Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Narew w okolicy Pułtuska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:34

Chyba komplikuje mi się wyjazd na jezioro Dadaj :(

Prawdopodobnie pozostanę w okolicy Pułtuska nad Narwią . Kiedyś widziałem tam jak ktosik wyciągnął sandacza.

Łowicie w tej okolicy ?

Bo prawdopodobnie będę chodził z castingiem po brzegu i polował na mętnookiego



#2 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6284 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:40

Na sandaczyka i suma (nie sumka) polecam Przystań (niedaleko PZW) a warto też pobuszować po kanałku, w tamtym roku było dużo okonia, bolki i szczupłe, a przy śluzach możesz trafić sandaczyka. Pytaj o śluzę "przy ruskim cmentarzu" ;) Ja, kiedy mam okazję, łowię głównie na kanałku (pewnie pojadę w weekend). Pzdr.



#3 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:55

Serdeczne dzięki.

Zazwyczaj łowiłem białą rybę w okolicy rybaczówki w Borsuki Kolonia ( mam tam nawet fajne miejsce na lina ;) ).

Ale od tego roku TYLKO spining (casting) z nastawieniem na jeden gatunek ryby (sandacz) i stąd moje poszukiwania .

Jezioro Dadaj jeszcze nie jest stracone ale wolę sobie przygotować "wyjście awaryjne"



#4 OFFLINE   NaSpinning

NaSpinning

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 23 lipiec 2013 - 00:24

powiem krótko... nastawianie się na łowienie sandacza z brzegu to w tym okresie strata czasu, a jeśli już coś miałbym doradzić to zaczepienie na końcu zestawu płytko chodzącego woblera 9-10cm i próby złowienia sandacza o zmierzchu... jestem z Pułtuska



#5 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 23 lipiec 2013 - 05:24

powiem krótko... nastawianie się na łowienie sandacza z brzegu to w tym okresie strata czasu, a jeśli już coś miałbym doradzić to zaczepienie na końcu zestawu płytko chodzącego woblera 9-10cm i próby złowienia sandacza o zmierzchu... jestem z Pułtuska

 

Na sandaczyka i suma (nie sumka) polecam Przystań (niedaleko PZW) a warto też pobuszować po kanałku, w tamtym roku było dużo okonia, bolki i szczupłe, a przy śluzach możesz trafić sandaczyka. Pytaj o śluzę "przy ruskim cmentarzu" ;) Ja, kiedy mam okazję, łowię głównie na kanałku (pewnie pojadę w weekend). Pzdr.

 

Dzięki Wam za odpowiedzi. Mam rodzine w B orsukach i przynajmniej tydzień każdego roku tam bywam . Z tym że mało spiningowałem . Do tej pory była to raczej biała ryba



#6 ONLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6284 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 24 lipiec 2013 - 19:55

Proponuję pociągnąć temat łowisk w Pułtusku i okolicach. Fajną miejscówką jest np. Narew na wysokości Kacic. Prawie wszystkie drogi dojazdowe zostały odgrodzone prywatnymi działkami więc znacząco zmniejszyła się presja wędkarska- można spokojnie i z efektami pospinningować. Radzę w to miejsce zabierać wodery bo brzegi "zdziczały". Dojście do wody od strony kościoła.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych