Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przeglad prasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 18 grudzień 2005 - 19:34

Mam przed soba trzy gazetki ;
Zew Natury - w nim oprocz podruzy i mysliwstwa dwa ciekawe artykuly wedkarskie . Pepe opisuje podzial woblerow i historie ich powstania , piekne zdiecia salmiakow . Greg Wilczynski naczelny tester St Croix opisuje swoje fascynacje wedkowania pod lodem i jak powstala wedka Legend Ice Rod z kiwaczkiem pokrytym 24 karatowym zlotem . Ciekawa sylwetka wedkarza rodem z Polski .
In-Fisherman - z racji sezonu duzo o lowieniu pod lodem , jak zwykle duzo o wstretnych gumisiach :mellow: . Jest tez reklama wedki Kistler's Helium LTX Rods jako najlzejszej z wedek , cena 329,99 349,99 nie jest najlzejsza :mellow:
Wedkarz Polski - jak zwykle z piekna okladka i srodkowym zdieciem krajobrazowym-wedkarskim z Polski , duzo roznych artykulow porownawczych z innymi miesiecznkami wedkarskimi .

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 grudzień 2005 - 19:54

Jurku,
Kiedyś postanowiłem sobie znaleźć Zew Natury w Polsce. Niestety nigdzie go nie ma. Teraz ilekroć wchodze do jakiegoś sklepu z trafiką szukam tego czasopisma. Może kiedyś będziemy mieli je w Polsce.

Jeśli chodzi o Wędkarza Polskiego to koniecznie Jurku przeczytaj o cykadach. Moim zdaniem dobry artykuł. No i jest też sporo relacji z zawodów (Bug, MP) też można wiele wyciągnąć wniosków. Najważniejszy to taki, że każdy wędkarz łowi na inną przynętę i każdy mówi, że to najlepsza :lol:

Pozdrawiam
Remek


#3 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 19 grudzień 2005 - 01:06

Tak , wiem Remku . Ja sadzilem ze Zew Natury bedzie sie ukazywal rowniez w Polsce . Z tego co wiem to jest w Chicago i Nowym Yorku a wiec w skupiskach polonii , a za granice to trafi jak go ktos zawiezie . Ja Ci jeden numer podesle , tak zebys go przejrzal :D

#4 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 grudzień 2005 - 08:24

Witaj Jurku,
Dziękuję. Po Twoich wyjaśnieniach czuję się zwolniony od poszukiwań w Polsce. Jedno natręctwo mniej :D

Pozdrawiam
Remek


#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 grudzień 2005 - 20:45

Jurku, o którym Wędkarzu Polskim mówisz? Dzisiaj w Polsce wyszedł numer styczniowy. Ale podtrzymuję. Kolejny, drugi już artykuł Szuszkiewicza o cykadach jest bardzo interesujący. Poza tym kilka fajnych artykulików na temat troci, łososi, pstrągów i.in.

Pozdrawiam
Remek


#6 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 grudzień 2005 - 07:27

Remku , mowie jeszcze o grudniowym . Do piatku juz bede mial styczniowe . Zauwazylem o tych cykadach , zauwazylem :D.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych