Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

ABU REVO PREMIER ---- wymuszony tunning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 20:46

sorry @tomaszek ale pier....sz jak potłuczony...


#22 OFFLINE   Bezel

Bezel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 luty 2008 - 20:48

sorry @tomaszek ale pier....sz jak potłuczony...


a nie mówiłem :lol:

#23 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 20 luty 2008 - 20:50

Jerzy powiem ci jedno Piękne fotki :o

#24 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 20 luty 2008 - 20:51

A no wiem peresada że zagorzałym fanom robi się przykro, ale fakty są takie że to już 3-ci czy 4-ty temat (który czytałem) na różnych forach mówiący o tym że Revo się rozpada. Nie licząc multika tpe1 którego rozpadanie się od nowości mogłem zobaczyć na własne oczy. Sorry, ale tyle mi wystarczy żeby omijać te wyroby z daleka - jak Jaxona :lol:

#25 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 luty 2008 - 20:54

Jerzy,
Dzięki! Ładny bokeh ma ten obiektyw - mówię o portrecie.

Pozdrawiam
Remek

#26 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 20:57

a czy ja piszę o revo?
z Twojego postu wynika że stawiasz na równi wszystkie wyroby abu, co akurat nie jest zbyt rozsądne, poza tym połów najpierw stx czy sx i wtedy pogadamy. wogóle ja zagorzałym fanem nie jestem, posiadam multiki abu ( nie tylko revo bo klasyczne okraglaki również ), shimano i nawet jedną daiwe.
pozdrawiam!


#27 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 20 luty 2008 - 20:59

sorry @tomaszek ale pier....sz jak potłuczony...



Peresada, jakość materiałów użytych do budowy premiera to kpina! Lakier złazi natychmiast, łozysko i magnetyk osadzone w plastiku. Oś głowna kruszy się niemalze w dłoniach, stop z którego zrobiona jest rama przypomina zabawki z chin jakie mozna kupić na każdym gminnym festynie. Jak to jest Hi End w ABU to znaczy, ze to CHAŁA i TO WIELKA CHAŁA. Ja rozumiem, że szarpanie się na rafie koralowej moze nie jest najlepszym sposobem na długo wiecznosć sprzetu, ale 6 wypraw i kilka niewielkich ryb żeby złątwić markowy multikto przegiecie pały!!

Tak samo traktowałem Antaresa, Curado 201, Millionaire 203 SW i jakos działają perfekcyjnie nadal...



P.S Remek Bokeh to ma 85 1,8 USM !! Na pełnym otworze!! efekt bardzo plastyczny!! :D


#28 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 21:01

@jerzy przeczytaj post powyżej - ja nie piszę o revo.
pozdrawiam!

#29 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 21:03

z resztą @jerzy z tego co pamiętam to z antkeim też problem miałeś, a nie napiszesz przecież że shimano to gówniane multiki.
shit happens ot co.
pozdrawiam!

#30 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 20 luty 2008 - 21:07

Krzysiek... :D

Skoro REVO PRM to najwyzej usytuowany zdaniem firmy model to... co reprezentują te tańsze!! Ja miałem 5 kolowrotków Abu i każdy miał jakąś wadę
Cardinal C3R skręcał monofil przy nawijaniu, nieszło łowić! dopiero plecionka jako tako działała. Cardinal 304R miał potwornie szumiąca przekładnię, Cardinal 104 permanentnie pękajacy kabłąk. C3 4601, rzęził jak wartburg wkońcu sie rozsypał. w stanie agonalnym został mi skradziony..ABU Revo PRM był kolejnym wynalazkiem ABU jaki kupiłem... OSTATNIM :huh:

Antarsa AR kosztowął mnie zbyt wiele, zebym dopuszczał jakieś techniczne nie doskonałeości.. Za pośrednictwem mefisto fishing kupiłem nowe kółka zembate do AR i po wymianie chodził sporo lepiej!!! jednak na warunki omańskie pojemnosc szpuli jest w AR zbyt mała wiec...sprzedałem go. Z tego co wiem nowy właściciel łowi nim pstrągi i jest zadowolony..

#31 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 20 luty 2008 - 21:14

Krzychu, jak wiemy jestem świeżynek w sprawach castingu a w związku z tym Revo jest dla mnie aktualną i bieżącą wizytówką firmy. Świadomie więc niesprawiedliwie i stronniczo całość wrzucam do jednego wora, nie przejmując się że 20 lat temu było lepiej. W końcu na rynku są jeszcze inne firmy, których wyroby (dowolne) się nie rozpadają.

Tak, więc SX-em czy STX-em to najwcześniej połowię jak się spotkamy na rybach i mi którymś z nich pozwolisz porzucać. Tymczasem czekam już niecierpliwie na swojego ‘kuraka’ ufny w firmę na podstawie kilku zaledwie sprawdzonych wyrobów

W jednym się zgadzam ‘shit happens’ i dlatego nadal polecam np. Garmina – choć mój się popsuł (pozostawiając mnie po środku Dublina tak zagubionego jak by mnie tam kto złośliwie teleportował, standerus uważasz?). Ale jak pisałem to nie pierwszy raz jak słyszę/czytam, że znowu shit happened.


#32 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 21:14

Jurek!
ja do tej pory przerobiłem 4 młynki abu
obecnie posiadam sx-a i klasycznego rounda. oby dwa działają idalnie. roundem mieszam czasem w atlantyku. do tej pory ( mam go 3 lata ) nic z nim nie jest nie tak
wcześniej miałem stx-a z tego co wiem doskonale służy innemu koledze do dziś. dlatego nie mogę się zgodzić z tezą że wszystkie wyroby abu to dziadostwo. to tyle co mam do powiedzenia w tej materii.
pozdrawiam!

ps.
premiera również zamówiłem z czystej ciekawości. ze względu na potencjał rzutowy który to niewątpliwie ten młyn posiada. ufam że mimo wszystko w mniej ekstremalnych warunkach multik ten trochę mi posłuży.
pozdrawiam!

#33 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 20 luty 2008 - 21:21

a to tylko oznacza, ze poziom produkcji jest dość rozchwiany i poza shit happens zdarzaja się tez dobre egzemplarze.. Taki rozrzut jakosciowy to bardziej mi do Mikado czy Jaxona pasuje a nie do potentata w stylu ABU... cóż moge wiecej powiedzieć. Gdybym rozpirzył tego Premiera w półroku na kilkudziesieciu wyprawach to bym siedział cicho.. Bo tu w jeden wyjazd mogę pobić wszystkie swoje życiowe rekordy.... ale miesiac czasu !!!! NIE !!! Dlatego poinformowałem opinię publiczną B) :mellow:

#34 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 21:25

i bardzo dobrze uczyniłeś :D , ważne ażeby wszyscy mogli to przeczytać i wyrobić sobie własną opinię.
pozdrawiam!

#35 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 21:29

Tak, więc SX-em czy STX-em to najwcześniej połowię jak się spotkamy na rybach i mi którymś z nich pozwolisz porzucać. Tymczasem czekam już niecierpliwie na swojego ‘kuraka’ ufny w firmę na podstawie kilku zaledwie sprawdzonych wyrobów


a co zamówiłeś jeżeli to nie tajemnica?
pozdrawiam!

#36 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 20 luty 2008 - 21:34

Oczywiście że nie tajemnica - po wnikliwym i uważnym rozeznaniu i konsultacjach, oraz po uwzględnieniu własnych potrzeb i przekonań zamówiłem CU301DSV oraz TEK700 - oczywiście od Shimano :D

#37 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 20 luty 2008 - 21:42

zamówiłem CU301DSV oraz TEK700 - oczywiście od Shimano :D


widze Tomaszek, że sie niepierd... i chyba chcesz wyjać korek z dna oceanu.. :mellow: takie kolumbryny to mnie się nawet W oceanie Indyjskim nie marzą....
Prędzej bym pękł jak ... revo premier .. :mellow: zanim coś by kotwe pochwyciło z drugiej strony.. :lol:
tekota to tylko do trolingu... CU 301 .... też :lol: :lol:

#38 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 20 luty 2008 - 21:45

fakt - piszę tu o 200-ce, 300-ka jeszcze większa, kiepsko to to leży w dłoni, i jest to chyba jedyna wada curado.
pozdrawiam!

#39 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 postów
  • LokalizacjaCo. Kerry

Napisano 20 luty 2008 - 21:51

chyba chcesz wyjać korek z dna oceanu.. :mellow:

No jak się da to pewnie że tak :mellow:

#40 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 21 luty 2008 - 10:52

Tomaszek wie co robi, tą TEKOTĄ to lotniskowca podniesie z II wojny światowej :lol: wiem bo go posiadam to niesamowita maszyna do trola i bardzo dobry wybór.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych