Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sandacz 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 17 listopad 2008 - 16:17

@danek,piękna rybka,piękne fotki, gratulacje! :D .

#482 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 17 listopad 2008 - 16:44

TO BYŁO MOJE OSTATNIE ZDJĘCIE

...szkoda :angry:
P.S....fajna fotka @spigot, mi się podoba...

@Adis, @danek gratki za zandery...

#483 OFFLINE   spigot

spigot

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • LokalizacjaKowary

Napisano 17 listopad 2008 - 18:11

Spigot,
Nie obrażaj użytkowników, którzy respektują regulamin i nie akceptują Twojego sposobu postępowania (zgłaszając wątpliwości o nadużyciu), nazywając ich informatorami. Nikt w tym wątku Ciebie nie obraził a Ty już kilka osób tak.

Remek

koledzy proszę Was jeszcze o 3 zdania off topa. Nie popuszczę. Panie Remigiuszu ryba zalicza się do publikacji czy nie. Oczekuję krótkiej odpowiedzi. Jeśli tak czekam od Pana na małe magiczne słowo napisane oczywiście na forum. Jeżeli Pan zignoruje mojego posta będzie to jednoznaczne z przyznaniem się do złej i błędnej oceny mojego zdjęci Od tej chwili już nie robię off topa.


#484 OFFLINE   Robson73

Robson73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Hudziak

Napisano 17 listopad 2008 - 18:48

Sorry za ot, ale uważam Spigot że próbujesz udowodnic że czarne jest białe, moim zdaniem Twój sandacz nie ma wymaganych regulaminem 65cm,a zdjęcie ma podtekst marketingowy B) Prywatnie nie jestem zwolennikiem oceny zdjęcia poprzez wymiar ryby, ale tez nie podobaja mi się liczne fotki podwymiarków, jednak nikt mnie nie zmusza do korzystania z zasobów tego forum i szanuje zasady ustalane przez jego twórców.
W tamach OT dwie fotki tej samej ryby, która nie ma nawet 60cm B), może to da troszke pogląd na długośc zdobyczy.


Bez urazy Spigot..
Pozdrawiam
Robert

Załączone pliki



#485 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 17 listopad 2008 - 19:53

Sorry za ot, ale uważam Spigot że próbujesz udowodnic że czarne jest białe, moim zdaniem Twój sandacz nie ma wymaganych regulaminem 65cm,a zdjęcie ma podtekst marketingowy B) Prywatnie nie jestem zwolennikiem oceny zdjęcia poprzez wymiar ryby, ale tez nie podobaja mi się liczne fotki podwymiarków, jednak nikt mnie nie zmusza do korzystania z zasobów tego forum i szanuje zasady ustalane przez jego twórców.
W tamach OT dwie fotki tej samej ryby, która nie ma nawet 60cm B), może to da troszke pogląd na długośc zdobyczy.

Bez urazy Spigot..
Pozdrawiam
Robert



Co chcesz udowodnić? :wacko:

Moim zdaniem rybka Spigota jest miarowa. Zobacz jak Spigot obejmuje ją ręką - kciuk sięga do połowy rybki. Może świadczy to o grubości, ale za grubością idzie wielkość. Złowiłem w tym roku dużo sandaczy do 60cm i nie mają polotu do Spigotowego sandałka.

Bez urazy Robert ;)

#486 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 17 listopad 2008 - 19:56

Może starczy Panowie mielenia w kółko?
Wszytko co można było napisać było już wczoraj...


A rybki ładne Panowie.

#487 OFFLINE   Robson73

Robson73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Hudziak

Napisano 17 listopad 2008 - 20:23

Co chcesz udowodnić? :wacko:

Moim zdaniem rybka Spigota jest miarowa. Zobacz jak Spigot obejmuje ją ręką - kciuk sięga do połowy rybki. Może świadczy to o grubości, ale za grubością idzie wielkość. Złowiłem w tym roku dużo sandaczy do 60cm i nie mają polotu do Spigotowego sandałka.

Bez urazy Robert ;)


Wybacz Wobler, może młody jeszcze jesteś i chyba jeszcze zbyt dużo tych sandałków koło 60cm nie złowiłeś (tak wnioskuje z twoich postów w tym wątku :D ), ale ciekawe stwierdzenie że za grubością idzie długosc :wacko: , bo ten Spigotowy to jakoś za gruby nie jest ;) , dwa to ze kciuk siega do połowy ryby w jej prawie najszerszym miejscu, również wskazuje że nie jest zbyt okazała ;)
Pozdrawiam i z mojej strony to tyle w tym temacie, poniżej w celu zweryfikowania Twojej tezy fotka, z sandaczem ok 55cm w niemałej ręce kolegi <_<

Załączone pliki

  • Załączony plik  zzz.JPG   97,08 KB   1730 Ilość pobrań


#488 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 17 listopad 2008 - 21:09

Sorry za ot, ale uważam Spigot że próbujesz udowodnic że czarne jest białe, moim zdaniem Twój sandacz nie ma wymaganych regulaminem 65cm,a zdjęcie ma podtekst marketingowy B)




zapraszam na szczupaki 2008 i napisanie tego samego co do niektórych fotek przecież tez mają podtekst marketingowy no cóż czyż byśmy byli równi i równiejsi ?? ............

postępując według twojego myślenia za chwilę będziemy usuwać fotki zanderixa bo to podtekst marketingowy

#489 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 17 listopad 2008 - 21:14

Zmierzyłem na monitorze linijką,ma 20cm :mellow: Panowie dajcie spokój,czasami to mam wrażenie,że zalogowałem się na piaskownica.pl,a nie na jerkbait.pl
Dlaczego wiecznie trzeba czytać jakieś głupie spory,które i tak nie są do zweryfikowania.Miał,nie miał regulaminowego wymiaru kogo to obchodzi?
Remek jest sędzią na tym boisku,moderatorzy to sędziowie liniowi :D podejmują decyzję i trzeba się z nią zgodzić,tak jak w meczu.Jak ktoś się nie zgadza to dostaje czerwoną kartkę.Dla mnie to jest oczywiste,więc nie widzę sensu takich dyskusji.
To jest moje zdanie w tym temacie,myślę,że słuszne.Pozdrawiam

#490 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 17 listopad 2008 - 21:18

nie wiem w co grasz ale ja gram w taką grę gdzie decyzja sędziego liniowego może zostać zmieniona przez sędziego głównego, a w ostateczności sędzia liniowy może zostać odsunięty od trwających właśnie rozgrywek

a na tym koniec......

#491 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 listopad 2008 - 21:24

Podejrzewam, iż wielu ludzi męczy się przez nudę. Jedni wiedzą dobrze o swojej chorobie, inni nudzą się bezmyślnie .
Tadeusz Konwicki, Zwierzoczłekoupiór

#492 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 17 listopad 2008 - 21:25

W tej sprawie decyzję podjął sędzia główny :D
Gram w piłkę nożną zwaną także Football,em i nawet całkiem nieźle mi to wychodzi :D


#493 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 17 listopad 2008 - 21:34

jest jeszcze supervisor który nadzoruje pracę głównego w tym momencie jest nim ogół forum albo tak mi się wydaje tylko


ps. główny też się myli przykład Polska Austria 2008

#494 OFFLINE   admin1348902092

admin1348902092

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 17 listopad 2008 - 21:35

Witam,
Panowie - koniec.

Szpiegu - otrzymujesz ostrzeżenie.

Spigot - zostaje zbanowany.

Zapraszam na priv osoby, które chciałyby uzyskać więcej informacji w tej sprawie.

Jednocześnie informuję, że wszystkie następne informacje związane z niniejszą sprawą będą usuwane przez moderatorów.

Proszę o przejście do tematu Sandacze 2008.

Admin



#495 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 listopad 2008 - 21:01

Sandaczyk - dostałem zdjęcie grzecznościowo -> umieszczam na forum (zrobione telefonem). Ile miał? Jak myślicie? Złowiony w Polsce na dniach.

do czasu wyjaśnienia sprawy czy zdjęcie jest zgodne z regulaminem (czy prezentuje rybę która została wypuszczona) - zdjecie zostaje usuniete. Friko



#496 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 20 listopad 2008 - 21:07

Ja myślę że 106cm,jakiś konkurs :D ?.A tak w ogóle to gratulacje dla tego co go złowił :D.

#497 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 20 listopad 2008 - 21:10

Peikny byczek! Mysle ze mial 109cm :D
Gratulacje dla lowcy!!

#498 OFFLINE   Zelldo

Zelldo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 20 listopad 2008 - 21:13

Gratulacje dla łowcy!

Ja obstawiam - 94cm

#499 OFFLINE   golsyl

golsyl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • LokalizacjaStockholm
  • Imię:Michał

Napisano 20 listopad 2008 - 21:45

Równo metr i 9 kg :mellow:

#500 ONLINE   adis

adis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 listopad 2008 - 22:04

Myślę ze koło 95-97cm. Remek, jeśli to nie tajemnica to napisz proszę gdzie padł?