Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Idzie Europa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 12 grudzień 2005 - 16:49

Panowie,

TO chyba dobra nowina:
http://biznes.onet.p...wiadomosci.html

:D

Guzu

#2 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2005 - 16:58

He, he, z tego, co wiem, same oczyszczalnie juz sa wybudowane.....natomiast w proszku sa kanaly laczace i ich rozgalezienia, podlaczenia,....
I z tego, co wiem ma to wszystko ruszyc wlasnie w 2010.

Pewnie, ze to same plusy beda, to wstyd miec stolice bez oczyszczalni...jeszcze kilka miesiecy bedzie sie ten syf wyplukiwal... :angry:
Jescze nie wiadomo, czy dadza....jak znowu ktos papierkow do Brukseli na czas nie dowiezie... ;)
Gumo

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2005 - 18:53

Dobra informacja ale wiem podobnie jak Gumo, że oczyszczalnie są gotowe tylko nie ma tych wszystkich odprowadzeń, kanałów, itp.
Jesteśmy dobrej myśli. :D

W tym roku zamknęli jeden z głównych burzowców w Warszawie, mam nadzieję, że na przyszły rok będzie można połowić na paru niezłych rafach. Bo jak do tej pory to ciężko było tam wyrobić dłużej niż 15 minut... :(

#4 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2005 - 21:07

To wlasnie jest powod tego, ze za W-wka nie chodze na ryby chociaz wiem, ze tam sa.
Kiedys myslalem, ze to wszystko sie jakos asymiluje (tak kiedys tlumaczono) ale moje dobre samopoczucie burzy proba trolowania na polaczeniu Narwi i Wisly w Modlinie. Niby to taki kawal a rzeka plynie druga rzeka, ktora wyraznie widac na echu.
100m trolowania i linki czepia sie (terminologia zaslyszana od kolektornikow)firana...cos pieknego...tfuu... Embarassed

Odlaczenie kolektorow bedzie tez mialo wplyw na obsade rybami...teraz jest ich tam na gesto bo zaneta plynie caly czas... B)
Gumo

#5 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2005 - 21:13

...Odlaczenie kolektorow bedzie tez mialo wplyw na obsade rybami...teraz jest ich tam na gesto bo zaneta plynie caly czas...

- i to moim zdaniem polepszy szansę na łowienie większej ilości ryb typu sum, sandacz, brzana, które po zamknięciu tych wszystkich kolektorów, rozpłyną się po normalnych miejscówkach. :D

#6 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2005 - 21:20

Amen. B)
Jednak popyt na ryby moze sie zwiekszyc w tych rejonach bo bedzie mniej smierdzaca.
Gumo

#7 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2005 - 21:48

Ale to tylko jeden brzeg, drugi jest nie skarzony. A teraz będą dwa dostępne. :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych