Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiem ze to juz bylo ale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 21 listopad 2013 - 08:26

no bo luna to jest po prostu the best :)



#22 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 09:20

 

(...) gustuje podobnie cos jak ty , tylko ze z ta roznica ze u mnie nie ma musky jest tylko jego kuzyn tiger musky i szukam kreciolka pod niego (...)

 

abstrahujac od tego, ktory muskie mieszka w twoich lowiskach dziwi mnie troche (powiedzmy, ze troche) pytanie na tym forum a nie np. na TNB czy nawet tu http://www.petemaina.com/

pete to mily facet i chetnie pomoze ;)



#23 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 13:08

O tak doskonale o tym wiem ze jest mase roznych ciekawych forum tutaj i tez korzystam z ich pomocy jezeli potrzeba lecz mam male ale co do ich technik a chodzi mi wylacznie o sprzet uwazam ze jankesi uzywaja zbyt mocnego sprzetu.Plecionek o nie bywalej mocy ,przyponow po 100 lb itd mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.Uwazam ze Polacy bardziej usubtelnili ta metode dlatego pytam Was o zdanie.Dzieki pozdrawiam

#24 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 13:58

tak, masz racje, znakomicie sie tutaj wszyscy na polowie musky znaja ... wisla i odra sa nimi praktycznie wybrukowane :lol:



#25 OFFLINE   bigbite

bigbite

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 21 listopad 2013 - 18:23

Nie mowie tutaj o muskie tylko o tiger muskie a to sa dwie rozne ryby tiger jest mieszanka naszego szczupaka z muskie i nie osiaga az takich rozmiarow jak muskie bardziej przypomnina naszego szczupaka (nie koniecznie wygladem.)pozatym pytanie dotyczylo sprzetu a nie metod polowu

#26 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 05 grudzień 2013 - 15:21

Ja uzywam w wiekszosci cowgirls. Jest to wedlug mnie najlowniejsza przyneta na muskie. Blizej konca sezonu gdy robi sie zimniej przechodze na bull dawgs. I to w zasadzie jest tyle. Oczywiscie uzywam tez duze jerki, ale bez wiekszych sukcesow. Ten rok to moj drugi sezon uganiania sie za ta ryba. Ja dopiero sie ucze...Co do Daiwa Tatula to nic nie moge powiedziec. Nie znam tego kolowrotka. Natomiast jak juz wspomnialem Daiwa Luna jest naprawde solidnym mlynkiem, no i jest produkowana w Japoni.



#27 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 05 grudzień 2013 - 15:29

Bigbite- Ja uzywam w wiekszosci cowgirls. Jest to wedlug mnie najlowniejsza przyneta na muskie. Blizej konca sezonu gdy robi sie zimniej przechodze na bull dawgs. I to w zasadzie jest tyle. Oczywiscie uzywam tez duze jerki, ale bez wiekszych sukcesow. Ten rok to dopiero moj drugi sezon uganiania sie za ta ryba. Ja dopiero sie ucze...Co do Daiwa Tatula to nic nie moge powiedziec. Nie znam tego kolowrotka. Natomiast jak juz wspomnialem Daiwa Luna jest naprawde solidnym mlynkiem, no i jest produkowana w Japoni.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych