Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

INTERNETOWY SKLEP PIRANIA KRAKÓW - OPINIE


  • Please log in to reply
362 replies to this topic

#101 OFFLINE   Pirania

Pirania

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 posts
  • LokalizacjaKraków

Posted 09 October 2013 - 12:25

Czy możesz podać numer konta na jaki mam zrobić zwrot ? Dzwoniłem do Ciebie ale nie odbierasz, zresztą zrobiłeś nowe zamówienie w którym napisałeś żeby dosłać te brakujące główki.

 

 

Ludzie jeżeli jest jakiś problem to proszę dzwonić na telefon podany na stronie.


Edited by Pirania, 09 October 2013 - 13:35.


#102 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 posts
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Posted 09 October 2013 - 14:58

Wczoraj dostalem paczke, zamowienie zlozone 27 wrzesnia wieczorem, w miedzyczasie zabraklo na magazynie jednego z wobkow, ktore zamowilem. Sklep wyslal maila z zapytaniem, czy zwrot czy wymienic na cos innego, poprosilem o wymiane-paczke wyslano jeszcze tego samego dnia (1 albo 2 pazdziernika). Wczoraj otwieram przesylke, a tam malo, ze niczego nie brakuje, to jeszcze gratis. Jestem zadowolony i wroce na zakupy do tego sklepu. Pozdrawiam


  • Pirania and Otehson like this

#103 OFFLINE   arti24

arti24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 224 posts
  • LokalizacjaDolnośląskie
  • Imię:Artur

Posted 09 October 2013 - 20:43

Czy możesz podać numer konta na jaki mam zrobić zwrot ? Dzwoniłem do Ciebie ale nie odbierasz, zresztą zrobiłeś nowe zamówienie w którym napisałeś żeby dosłać te brakujące główki.

 

 

Ludzie jeżeli jest jakiś problem to proszę dzwonić na telefon podany na stronie.

Witam,

 

Nie przypominam sobie abym mial jakies nieodebrane polaczenie ale nawet jakby to wystarczy odpisac na maila i temat zalatwiony a tak musimy na forum wyjasniac takie sytuacje. Dorzuccie te dwie glowki do nowego zamowienia i temat zalatwiony.

 

Tak jak napisalem ogolnie sklep sprawia dobre wrazenie i obsluga jest na dobrym poziomie tak samo jak ceny i oferta. Wyeliminujcie tylko te drobne pomylki i trzymajcie poziom a bedzie naprawde ok.

 

Pozdrawiam



#104 OFFLINE   MateuszDDZ

MateuszDDZ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 posts
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Mateusz

Posted 16 April 2014 - 15:11

W piątek złożyłem zamówienie, które miało zostać wysłane w poniedziałek do paczkomatu z opcją płatności przy odbiorze. We wtorek zadzwoniłem do sklepu po informacje, czy zamówienie zostało już wysłane, okazało się że nie. Po kilku godzinach dostałem telefon z informacją, że zamówienie nie zostało wysłane w poniedziałek ponieważ w mojej okolicy nie ma paczkomatu z opcją zapłacenia przy odbiorze. Szkoda że zostałem o tym poinformowany dopiero, gdy się o to zapytałem. Paczka w końcu poszła kurierem we wtorek, doszła dzisiaj, ale okazało się że nie ma jednej z dwóch zamówionych żab Dorado.  Zamówienie złożyłem głównie dla nich i przy okazji domówiłem jeszcze kilka innych rzeczy. Po telefonie do sklepu okazuje się, że mimo tego że żaby są na stanie i zostały wypisana na paragonie, nie otrzymam brakującej tylko zwrot pieniędzy. Tak więc na świąteczne klenie pojadę tylko z jednym płazem. 

Bardzo dziękuję pracownikom sklepu za bardzo "profesjonalne" podejście do klienta



#105 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,664 posts
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Posted 16 April 2014 - 18:54

W piątek złożyłem zamówienie, które miało zostać wysłane w poniedziałek do paczkomatu z opcją płatności przy odbiorze. We wtorek zadzwoniłem do sklepu po informacje, czy zamówienie zostało już wysłane, okazało się że nie. Po kilku godzinach dostałem telefon z informacją, że zamówienie nie zostało wysłane w poniedziałek ponieważ w mojej okolicy nie ma paczkomatu z opcją zapłacenia przy odbiorze. Szkoda że zostałem o tym poinformowany dopiero, gdy się o to zapytałem. Paczka w końcu poszła kurierem we wtorek, doszła dzisiaj, ale okazało się że nie ma jednej z dwóch zamówionych żab Dorado.  Zamówienie złożyłem głównie dla nich i przy okazji domówiłem jeszcze kilka innych rzeczy. Po telefonie do sklepu okazuje się, że mimo tego że żaby są na stanie i zostały wypisana na paragonie, nie otrzymam brakującej tylko zwrot pieniędzy. Tak więc na świąteczne klenie pojadę tylko z jednym płazem. 

Bardzo dziękuję pracownikom sklepu za bardzo "profesjonalne" podejście do klienta

No to niezły numer sklep Ci wyciął :D .To jednak FM jest lepszy, bo zawsze jak zamawiałem to weryfikują towar i pytają czy bez brakujących rzeczy wysłać czy czekamy na dostawę towaru, jeżeli mogą domówić.Tu to jakaś porażka totalna, wysłali zamówiony towar bez 1 żaby?To co liczyli, że masz problem z liczeniem :D .Dobrze wiedzieć,że takie numery wycinają.Będę się zastanawiał, czy składać u nich jakiekolwiek zamówienie.



#106 OFFLINE   Sebalos

Sebalos

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,249 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Seba

Posted 16 April 2014 - 19:25

Właśnie otworzyłem paczkę i zgadnijcie co zastałem...? :o

Sprzęt i przynęty, które zamówiłem! :D

Wszystko się zgadza i nawet szybko 

 

Pozdrawiam ekipę Piranii

 

P.s To był mój pierwszy raz  z nimi :blush:  .


  • Pirania likes this

#107 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,664 posts
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Posted 16 April 2014 - 19:33

Oby więcej takich postów było :) .


  • Pirania likes this

#108 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 posts
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Posted 16 April 2014 - 20:30

Trzeba powiedzieć, że pomyłki zdarzają się wszędzie - jednak w sklepie obsługa jest życzliwa, co jest in plus :) Nie mogę tego powiedzieć o Fishing Marcie, gdzie generalnie jest się olewanym i raczej nie dba się o klienta


  • Pirania likes this

#109 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 posts
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Posted 16 April 2014 - 20:31

Trzeba powiedzieć, że pomyłki zdarzają się wszędzie - jednak w sklepie obsługa jest życzliwa, co jest in plus :) Nie mogę tego powiedzieć o Fishing Marcie, gdzie generalnie jest się olewanym i raczej nie dba się o klienta

Ja mam odmienne zdanie - czuję się tam jak w domu , na serio są to fajne chłopaki


  • Pirania likes this

#110 OFFLINE   bony20

bony20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 406 posts
  • LokalizacjaNowe Miasto

Posted 16 April 2014 - 20:32

Ja też robiłem tam zakupy i wszystko Ok, również polecam.


  • Pirania likes this

#111 OFFLINE   kmb

kmb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 posts
  • LokalizacjaOtwock
  • Imię:Krystian

Posted 16 April 2014 - 20:47

Ja w Piranii robiłem tydzień temu pierwsze zakupy, sporo drobnych artykułów i wszystko grało, przesyłka PP dotarła po 3 dniach od przelewu także bez uwag. Ja polecam.


  • Pirania likes this

#112 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15,603 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 16 April 2014 - 21:38

Też zamawiałem i polecam.


  • Pirania likes this

#113 OFFLINE   lokoko83

lokoko83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 522 posts

Posted 16 April 2014 - 22:34

Ja również i wszystko bez problemu

Na moją prośbę nawet panowie poczekali z wysyłką aby wszystko za jednym razem wysłać


  • Pirania likes this

#114 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,664 posts
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Posted 17 April 2014 - 07:44

Czyli incydentalne przypadki, normalne pomyłki, jak każdemu się zdarzają  w pracy codziennej.


  • Pirania likes this

#115 OFFLINE   kamyk9

kamyk9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 posts
  • Lokalizacjagrudziadz
  • Imię:marcin

Posted 17 April 2014 - 08:02

Pewnie pomyłka kupowałem tam i polecam
  • Pirania likes this

#116 OFFLINE   MATIG

MATIG

    MK FISHING :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 934 posts
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Mateusz

Posted 17 April 2014 - 08:27

Także zamawiałem z tego sklepu, były to wobki. Któregoś modelu nie było, więc skontaktowali się ze mną, dostałem wiadomość, że albo odejmą koszty wysyłki za tego woblera którego nie ma lub, żebym wziął inny kolor który jest dostępny. U mnie wszystko się zgadzało gdy dostałem przesyłkę. Od siebie polecam sklep.


  • Pirania likes this

#117 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,151 posts
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Posted 17 April 2014 - 08:35

A  mi się podoba w Piranii to , że śledzi nasze forum i dobiera asortyment biorąc pod uwagę "zakupowe zainteresowania" użytkowników.

Tak mi się przynajmniej wydaje.

Ceny też wydają mi się znośne.


  • Pirania likes this

#118 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,899 posts
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Posted 17 April 2014 - 08:48

Nic nie kupiłem w Piranii , pewnie nic u nich nie kupię , tym niemniej polecam . Nasi jaby nie patrzył .. a naszym się więcej wybacza . I smrodu na forum o byle głupotę nie robi :highfive:


  • Pirania likes this

#119 OFFLINE   maggot

maggot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 posts

Posted 17 April 2014 - 16:12

Kupuję w Piranii od prawie dwóch lat i nie narzekam. Co prawda ostatnio była obsuwa z wysyłką, ale po moim mailu paczka była na drugi dzień. Co ciekawe jedna z gum była roztopiona, po kontakcie telefonicznym ma być dorzucona do następnego zamówienia. Właściciel bardzo sympatyczny, ja osobiście dalej tam będę kupował i innym też polecam.


  • Pirania likes this

#120 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,322 posts
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Posted 17 April 2014 - 16:31

Kupowałem chyba 3 razy. Wszystko było ok. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. 


  • Pirania likes this