Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

POTRZEBNY WASZ PODPIS - Wierzyca - petycja!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 15 luty 2008 - 23:35

Dzięki @Redzi.
Pozdrawiam Janusz

#62 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 15 luty 2008 - 23:37

Janusz powtorzylem bo widze ze wczorajsza nie przeszla :mellow:

#63 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 15 luty 2008 - 23:41

no ja niby jestem na liście ale nie otrzymałem żadnego meila zwrotnego a na ten sam adres juz się nie da czyli jest ok czy próbować dalej? bo widzę że jakieś nawiasy albo na niebiesko nazwiska jak to tam jest?

#64 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 15 luty 2008 - 23:49

Jak na niebiesko to znaczy, że nie potwierdzony. Nie wiem ale jak to w necie, zawsze jakieś niespodzianki mogą być, może zobacz w swojej poczcie i zmień ustawienia antyspamowe. To też
może być powód.
Janusz

#65 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 15 luty 2008 - 23:53

eee to mój na niebiesko nie jest więc luzz :D

#66 OFFLINE   kaban

kaban

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaTczew

Napisano 16 luty 2008 - 01:34

Witam Panowie,
Pytaliście ile jest czasu na zbieranie podpisów pod petycją...portal przewiduje 30 dni. Osobiście chciałbym ten czas skrócić do ok 10 dni żeby nadać sprawie bieg wcześniej ale nie wiem czy przewidują taką możliwość, będę pytał.
Obiecuje, że wasze głosy nie pójdą na marne gdyż postaramy się to wszystko podrukować i przesłać jeszcze do innych adresatów mogących potencjalnie mieć wpływ na temat. Serwis petycje.pl przewiduje tylko jednego pod jedną petycją.
Gwoli informacji dodam, że Gdaański okręg PZW oraz koła wędkarskie ze Starogardu i Pelplina jakiś czas temu atakowały juz RZGW Gdańsk i Marszałka także sprawa jest jakoby w toku.Dzisiaj drobne wsparcie obiecał mi Pan Marek Szymański więc myślę, że możemy spodziewać się wzmianki w WŚ. Ubolewam trochę, że nie jestem na miejscu (Irlandia) i osobiście nie mogę aktywnie pilotować sprawy ale zapewniam Was, że koledzy działają także podpisujcie, potwierdzajcie, namawiajcie. :unsure:
Wszystkim dziękuję
pozdrawiam Michał



#67 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 luty 2008 - 08:37

Jak na niebiesko to znaczy, że nie potwierdzony. Nie wiem ale jak to w necie, zawsze jakieś niespodzianki mogą być, może zobacz w swojej poczcie i zmień ustawienia antyspamowe. To też
może być powód.
Janusz



@Janusz a moje dane tez są na niebiesko,ale potwierdzenie otrzymałem...wiec nie wiem czy mój podpis jest ważny :unsure:

#68 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 16 luty 2008 - 08:50

Dla wszystkich którzy mają problem z potwierdzeniem:
trzeba klikać kilka razy, praktycznie na każdej stronie, i w mailu potwierdzającym też.
Wszędzie gdzie pokaże się pasek potwierdzający to go myk! :mellow:
Tez miałem problem za pierwszym razem bo kliknąłem tylko raz.
Można całą procedurę powtórzyć, będziesz zweryfikowany pod innym numerem po prostu.

#69 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 16 luty 2008 - 09:02

u mnie już wszystko potwierdzone :D

#70 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 luty 2008 - 09:12

Dla wszystkich którzy mają problem z potwierdzeniem:
trzeba klikać kilka razy, praktycznie na każdej stronie, i w mailu potwierdzającym też.
Wszędzie gdzie pokaże się pasek potwierdzający to go myk! :mellow:
Tez miałem problem za pierwszym razem bo kliknąłem tylko raz.
Można całą procedurę powtórzyć, będziesz zweryfikowany pod innym numerem po prostu.


Tyle że ja już wykasowałem tego e-maila zwrotnego bo myślałem ze wszystko gra a teraz nie mam jak tego powtórzyć :wacko:

#71 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 16 luty 2008 - 09:18

[quote]
Dla wszystkich którzy mają problem z potwierdzeniem:
trzeba klikać kilka razy, praktycznie na każdej stronie, i w mailu potwierdzającym też.
Wszędzie gdzie pokaże się pasek potwierdzający to go myk! :mellow:
Tez miałem problem za pierwszym razem bo kliknąłem tylko raz.
Można całą procedurę powtórzyć, będziesz zweryfikowany pod innym numerem po prostu.
[/quote]

Tyle że ja już wykasowałem tego e-maila zwrotnego bo myślałem ze wszystko gra a teraz nie mam jak tego powtórzyć :wacko:
[/quote]


Sprawdz w kosz-u
Jeśli ktoś nie jest pewien, zawsze może sprawdzić - lista komentarzy na tak B)

#72 OFFLINE   Łukasz Masiak

Łukasz Masiak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 16 luty 2008 - 09:32

Jak na niebiesko to znaczy, że nie potwierdzony. Nie wiem ale jak to w necie, zawsze jakieś niespodzianki mogą być, może zobacz w swojej poczcie i zmień ustawienia antyspamowe. To też
może być powód.
Janusz


Jak dla mnie na niebiesko są osoby które nie ukryły swojego e-maila. Klikając niebieskie imię ,nazwisko , można napisać do tej osoby. Niepotwierdzone to nr bez nawiasu.

Łukasz

#73 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 luty 2008 - 09:39

[quote]
Jak na niebiesko to znaczy, że nie potwierdzony. Nie wiem ale jak to w necie, zawsze jakieś niespodzianki mogą być, może zobacz w swojej poczcie i zmień ustawienia antyspamowe. To też
może być powód.
Janusz
[/quote]

Jak dla mnie na niebiesko są osoby które nie ukryły swojego e-maila. Klikając niebieskie imię ,nazwisko , można napisać do tej osoby. Niepotwierdzone to nr bez nawiasu.

Łukasz
[/quote]

@Łukasz chyba masz racje,ja tez to sprawdzałem i tak jest ja piszesz,a już sie wystraszyłem ze mój podpis jest nieważny :D

#74 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 16 luty 2008 - 10:28

ZO PZW Gdańsk wysłał pismo do Wojewody Pomorskiego, w którym jako najliczniejsza na Pomorzu organizacja pozarządowa wychodzi z prośbą o zablokowanie budowy elektrowni z uwagi na niekorzystą opinię środowiskową prof. Ryszarda Bartla z Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Gdańsku - speca od ryb wędrownych - oraz niezgodność tej inwestycji z duchem programu udrożnienia rzeki Wierzycy dla ryb wędrownych i stworzenia dla nich dogodnych warunków bytowania jak i europejskim programem renaturalizacji rzek. Zawarta jest też prośba o szybkie spotkanie w tym temacie. Kopie pisma zostały wysłane do m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego, RZGW w Gdańsku oraz do p. Jacka Kolendowicza - Wędkarski Świat

No to z jednej mańki poszło. Teraz trzeba z naszej.

P.S. Ponawiam pytanko do Modów - czy nie warto przyczepić na niedługi czas na górze tego wątku? Sprawa chyba jest na tyle istotna, że jednak warto zwłaszcza że niektórzy użytkownicy piszą że dopiero teraz zauważyli...

#75 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 16 luty 2008 - 10:32

ZO PZW Gdańsk wysłał pismo do Wojewody Pomorskiego, w którym jako najliczniejsza na Pomorzu organizacja pozarządowa wychodzi z prośbą o zablokowanie budowy elektrowni z uwagi na niekorzystą opinię środowiskową prof. Ryszarda Bartla z Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Gdańsku - speca od ryb wędrownych - oraz niezgodność tej inwestycji z duchem programu udrożnienia rzeki Wierzycy dla ryb wędrownych i stworzenia dla nich dogodnych warunków bytowania jak i europejskim programem renaturalizacji rzek. Zawarta jest też prośba o szybkie spotkanie w tym temacie. Kopie pisma zostały wysłane do m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego, RZGW w Gdańsku oraz do p. Jacka Kolendowicza - Wędkarski Świat

No to z jednej mańki poszło. Teraz trzeba z naszej.

P.S. Ponawiam pytanko do Modów - czy nie warto przyczepić na niedługi czas na górze tego wątku? Sprawa chyba jest na tyle istotna, że jednak warto zwłaszcza że niektórzy użytkownicy piszą że dopiero teraz zauważyli...


popieram B)

#76 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 16 luty 2008 - 10:44

Niepokojące jest to ze po tak dużym nagłośnieniu sprawy(petycja jest na większości forum wędkarskim w necie) jest tak mało podpisów,z tego co widzę nawet ze szef Jerbkaitu nie podpisał petycji, a przykład powinien iść z góry :D @Remku nie ociągaj sie :D

#77 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 16 luty 2008 - 13:10

Podpisane !

#78 OFFLINE   sochun

sochun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16 luty 2008 - 14:43

Wczoraj podpisałem, dziś potwierdziłem, u mnie poszło od razu ok.

#79 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 16 luty 2008 - 17:24

I ja podpisałem.jutro potwirdzę.

#80 OFFLINE   Rutt

Rutt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaOstrów Maz.

Napisano 16 luty 2008 - 19:06

podpisałem, potwierdziłem :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych