Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pflueger Patriarch™ Casting Reel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Pablos

Pablos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaGryfice

Napisano 23 styczeń 2008 - 00:40

Witam!
Wpadł mi w oko taki oto piękny multik: :D
http://www.tackletou...ise2008pg5.html
Czy ktoś może powiedziec cos wiecej na jego temat? Chociaz jakies podstawowe dane... :( Jak na moje to może służyc do wiekszych przynęt przez tą szeroką szpule, ale mogę sie mylic :unsure:
Pozdrówki

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 23 styczeń 2008 - 09:29

wygląda jak skrzyżowanie metanium XT z Daiwa :mellow:
moim zdaniem to sredniaklasa rzutowa... do lajta raczej bedzie mu troche dalej. ale tak od tych 10 - a jak sie wyczuje maszyne to moze ciut nizej powinno sie DAĆ rzucac... moze nawet będzie to komfortowe... ale to tylko moje przypuszczenia. nie mialem jej maszyny w reku wiec ciezko coś dokladniej powiedziec...

#3 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2291 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 23 styczeń 2008 - 23:37

wygląda nieźle - niestety nic o nim nie mogę napisać.
posiadam natomiast dwa młynki muchowe firmy Pflueger i muszą przyznać że zrobione są porządnie :D

pozdrawiam


#4 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 25 styczeń 2008 - 15:33

Pod zamiszczonym adresem podoba mi się deska rozdzielcza z tej niedrogiej motorówki wędkarskiej. Podobna jak w sportowym samochodzie produkcji amerykańskiej z lat 60 powiedzmy w Cobrze. Super.
Tego modelu kołowrotka nie znam ale miałem kiedyś takiego małego Pfluegera. Niestety nie sprawdził się. Łykał żyłkę pod szpulę, a to było bardzo denerwujące.... :angry:

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 styczeń 2008 - 15:30

Pfluegera Presidenta widziałem jedynie w akcji. Porządna konstrukcja klasy średniej. Co do tej knstrukcji? Wygląda na prawdę świetnie ale dlatego, że produkowana w US będzie też w klasie M do wabików powyżej 10g. Zresztą dobre podsumowanie tego multika jest na stronie TT the ultimate balance of performance and price

Pozdrawiam
Remek

#6 OFFLINE   Pablos

Pablos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaGryfice

Napisano 26 styczeń 2008 - 22:45

Ok wielkie dzięki za wszelkie informacje :D
Te podsumowanie to prawie jak z Revo S czy SX :D
Warto wiedziec ze jest cos godnego polecenia za mniejsze pieniazki do cięższych wabików.
Pozdrawiam.

#7 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 26 styczeń 2008 - 23:44

Problem w tym ze to firma ktora nieopanowala jeszcze rynku i jak wszystko ..... nowe ,obce ,nieznane .
A reszta to juz -przedstawicielstwo-hurtownia -sklep -(przedstawiciel jest wporzadku to i towar idzie ) sprzedawca ma dobra marze ,reklama kwitnie .Niezaleznie od marki niema sprzentu ktory jest wieczny ,wszystko sie kiedys posypie to tylko kwestja czasu .Firmy i firmy w jednych odsetek zepsutych modeli jest wyzszy w innych zas nizszy .Ja osobiscie na dzien dzisiejszy gdybym mial pod reka ten kolowrotek ,niechcial bym innego .Oczywiscie na lewa raczkie .Do tego plecionkie 0,40 jakis fajny kijaszek i jak to mowia koledzy na forum -GIT
Wez tez tez pod uwagie gwarancje bo byc moze ten ktory trafi do Ciebie to ten np.tysieczny a rzezcz martwa i wlasnie mial sie zepsuc .Ale to tylko czarny scenarjusz tego oczywiscie niezycze .Na koniec tak jak kiedys napisal harvi- i jak mi znajomy polecal -wez ABU ma 10 lat gwarancji .Zreszta jak by niepolecic -mlynek wyglada super -i byc moze bedzie jedyny w kraju a Ja chetnie uslyszal bym opinie posiadacza juz po przejsciu przez poligon .
pozdrawiam

#8 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 styczeń 2008 - 11:12

Z tego co się orientuję (bo ostatnio taka sztuka przechodziła przez moje ręce) Revo S można już nawet kupić za 65 USD :D To jest dopiero cena.

Ten Pflueger ma podwóny system hamowania (magnetyczny z odśrodkowym) stosoway w wielu konstrukcjach cabelas'a.

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych