Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery BONITO strugane z lipy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 10 grudzień 2014 - 23:25

Panowie....poszło tu o traktowanie ryb i wymiary ,które są jasno określone regulaminem tegoż portalu.Kto komu włożył,a kto komu wyciągnął......rozwiążcie sobie drogą prywatną może,bo śmiesznie to wygląda.



#262 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 23:30

Tofik,

 

Skoro sa zasady to sa i dla wszystkich ale kolega z Team C&R jednoczesnie nie mial nic przeciwko szczupakom lowionym doslownie na tarle w Irlandi chociaz takie zachowanie jest haniebne dla kogokolwiek majacego cokolwiek wspolnego z idea C&R, bo co woblery koszerne jak mamuski ciekna ikra ale lokalne prawo pozwala?

 

Bujo


Użytkownik Bujo edytował ten post 10 grudzień 2014 - 23:31


#263 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 10 grudzień 2014 - 23:54

Wiesz Michał....tu już wchodzi nam etyka osobista danego wędkarza ........nawet na polskim podwórku i na tym portalu jest sporo takich wpadek z tymi okresami ochronnymi.Dajmy na to ,większość wód PZW a S.R.Regalica..........nie chcę tego poruszać ,bo nie ma sensu.Poszło o traktowanie ryby i wymiary ryb prezentowane w filmie/filmach.Nic więcej.Ktoś zareagował,ktoś inny wyciął w myśl regulaminu.I tak powinno zostać,niestety ten dział jest dziwnie obciążony notorycznym łamaniem tegoż regulaminu ,zwłaszcza odnośnie wielkości ryb.Kiedyś reagowałem,zgłaszałem,upominałem się.......jak mnie wtedy nazwano?..........szkoda nawet o tym wspominać.



#264 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 11 grudzień 2014 - 00:06

"Winter is coming"...

Chętnie poczytałbym o początkach zabawy Jacka z woblerami. Może jakieś zdjęcia? Może nowości? A może anegdoty lub sekrety powstawania jakiejś konstrukcji?

Dużo chętniej, niż takie "coś"...

Wydaje mi się, że większą, acz niedocenianą siłę oddziaływania ma prywatna poczta. Jeśli chcę z kimś się spierać, piszę do niego na priv. Jeśli uważam za sprawę ważną i godną upublicznienia - idę do "Cafe". A gdy mam wątpliwości - naciskam przycisk "zgłoś". Zgodnie z regulaminem.

Wątek autorski powinien jednak służyć czemuś innemu niż przegadywanie i połajanki. Trzymajmy koledzy poziom. Wszystkie wątki mają swego autora i Jemu zostawmy kształtowanie oblicza własnego wątku. Spory załatwiajmy w innych miejscach...


  • minecjusz lubi to

#265 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 11 grudzień 2014 - 00:07

Tofik ryba 97 cm nie miesci sie w widelkach tego forum? To czekam jak polowicie wieksze. A wtedy pogratuluje. Co do windy to jak ktos lowi takie ryby czesto to wie ze podbieraki itp robia wieksza szkode rybie. Ale chetnie popatrze jak podbieracie metrowca reka z jedna kotwica w szczece a druga majtajaca sie w okolicy oka. A tak na marginesie to czy czsem nie jestes klakierem kolegi Jaza?

#266 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 11 grudzień 2014 - 05:33

Sugerujesz mi, ze ja dostalem? Masz jakiekolwiek dowody by tak mnie osadzac? Z tego co widze nie jestes moderatorem a w takim tonie sie wypowiadasz, chyba nie tedy droga.

Bujo

Solidny kawał ironii i hipokryzji zaserwowałeś.

Edyta: Widzę, że lubisz pomawiać na lewo i prawo. Tak wygodnie, bez konkretów. Zechciej rozwinąć wątek szczupaków łowionych w czasie tarła. Może być tu, choć lepiej na PW, bo ta pyskówka i tak skończy w koszu.

Użytkownik Dienekes edytował ten post 11 grudzień 2014 - 06:51


#267 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 11 grudzień 2014 - 07:09

Widać zima nadchodzi wielkimi krokami a może już przyszła. Siedliście na Jacka jakby stado tarłowe boleni na Wiśle wytłukł. Ogarnijcie się ... widać nie bez powodu powstała opinia że na Jerkbaicie są sami najmądrzejsi. Tak samo było gdy trocie pokazał.

 

Jacek fajne pajki. Szykujesz się na Drwęce ??


  • Bujo lubi to

#268 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 11 grudzień 2014 - 07:16

Czyli windowanie szczupaka na haku w oku jest gitara? No w ten sposób to ja się nie ogarnę i dziwie się Twojej reakcji.

#269 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2138 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 11 grudzień 2014 - 07:25

Tofik ryba 97 cm nie miesci sie w widelkach tego forum? To czekam jak polowicie wieksze. A wtedy pogratuluje. Co do windy to jak ktos lowi takie ryby czesto to wie ze podbieraki itp robia wieksza szkode rybie. Ale chetnie popatrze jak podbieracie metrowca reka z jedna kotwica w szczece a druga majtajaca sie w okolicy oka. A tak na marginesie to czy czsem nie jestes klakierem kolegi Jaza?

Panie Jacku,przeczytaj Pan jeszcze raz moje powyższe wypowiedzi i znajdź gdzie ja napisałem że ten szczupak 97cm nie mieści się w widełkach tego forum. Poszło jedynie o nie odpowiednie traktowane tegoż szczupaka,wymiary widełkowe zaś dotyczyły pierwszego filmu. Regulamin jest jeden dla wszystkich i tyle.Sprawę nazwania mnie " klakierem kolegi Jaza"pominę ,bo nie bardzo wiem jaki ma to związek ze sprawą. Ale w weekend nad wodą poważnie będę zastanawiał się ,rzucając Pańskimi woblerami,czy czasem znów nie jest czyimś klakierem ........ ;)



#270 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 11 grudzień 2014 - 08:20

STOP
Jest to wątek autorski więc skupmy się na przynętach.
Co do zdjęć i filmów to obowiązują zasady jak i we wszystkich pozostałych działach i będziemy tego pilnować zarówno my jak i Team C&R



#271 OFFLINE   Bartek MIKAS

Bartek MIKAS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaGostynin
  • Imię:Bartek

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:19

Żebym wiedział, że taka afera wyjdzie to bym  nie umieszczał filmów.

Co do pierwszego filmu to wszystkie ryby były wymiarowe i odpowiednio podebrane a zmianki dotyczącej długości ryb w filmach (nie zdjęciach bo to nie to samo !) nie znalazłem w regulaminie - więc moja prośba do administratora o podanie odpowiedniego punktu. Bo jeżeli trzymamy się zasad to Wszyscy. 

Co do drugiego filmu to jedyny błąd (duży) Jacka to, że nie wziął podbieraka. Wiedziałem że z tym drugim filmem będzie afera ale zastanówcie się koledzy jak podebrać taką metrówkę w takiej sytuacji? Ja największego złowiłem koło 6 kilogramów i wiem, że nie mogłem go objąć i w żaden sposób podebrać i skończyło się to ciąganiem za przypon. A co tu jest mowa o metrówce. Z chęcią zobaczę (nie linki z internetu) Wasze prywatne sposoby na podbieranie takiego agresywnego "psa" - i tu piszę jak najbardziej poważnie. Może się w końcu czegoś nauczę a i Jackowi pokażę. Do tej pory widziałem "specjalistów" za oczodoły i pod szczękę, gdzie o efektach nie muszę pisać.... Może by taki wątek założyć oddzielny - ale tylko z dużymi szczupakami (chyba,że jest a nie znalazłem). 

 

A ty Jacku nie denerwuj się bo krzywe woblery wyjdą  :) i pozostań na tym forum bo jednak widzę,że masz trochę fanów !

 

Ps. Nasmolona reklama ... chmmm. Każdego twórcę z mazowieckiego (i nie tylko) zapraszam do kontaktu. Przyjadę, wybierzemy się na rybki i z chęcią nagram nasz wypad i Wasze cudeńka. I to za free :D  ! 



#272 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:38

Ja się pisze ,może na wiosnę podskoczymy na klenio jaziorki ty boniciaki a ja swojaki :-):-):-) z przyjemnością :-)



#273 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 11 grudzień 2014 - 18:42

Proszę http://jerkbait.pl/t...-i-podbieranie/

http://jerkbait.pl/t...wie-sumienny-c/

Kończąc niepotrzebną "spinkę" zapraszam serdecznie od czasu do czasu tutaj http://jerkbait.pl/f...-złów-i-wypuść/można wiele ciekawych informacji znaleźć.

Ps.Mam nadzieję,że P.Jacek nie będzie miał mi za złe wstawienia tych linków w wątku autorskim.Jeśli tak to,natychmiast usunę.

                                   

                                                                                                                               

                                                                                                                                                  Pzdr Krystian


Użytkownik krystiano1981r edytował ten post 11 grudzień 2014 - 18:43


#274 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:03

Ja się pisze ,może na wiosnę podskoczymy na klenio jaziorki ty boniciaki a ja swojaki :-):-):-) z przyjemnością :-)

 

Podskoczcie do mnie z Julianem na pstragi, bede lowil tylko na Bonito, moze byc na rzeki jakich nie znam a te co znam pokaze i pozwole najpierw oblowic najlepsze miejscowki, jeden warunek, nie skopiujecie kolorow jakie polecalem a nie macie w swojej ofercie.

 

Bujo



#275 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:10

By odstresować bujną dyskusję pojechałem popływać między krami i takie 70+ dziś złowiłem na szczupaka 12.5 cm praca do 12 m. Pozdrawiam

 

Nie wiem czy celowo piszesz że 70+ ale jak byś zapoznał się z forumowym wymiarem to byś wiedział że jest to 75cm



#276 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:12

Bujo ja nie mam żadnej oferty :-) i nie wiesz jakich barw i jakich przynęt używam :-) ,bardzo chętnie bym się u ciebie pojawił i jeśli to zaproszenie ,przenocujesz ,to może znalazł bym troszkę czasu ,też z przyjemnością :-).

Pstrągi ,czemu nie :-).

Ja zresztą też zapraszam ,przenocuję i nakarmię ,wybierzesz rzekę ,pojedziemy ,połowimy :-) ty boniciaki ja swojaki :-).


Użytkownik Kielo edytował ten post 11 grudzień 2014 - 19:19


#277 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:21

Bierzcie przykład z kolegi Jakuba Podleśnego.Robi wobki i nie buduje swojego wizerunku na cudzym grzbiecie. Tylko tworzy dobre woblery, pewnie wie że dobre zawsze się obroni.



#278 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2383 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:22

Każdy to wie :-) dobre samo się obroni ;-) ale wiadomo 1000 dobroci lepiej się obroni niż tylko 10 dobroci :-) statystycznie rzecz ujmując :-).


Użytkownik Kielo edytował ten post 11 grudzień 2014 - 19:24


#279 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:37

Prezesie no fotke dales dobra chociaz nie wiem czy wypada z tym palcem wstawiac :)



#280 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 11 grudzień 2014 - 19:39

jaki palec? a to czysty przypadek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych