Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

POTRZEBNY WASZ PODPIS - Wierzyca - petycja!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
129 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Darek65

Darek65

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaBaranów Sandomierski

Napisano 27 luty 2008 - 09:13

Podpisane, zweryfikowane.

Pozdrowienia
Darek

#122 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 luty 2008 - 22:10

Dołączam się do protestu i zapraszam leniwych i niezdecydowanych
http://www.petycje.p...?petycjeid=2924
Należy na dole kliknąć okienko zgadzam się z petycją wypełnić dane poczekać na maila i potwierdzić to tylko pare sekund

#123 OFFLINE   shogun

shogun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • Lokalizacjalegnica

Napisano 29 luty 2008 - 07:44

Witam.
Podpisane, zweryfikowane.
Pozdrawiam

#124 OFFLINE   kaban

kaban

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaTczew

Napisano 29 luty 2008 - 23:03

Witam wszystkich którzy nie śledzą wątku u nas FORS-ie przesyłąm link do materiału filmowego wyemitowanego w TVP 3.
http://ww6.tvp.pl/29...26665850.strona
Tak jak mówiłem działamy na różnych frontach. Są petycje z PZW, są artykuły w prasie (ostatni nr. WŚ-polecam), jest telewizja. Słowem wszystko co w naszej mocy. W sumie to motorem całej sprawy jest kolega Mirek Karolczyk (występuje w mat. filmowym). My jedynie pomagamy mu w miarę możliwości.Gdyby nie on na pewno sprawa by już umarła śmiercią naturalną. Piszę to żebyście nie myśleli, że zapału starczyło tylko na petycje.
Z ostatnich wieści dodam, że nasi przedstawiciele mają już uwówiony termin spotkania z dzierżawcą.Bardzo ubolewam, że nie mogę się na nim osobiście stawić. Spotkanie zaproponowała Troć!!!. Gacie im się zatrzęsły jednym słowem!!Chcą pertraktować!! W sprawę zaangażowało się naprawdę wiele osób którym w imieniu rzeki i wszystkich zainteresowanych bardzo, bardzo dziękuję.
Wspomnę jeszcze o samej elektrowni....napiszę krótko bo sprawa jest narazie przynajmniej poufna. Prywatne dochodzenie w tej sprawie kilku osób poszło bardzo głęboko i fakty są zastraszające. Jedno wielki polskie bagno!!układy, łapówy i nazwiska z wysokich a nawet bardzo wysokich stołków. Uwierzcie, tragedia i żenada ale do tego już chyba przez lata PRL-u przywykliśmy :(
Jeszcze raz wielkie dzięki za podpisy i pamiętajcie, to nie zabawa, każdy głos jest cenny, petycja na pewno trafi do wielu adresatów w formie pisemnej!!
postaram się w maierę postępów w sprawie napisać coś i na jerku.
pozdrawiam
Michał Cabaj



#125 OFFLINE   kaban

kaban

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaTczew

Napisano 18 marzec 2008 - 20:55

Witam,
Dla zainteresowanych tematem podaje link do nowych informacji w tej sprawie na FORS.COM.PL
http://www.fors.com.pl/viewtopic.php?u=34&topic=59164&am p;p=2
PS
jeszcze raz wielkie dzięki za podpisy
pozdrawiam
kaban

#126 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2008 - 21:34

Jedno wielkie polskie g.... :(
Ostatni zgasi światło....
Szlag.... :(
Ps. W Norwegii można postawić platformę wiertniczą w fiordzie. Jest jeden podstawowy warunek....
Za pierwszą prawidłową odpowiedź 5 woblerków jaziowo-kleniowych, wysyłka na mój koszt. Czas start B)
Czekam do jutra wieczór na odpowiedzi.

#127 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 18 marzec 2008 - 21:53

Poniewaz Fiordy słynną z wydobywania ropy i gazu ziemnego :unsure: Jest jednym z wiekszych producentów ropy naftowej oraz gazu ziemnego.

Pozdrawiam
Slider

#128 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 18 marzec 2008 - 22:10

Ps. W Norwegii można postawić platformę wiertniczą w fiordzie. Jest jeden podstawowy warunek....
Za pierwszą prawidłową odpowiedź 5 woblerków jaziowo-kleniowych, wysyłka na mój koszt. Czas start B)
Czekam do jutra wieczór na odpowiedzi.


grzebałem szukałem i nic :wacko: znalazłem coś o zakazaniu celowej emisji substancji zubożających warstwe ozonową, i ograniczeniach spalin w jakiejś IV konwencji :unsure:
wyczytałem jeszcze coś o warunku wejścia w spółkę z państwowymi koncernami :wacko:

#129 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 18 marzec 2008 - 22:24

Ja podpisalem -niestety odzocilo moj podpis .
Trzy razy wysylalem mejla z zapytaniem -do dzis nieuzyskalem zadnej odpowiedzi . :wacko:
Wlasnie wczoraj dostalem nowy numer gazety wedkaskiej FISKIE JURNALEN okazuje sie ze TU tez przebudowuja 42 rzeczki .Maja budowac tamy aby uzyskac w sposob ekologiczny energie .Oczywiscie w zamian za postawia przeplawki .Wszystko ma sie odbyc zgodnie z panujacymi normami EU i w jak najbardziej dla srodowiska przyjazny sposob .Protest zaczento od napisnia oficjalego listu do rzadu zeby zniesc Certyfikaty na ekologiczne elektrownie bo jakie one ekologiczne jak zaklocaja migracje ryb .




#130 OFFLINE   szikakaaa

szikakaaa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 19 marzec 2008 - 02:17

Poleciało...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych