Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wisła Skiedy Rajszew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 wrzesień 2013 - 14:22

Witam serdecznie wszystkich.

Parę dni temu przeprowadziłem się do Skierd i tu moje pytanie , czy ktoś z Was łowi rybki w tych okolicach?

Nie znam tej wody i będę wdzięczny za każdą podpowiedź,co i jak.Ewentualnie pisze się na korepetycje nad wodą.

pozdrawiam tomek.



#2 OFFLINE   rogu

rogu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 229 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Rogowiecki

Napisano 25 wrzesień 2013 - 16:23

Ja łowiłem sporo za starych dobrych czasów (7-8 lat temu). Od tamtej pory na Wiśle nie łowię bo czasu zero. Nie wiem jak teraz ale jak woda przelewała się po rafkach, głowkach to brały piękne bolenie i klenie. I nie było ludzi dużo jak na bliskość Warszawy. Nigdy nie połowiłem za to tam sandaczy ani sumów. W rynnach przy starych głowkach vis a vis pola golfowego trafiały się też śliczne brzany na woblery.



#3 OFFLINE   pawello

pawello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B.

Napisano 25 wrzesień 2013 - 16:44

Jakiś czas już tam nie byłem ale chyba nic sie nię zmieniło. Generalnie jest płytko, cały nurt idzie drugą stroną. Jest trochę starych główek ale są zasypane przy obecnym stanie Wisły. Jedynie na wiosnę przy wyższym stanie Wisły możesz połowić bolenie i może klenie. W tym rejonie polecę Ci okolice granicy między Tarchominem a Jabłonną - głównie ujście Czajki i główkę za ujściem. W zeszłym roku było to jedyne miejsce w okolicy gdzie połowiłem ładnie jazi na Wiśle, trafiały się bolki . W październiku brały sandzacze i szczupaki ale jak to bywa z takimi miejscami to ludzi czasem było więcej niż ryb :)    



#4 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:22

Dzięki za odpowiedzi.Czyli raczej mało ciekawie.

Tą główkę przy zrzucie Czajki znam dobrze mieszkałem w okolicy przez 10 lat ale dalej się nie zapuszczałem,stąd moje pytanie.

Pozdrawiam.


Użytkownik tomek307 edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 10:22


#5 OFFLINE   pawello

pawello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B.

Napisano 26 wrzesień 2013 - 10:47

Jak masz czas to zapuść się w drugą stronę, na Grochale. Mnogość główek i miejsc do łowienia z tym że te najlepsze są z reguły obstawione. 


Użytkownik pawello edytował ten post 26 wrzesień 2013 - 10:47





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych