Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zestaw na rozpoczęcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   gawitheq7

gawitheq7

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaGdańsk/ Zukowo
  • Imię:Dawid

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:38

Przepraszam ze ja tak nie na temat się wbije , ale czy takim kijem team dragon 30-80 1.85m można swobodnie zarzucać guma z 15g główką ? I sliderami 7. Jestem zielony w kwestii castingu , planuje kupić pierwszy zestaw ale nie lowilem nigdy ta metoda i niestety robię wszystko w ciemno. może ktoś chciałby mi pomoc w wyborze dobrze wspolgrajacego ze sobą zestawu ? Jeśli tak proszę o priv żeby nie zasmiecac wątku. pozdrawiam i polamania
  • Wilk_ lubi to

#42 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:40

Pany może wracać do tematu................bo w nieskonczoność to można ciagnąć.

Szkoda czasu.

 

A Ty Dawid poszperaj w  przeglądarce na forum----jest sporo podobnych tematów

 

Pozdrawiam


Użytkownik martek edytował ten post 09 sierpień 2013 - 21:43

  • Wilk_ lubi to

#43 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:42

Jak kijek się dobrze ładuje(a tego nie wiem, bo kija nie znam), to da radę, ale nie znaczy, że będzie to komfortowe i wygodne. No i zależy z jakiego multika. Takim np. Procasterem, wg mnie machniesz spokojnie :)



#44 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:46

Chyba to nie zaśmieca wątku, wręcz przeciwnie :) Andrzej, mój przyjaciel ze studiów i pracy go niechcąco w dobrej wierze zaśmiecił zasilając istnienie jakichś osobników, których autentycznie nie pamiętam, nie czytam, nie wiem co tam piszą, ale znam strukturę i dynamikę zjawisk, więc wiem, co mogą pisać :)
Ten kij będzie za sztywny do Sliderów 7. Jeśli dokręcisz do tego kołowrotek typu Shimano Curado, Abu Revo, SX lub STX, to oczywiście rzucisz bez problemu, a jeśli Okumę Citrix, czy Aluminę, to będzie się plątać - nie będzie to jednak dobrze dobrany zestaw. Wiem, bo łowiłem podobnym kijem i kołowrotkami, które wymieniam. Do Slidera 7 i takich gum dobry będzie TD do 28g - idealny. Machałem też takim 2.45 m do 21 - super! Ale Tobie chodzi pewnie o ten, który jest na giełdzie Forum... Chyba trochę "za mocny".



#45 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:49

http://www.tworki.com.pl/



#46 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:54

http://www.tworki.com.pl/

I po co to komu?????????

 

Niech tu wpadnie jaki mod i "poczyści" co trzeba.


  • pepso lubi to

#47 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4446 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:55

http://www.tworki.com.pl/

 

Mnie tam kazali sie leczyc na nogi .... :) A diagnozy psychiatryczne przez internet to faktycznie nowosc :) Kaszpirowskie i inne nie maja szans



#48 OFFLINE   gawitheq7

gawitheq7

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaGdańsk/ Zukowo
  • Imię:Dawid

Napisano 09 sierpień 2013 - 22:22

Ja na multik chciałbym curado 201 g7 a.przynety slidery10 i 12 itp. Ale sliderem wszystkiego się nie oblowi dlatego pytam o gumy z glowkami 15 g. Jaki kijek dla takich potrzeb powinienem wybrać ? Jaką plecionke ? Myślałem o power pro ale nie znam za i przeciw.

#49 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 09 sierpień 2013 - 23:12

No to albo kij do Sliderów 7, o których pisałeś, albo 12, o których piszesz teraz - chyba, że chcesz wydać jakieś niebotyczne pieniądze, to może....



#50 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2537 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 sierpień 2013 - 00:12

http://allegro.pl/sh...3457860815.html

 

Tym kijem swobodnie obsłużysz podane przez Ciebie przynęty, gumami (jeśli chodzi o czucie przynęty) łowi się zaskakująco dobrze. Górny c.w. opisany jest w miarę precyzyjnie, taki Jack Salmo, to max co z niego wycisnąłem. Dużym plusem wędki jest głęboka amortyzacja. Jest to kij jednoczęściowy, ale jak dla mnie to jedynie kolejna zaleta :) Aha, są wersje z pazurem i bez (oba to casty), łowiłem i tym i tym, brak pazura nie jest jakoś szczególnie doskwierający, mimo wszystko przed potencjalnym zakupem warto się zorientować co się kupuje, żeby później nie było rozczarowania :) Polecam :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych