

#270 OFFLINE   K. Trojan

K. Trojan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaOpole/Poznań
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 wrzesień 2015 - 10:18

Ja tak samo Adamie ;-)

#271 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 08 wrzesień 2015 - 12:48

Nigdzie nie uciekam jak juz pisalem lepszego forum nie ma watek bedzie prowadzony dalej i w sumie nawet jak nikt nic nie bedzie pisał to bede fotki wrzucal bo jednak ktos tu zagląda

Przemku ster w tym wobku bedzie mniej wiecej tak jak chcesz co do wobkow na gieldzie tez za jakis czas pojawi sie kilka sztuk na sprzedaz bedzie troche jerkow kilka piankowych slayerów beda tez dwa szczupakowe 12,5 chyba ze ty je chcesz ?
Ja na takie duze przynety i tak nie lowie u mnie leza i sie kurzą a jak komus maja przynieść radość to i ja bede szczesliwy :)

Użytkownik Adam L. edytował ten post 08 wrzesień 2015 - 12:51


#272 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 09 wrzesień 2015 - 03:42


 

 

Nigdzie nie uciekam jak juz pisalem lepszego forum nie ma watek bedzie prowadzony dalej i w sumie nawet jak nikt nic nie bedzie pisał to bede fotki wrzucal bo jednak ktos tu zagląda

Przemku ster w tym wobku bedzie mniej wiecej tak jak chcesz co do wobkow na gieldzie tez za jakis czas pojawi sie kilka sztuk na sprzedaz bedzie troche jerkow kilka piankowych slayerów beda tez dwa szczupakowe 12,5 chyba ze ty je chcesz ?
Ja na takie duze przynety i tak nie lowie u mnie leza i sie kurzą a jak komus maja przynieść radość to i ja bede szczesliwy :)

 

To dobrze że się nigdzie nie wybierasz, co do wobków na szczupaki to fotki by się zdały (może wezmę) a jak nie  to myślę że te 12,5 cm moment znikną z giełdy bo zabiorą chłopaki co na zagranicznych wodach łowią. Tak czy tak to wrzuć zdjęcia.



#273 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 10 wrzesień 2015 - 08:59

fotki beda jak skoncze lakierowanie jeszcze ze dwie trzy warstwy lakieru i gotowe.

Bardzo bym prosił rowniez o rade bardziej doswiadczonych w robieniu jerków mam dwa problemy
otoz na 30 sztuk sliderkow 5,5 cm
kilka sztuk nie ma zadnej akcji po zalpzeniu kotwic brak odjazdow przy podszarpywaniu lub odjazdy tylko w jedna strone przy jednostajnym sciaganiu ida jak strzala lub tylko delikatnie lusterkuja zamiast isc weżem tak jak reszta
pytanie jak mozna ratowac ujac obciazenia nie da rady bo jest juz wklejone zaspachlowane pomalowane podkladem czy moze jedyna opcja to zrobienie z nich woblerow ze sterem ?

drugie zapytanie dotyczy ogonków od twisterow widzialem jerki z takimi ogonkami chcialem zrobic takie cos ale jerk po przyczepieniu ogonka traci akcje i tak samo idzie prosto jak strzala i brak odjazdow przy podszarpywaniu

Użytkownik Adam L. edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 09:01


#274 OFFLINE   K. Trojan

K. Trojan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaOpole/Poznań
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:27

Ja jerkow nie robie ale może pomoże tak jak w wypadku woblerow obciążenie umieszczone na kotwicy
  • Adam L. lubi to

#275 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:50

wlasnie kombinowalem w tym kierunku zaciskalen srucine na kolku lacznikowym bo myslalem moze dodac jajo ale nic to nie dalo ale moze za mala srucina byla na pewno bede dalej kombinowal w tym kierunku
a moze by cos z umiejscowieniem
przedniego oczka pokombinowac w jerkach robie oczka wklejane zamiast stelazu wiec tutaj zaden problem dac nizej czy wyzej

#276 OFFLINE   K. Trojan

K. Trojan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaOpole/Poznań
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 wrzesień 2015 - 10:06

A próbowałeś lamete na kotwice nawinac?

#277 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 10 wrzesień 2015 - 10:24

nie w ten sposob nie probowalem bo nie mam lamety ale dzis cos po pracy wykombinuje jak sie uporam jakos z tym probleme na pewno dam znac ale licze tez na to ze ktos jeszcze cos podpowie :)

zaczalem myslec nad rozwierceniem wobka w miejscu obciazenia moze jak ujme troche olowiu bedzie lepiej

#278 OFFLINE   K. Trojan

K. Trojan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaOpole/Poznań
  • Imię:Krzysiek

Napisano 10 wrzesień 2015 - 12:42

Jak powiedziałem jerkami się nie zajmuje ale powodzenia ;-)

#279 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 10 wrzesień 2015 - 19:07

Jak powiedziałem jerkami się nie zajmuje ale powodzenia ;-)


Dzięki Krzyśku ;)

nic nie pomaga ani dociazanie( lameta nawinieta na kotwicach) ani odjecie obciazenia (rozwiercanie ołowiu juz wklejonego) nawet udalo mi sie wyrwac waleczki olowiane i osadzic je odrobine plycej nic jedyne czego nie probowalem to przesuniecie olowiu w przod lub tyl zaraz sie tym zajme ale inne woblery maja dokladnie w tym samym miejscu i jest dobrze

tzn ujmujac obciazenie udalo sie uzyskac minimalne odjazdy ale przy okazji wobler wykladal sie na bok a nawet obrocil sie wokol wlasnej osi...

chyba czeka mnie ciezka noc ale dojde do tego choc by niewiem co

Użytkownik Adam L. edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 19:10


#280 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Napisano 10 wrzesień 2015 - 19:21

Przednie oczko wszystkie mają tak samo?Spróbuj nim skorygować przeginając na bok,lub góra dół o ile  się da.