Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

połowy na Inie


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#41 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,024 posts
  • LokalizacjaSulejówek

Posted 17 April 2008 - 19:05

Ja w tym roku jeszcze nie próbowałem, ale w maju kto wie...

#42 OFFLINE   milo26

milo26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 posts
  • LokalizacjaSzczecin

Posted 17 April 2008 - 19:11

Traker tak po fotkach myślałem, że jeszcze wyżej łowisz. A tam rybki bytują.

#43 OFFLINE   traker

traker

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 190 posts
  • Lokalizacjaokolice Stargardu Szcz.

Posted 17 April 2008 - 19:35

U mnie niestety nie bytują, żebym to tylko ja nic nie złowił, ale z kilkoma fachowcami rozmawiałem i też nic. Podobno na rosówki ktoś złowił pstrągi, ale nie wolno na tym odcinku łowić na inne przynęty niż sztuczne więc tego nie liczę bo to kłusownictwo. W grudniu to kłusole trochę połowili - nawet kilka zdjęć widziałem - może trochę dalej, za Stargardem, bliżej Goleniowa lepiej biorą.

#44 OFFLINE   Stargardzianin_pstrąg

Stargardzianin_pstrąg

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 15 posts
  • LokalizacjaStargard Szczeciński

Posted 01 January 2010 - 23:24

Odkopuje wątek, sam łowie na Inie i jej dopływach w okolicach Stargardu. W tej chwili w mieście woda jest strasznie brudna, ale w lato klenie wariowały, trafiały się pstrągi, szczególnie na dopływach. W sezonie małych ryb było baaardzo dużo, przede wszystkim okonie i szczupaki ( przez które straciłem masę przynęt, żyłka 0.14, bez przyponu, a tu zębaty )- to chyba wyniki zarybiania. Nie wiem czym jest spowodowany syf w tej chwili, ale w lato i jesienią, woda poniżej wodospadu w Stargardzie była na prawdę baardzo czysta.

#45 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 11 January 2010 - 13:33

Odkopuje wątek, sam łowie na Inie i jej dopływach w okolicach Stargardu. W tej chwili w mieście woda jest strasznie brudna, ale w lato klenie wariowały, trafiały się pstrągi, szczególnie na dopływach. W sezonie małych ryb było baaardzo dużo, przede wszystkim okonie i szczupaki ( przez które straciłem masę przynęt, żyłka 0.14, bez przyponu, a tu zębaty )- to chyba wyniki zarybiania. Nie wiem czym jest spowodowany syf w tej chwili, ale w lato i jesienią, woda poniżej wodospadu w Stargardzie była na prawdę baardzo czysta.



Witam wszystkich a na co łowisz te klenie ? jakie przynety są najlepsze twoim zdaniem na naszą ine ?

#46 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 11 January 2010 - 13:35

i jeszcze jedno jak trotka w okolicach stargardu bo ogolnie w tym roku słyszałem ze troche rybek padło :D

#47 OFFLINE   Stargardzianin_pstrąg

Stargardzianin_pstrąg

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 15 posts
  • LokalizacjaStargard Szczeciński

Posted 11 January 2010 - 14:42

Z tego co czytałem na innych forach, i dowiedziałem się w sklepie wędkarskim na Inie było chyba najlepsze otwarcie w tym sezonie. 2.01 każdy wędkarz miał komplet a trafiali się co łowili więcej. Na inie klenie łapie na chrabąszcze, małe woblerki - bardzo skuteczne są malutkie Erki. No i paprochy, przy wyprawach okoniowych trafiałem dużo kleni - coś w tym jest.

#48 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 11 January 2010 - 15:37

Rozumiem ze od stargardu ponizej jest szansa na złowienie klenia ? jakis odcinek proponujesz? :D klenia jeszcze nie złowiłem moze na wiosne sie uda :D

#49 OFFLINE   Stargardzianin_pstrąg

Stargardzianin_pstrąg

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 15 posts
  • LokalizacjaStargard Szczeciński

Posted 11 January 2010 - 15:49

Wszędzie jest szansa na złowienie klenia, powiedział bym nawet że jest go tam bardzo dużo. Dokładnych miejscówek nie będę zdradzał :D

#50 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 11 January 2010 - 15:56

Dokładnych miejscówek sie nie zdradza :D ja mieszkam w górnej czesci iny i tutaj klenia raczej ciezko złowic bo nawed nie słyszałem zeby ktoś złowił.

#51 OFFLINE   Stargardzianin_pstrąg

Stargardzianin_pstrąg

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 15 posts
  • LokalizacjaStargard Szczeciński

Posted 11 January 2010 - 16:02

Odradzam słuchania tych z nad wody, chyba że to prawdziwi wędkarze. Bo w 99% to kłusownicy. Albo pakujący ponad limity nie wymiarów do torby, albo nie zdający sobie sprawy że łapią w wodzie górskiej, czy krainie pstrąga i lipienia. Klenia da się złapać, z tym że trzeba poszukać fajnych miejsc. Mi całe wakacje zajęło opracowanie tej rzeki. I nadal nie znam jej na tyle dobrze żeby moje wyniki były powalające. Podrawiam

edit.

Poza tym zastanów się, jeśli ktoś złapie wielką kluchę - To czy będzie o tym wszystkim rozpowiadał i zachęcał do łowienia na tym odcinku ? Ze mnie się ludzie śmiali jak łowiłem na Inie i jej dopływach. A potem ja się z nich śmiałem że wracają o przysłowiowym kiju.

#52 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 11 January 2010 - 16:04

Kułsoli jest sporo tego nie da sie ukryć pozdrawiam

#53 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11,308 posts
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Posted 11 January 2010 - 18:58

Na szczęście istnieje coś taiego jak TPRIiG. wszystkim milośnikom tej rzeki polecam jej członków oraz samą organizacje... a na jej czele Artur Furdyna. PRawidzy miłośnik Iny i nie tylko.


Swoja drogą w tę niedzielę odbędą się zawody - w sumie bardziej spotkanie towarzystkie na tej rzece - ze startem na inie w Goleniowie. Pewnie udziału brał nie będe ale... chyba się wybiore w ramach odświeżenia starych znajomści :D

#54 OFFLINE   Stargardzianin_pstrąg

Stargardzianin_pstrąg

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 15 posts
  • LokalizacjaStargard Szczeciński

Posted 11 January 2010 - 19:43

Ja widzę rzeczowe efekty zarybień TPRIiG w postaci masy niewymiarowych szczupłych. Dużo jest klenia i okonia. Ruszył się bardzo powoli pstrąg potokowy, a rozpoczęcie sezonu trociowego, mówi chyba samo za siebie. Tylko wędkować :D

#55 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 11 January 2010 - 20:07

Jestem ciekaw jakie bedą wyniki troć INY w tamtym roku porazka :D ale w tym powinno być okej. Niestety nie moge brac udziału ;/ praca.Co do tpriig to odwalili kawał dobrej roboty przy ochronie tarła troci co widać nad rzeką B)

#56 OFFLINE   jacekd3

jacekd3

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 posts

Posted 11 January 2010 - 21:47

Witam!Czy ktoś wie,który odcinek Iny jest wyłączony z wędkowania?Pozdro.

#57 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 posts
  • LokalizacjaLegionowo

Posted 17 January 2010 - 14:53

Dopiero drugiego dnia młody Szymański złowił pierwszą rybę jedyną na zawodach na Inie?

#58 OFFLINE   FARAON27

FARAON27

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 posts

Posted 17 January 2010 - 19:28

Szymański wygrał ale padła jeszcze jedna rybka około 1,5kg.

#59 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,653 posts
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Posted 17 January 2010 - 22:06

Szymański wygrał ale padła jeszcze jedna rybka około 1,5kg.

Dokładnie 1,22 i 56 cm
http://www.tpriig.pl/a-moze-razem-na-rybki-/1385-opolowy-201 0/Page-14.html

#60 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,497 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 17 January 2010 - 22:13

Tylko patrzeć jak podzielą zawody na kategorie wiekowe :lol: .
No bo jak to? Dzieci :huh: